زیست بازار زندگی ایرانی
1398/5/22
اعتیاد به تکنولوژی در کودکی؛ اشتباهات رایج در تربیت فرزند(۲)


اقبال زیاد کودکان به موبایل و تبلت در ایران افزایش چشمگیری داشته است. این موضوع علت های زیادی دارد از جمله: استفاده زیاد والدین از وسایل تکنولوژی در جلوی دید کودکان، عدم برنامه ریزی والدین برای بازی و تحرک کودکان خود و صرف نکردن وقت لازم برای او، تفکر نادرست والدین در زودتر آشنا کردن کودک با تکنولوژی برای افزایش هوش یا عقده ای نشدن او و… . در این مقاله به اثرات نامطلوب استفاده زودهنگام کودک از تبلت یا موبایل، زمان مناسب شروع استفاده، چگونگی مدیریت والدین، چگونگی انتخاب تبلت مناسب برای کودک پرداخته می شود.


اثرات نامطلوب تبلت بر کودکان

آنچه مهم است اثرات نامناسب موبایل یا تبلت بر جسم، روح و ذهن کودک است. بی تحرکی، کاهش ارتباطات اجتماعی، کاهش قدرت روحی و اراده، زودرنجی و کاهش اعتماد به نفس، کاهش سرعت رشد توانایی ها و استعدادهای جسمی و ذهنی کودک، اثرات مخرب امواج موبایل و اینترنت بر روی جسم کودک، تمرکز کم روی درس و افت تحصیلی، اضافه وزن به دلیل بی تحرکی، اختلال خواب و… را می توان از مهم ترین اثرات استفاده زودهنگام کودک از تبلت یا موبایل دانست.کارشناسان می گویند خلاقیت کودک از آنجا شکل می گیرد که کودک سعی می کند با وسایل موجود در اطراف شرایط بازی خود را رقم بزند. اما تبلت با بازی های آماده این زمینه خلاقیت را از بین می برد. از طرفی کودک در بازی ها موبایلی دائم شکست می خورد و میزان اعتماد به نفسش کاهش می یابد. از دید کارشناسان انجام بازی های حسی حرکتی بر بازی های فکری اولویت دارد، زیرا باید رفتار حرکتی در کودک به خوبی شکل بگیرد در غیر این صورت، در درس ریاضی دچار عدم فهم می شود. البته این موضوع نفی انجام بازی های فکری نیست. ولی بعضی والدین با خرید بازی های فکری برای کودکان خود از تحرک او غافل می شوند.


والدین می توانند استفاده از تبلت یا موبایل را به عنوان امتیاز یا جایزه با محدودیت زمانی برای کودکان سنین زیر ۱۳ سال در نظر بگیرند. متاسفانه والدین در زمینه تربیت کودک آموزش کافی نمی بینند. و رسانه ها نیز فقط اعلام خطر می کنند و به موضوع راه حل ورود پبدا نمی کنند. به عبارتی والدین در خصوص چگونگی ورود تکنولوژی به زندگی و مدیریت آن باید آموزش های کفی ببینند.

سن مناسب برای استفاده از تبلت یا موبایل

در ابتدا می توانید برای کودک استفاده محدود زمانی از موبایل یا تبلت والدین و یا خواهر و برادر بزرگ تر در نظر گرفت. این روش باعث می شود که که با عدم وجود حس مالکیت دائم با موبایل یا تبلت سرگرم نشود.حتما در نظر داشته باشید زیر دوسالگی به کودک خود وسایل تکنولوژی ندهید زیرا زمان شکل گیری حواس و قدرت یادگیری اوست. بهترین سن برای خرید موبایل یا تبلت برای کودک ۱۳ یا ۱۴ سالگی است. از طرفی استفاده از اینترنت برای نوجوان تا اوایل ۱۶ سالگی می تواند به تعویق بیفتد، زیرا فضای اینترنت بلوغ فکری بیشتری نیاز دارد. البته کودکان با همدیگر متفاوت هستند و یک کارشناس کودک می تواند برای یک کودک خاص سن زودتر یا دیرتری را پیشنهاد بدهد.


قوانینی برای استفاده از موبایل برای همه اعضای خانواده وضع کنید. به عنوان مثال: استفاده از موبایل یا تبلت پس از ساعت هشت شب به غیر از موارد ضروری غیر قانونی است. همراه داشتن موبایل هنگام خواب، کلاس درس و غذا خوردن خلاف قوانین است و…


تبلت مناسب کودکان و نوجوانان

هر زمان که برای فرزند خود موبایل یا تبلت خریدید چه زیرسن ۱۴ سالگی باشد یا بالاتر، حتما از تبلت های مخصوص کودکان که والدین می توانند بر آن مدیریت و تعیین محدوده زمانی استفاده داشته باشند، استفاده کنید. برنامه متنوع آموزشی و سرگرمی مناسب سن کودک و اینترنت کنترل شده از ویژگی های این تبلت ها است.
کارشناسان: دکتر امیر محمود حریرچی، متخصص سلامت عمومی – دکتر محمد حسن فیروزی، روانپزشک و روان درمان کودک
منابع:ایسنا، تسنیم، مهر و ورونه

زیست؛ بازار زندگی ایرانی
زیست بازار زندگی ایرانی
1398/5/8
نازلی؛ رقیب ایرانی باربی
۱۳۹۸-۰۵-۰۸


در هر کجای ایران و با هر مدرک و جایگاهی که قرار داشته باشید، دغدغه مندیت باعث می شود نیازهای جامعه را ببینی و با همت بزرگ برای رفع آن ها تلاش کنید. خانم نسیم توکل با مدرک دکترای کسب و کار و تجربه مدیر عاملی در شرکت های الکترونیک و مخابرات، وارد میدان مبارزه ساخت عروسک ایرانی منطبق بر سبک زندگی و فرهنگ ایرانی اسلامی شد. پس از تلاش های ایشان عروسک نازلی متولد شد و اکنون با هم نکات خواندنی ایشان درباره تولید و توسعه این عروسک ایرانی را دنبال می کنیم:خانم توکل با نوشتن کتاب «باربی رفت، نازلی آمد» در شش سال قبل شروع به کار کرد. ابتدا با بی توجهی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روبرو و دلسرد شد اما ۳ سال پیش با عروسک عربی روبرو شد که کشورهای عربی سفارش آن را به چین برای ساخت عروسک بومی داده بودند. ایشان پس از مطالعه متوجه شدند تعدادی از کشورها مانند هند و اندونزی باربی را با لباس مخصوص کشور خود عرضه می کنند. حتی کانادا عروسک متناسب با فرهنگ خود تولید کرده است.


ایشان با داشتن سه فررند و حس مادرانه خود تصمیم به تولید عروسکی ایرانی می گیرد. پس از مراجعه به یکی از انتشارات کتاب کودک با خانم رکوعی آشنا و کتابشان چاپ می شود. خانم رکوعی برای تولید عروسک سرمایه گذاری و اولین مراحل ساخت عروسک آغاز شد.

خاتون، راز چهر نازلی

صورت عروسک نازلی بر اساس چهره «خاتون»، که در کتاب های مصور قدیمی نماد دختر ایرانی به حساب می آید، شکل گرفت. صورتی گرد و ابروانی به هم پیوسته که ویژگی خاص چهره دختر ایرانی است. در ایران قالب سازی حرفه ای صورت عروسک صورت نگرفته بود به همین دلیل به یک شرکت چینی که در قالب سازی عروسک تخصص داشت، سفارش شد و در مرحله بعد اجزای بدن نازلی در ایران تولید شد.

کتاب داستان همراه عروسک نازلی

داستان نوشته شده در کتاب خانم توکل، داستان باربی است که به ایران سفر می کند و با کمک نازلی و دیدن حجاب و فرهنگ ایرانی جذب آن می شود. با حجاب حس خوبی به دست می آورد و می بیند همه به دلیل شخصیتیش به او احترام می گذارند و نه زیبایی او. داستان در انتها با معرفی عروسک نازلی که توسط مادر نازلی تولید می شود، به پایان می رسد. مادر نازلی سرپرست خانوار است. به عبارتی کتاب می گوید که با خرید نازلی از زنان سرپرست خانوار که تولیدکنندگان نازلی هستند حمایت کنید. این تاکید خانم توکل برای تولید عروسک توسط این گروه از زنان است.


استقبال از عروسک نازلی در ایران و کشور های عربی

بازخورد عرسک نازلی، چهره و حجاب آن در بین کودکان خوب بوده است. آن چه کودکان خواسته اند افزایش کیفیت اجزای بدن و تنوع لباس و داشتن موهای بلند برای شانه کردن است. خانم توکل این تغییرات را مراحل بعدی تولید لحاظ خواهند کرد. کشورهای عربی مانند قطر و عراق استقبال فراوانی از این عروسک ایرانی داشته اند. خانم توکل می خواهند کتاب رابه زبان عربی و نازلی را با لباس عربی برای آنان تولید کنند.


مطمئنا تولید عروسک نازلی در چین از ایران به مراتب ارزان تر است. اما خانم توکل تاکید بر اشتغالزایی در ایران دارند. ایشان تاکید می کنند طبق تجربه اگر تغییراتی در بسته بندی و خود عروسک داشته باشیم، قیمت تمام شده آن پایین تر می آید.برای خرید اسباب بازی ایرانی می توانید به فروشگاه اینترنتی کالای ایرانی زیست مراجعه کنید. zist.ir

عکس: از مشرق و فارس
متن از: اقتباس از مشرق

زیست؛ بازار زندگی ایرانی
زیست بازار زندگی ایرانی
1398/4/28
خرید های آنلاین مزایای فراوانی دارد. بررسی و مقایسه کامل مشخصات محصول، کم شدن صرف وقت و هزینه برای جستجو در بازار، انتقال به محل سکونت و… از مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی است. آن چه برای خریدار مهم است، اطمینان به سایت فروش آنلاین است. خرید از یک سایت نا مطمئن می تواند هم هزینه را بر باد دهد و هم اطلاعات مورد سوءاستفاده قرار گیرد. اگر به نکات این مطلب توجه کنید احتمال اینکه دچار اشتباه در خرید کالا شوید تقریبا به صفر خواهد رسید:


اینماد(eNAMAD)

یکی از بهترین راه های اعتماد به یک فروشگاه اینترنتی داشتن اینماد است. وزارت صنعت، معدن و تجارت نماد اعتماد الکترونیکی را به فروشگاه های آنلاین می دهد. این نماد فروشگاه آنلاین را موظف به پاسخ گویی به سوالات و مشکلاتتان می کند، در غیر این صورت نماد ملغی می شود. در واقع اعتمادسازی در کسب و کارهای اینترنتی ایران از جهات فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و امنیتی از طریق این نماد انجام می شود.

اینماد پس از تایید مشخصات سایت درخواست کننده توسط وزارت تحویل و در سایت جانمایی می شود. اینماد شبیه یک e انگلیسی است که در سمت چپ پایین تصویر قرار دارد.


شما هنگامی که بر روی آن کلیک می کنید صفحه ای مانند شکل زیر ظاهر می شود.


مشخصات داخل سایت باید با مشخصاتی(آدرس سایت، تلفن، آدرس شرکت و نام شرکت) که برایتان ظاهر می شود، همخوانی داشته باشد. وضعیت نماد نباید منقضی شده باشد. اینماد یک صفحه گرافیکی نیست و حتما باید دارای آدرس و با مرورگر خود شما باز شود. آدرسی که با کلیک بر اینماد باز می شود باید با https://Trustseal.enamad.ir// آغاز شود. شما به همین موضوع هم اکتفا نکنید و می توانید به سایت اینماد رفته و نام فروشگاه اینترنتی مد نظر را جستجو کنید.

برخی سایت ها دارای اینماد دو ستاره هستند. اینماد دو ستاره به سایت هایی داده می شود که همه صفحات سایت آن ها دارای گواهی SSL باشد. آدرس سایت آن ها با (https://) آغاز می شود. در واقع اطلاعات داخل سایت دارای امنیت بالاتر و رمزنگاری شده هستند.


وبلاگ تخصصی فروشگاه

یک فروشگاه اینترنتی معتبر دارای یک وبلاگ تخصصی مربوط به موضوع فروش سایت است. این وبلاگ و به روز بودن آن نشان می دهد که فروشگاه اینترنتی یک تیم فنی و تولید محتوای قوی دارد و یک گام شما را در اعتماد به این فروشگاه اینترنتی جلو می برد.لینک های خراب و سلب اعتماد

اگر در یک فروشگاه اینترنتی مشاهده کردید، که با کلیک بر چند لینک صفحاتی با پیغام خطا باز می شود. در استفاده از این سایت احتیاط کنید.


ارتباط با ما

معمولا در همه فروشگاه های اینترنتی صفحه ای وجود دارد به نام ارتباط با ما که در آن آدرس فیزیکی، تلفن تماس، ایمیل آن فروشگاه اینترنتی ثبت شده است(گاهی در پایین صفحه اصلی سایت هم این مشحصات موجود است) . شما می توانید این مشخصات را با مشخصات موجود در اینماد سایت مقایسه کنید. اگر به سایتی بدون آدرس فیزیکی برخورد کردید و فقط یک تلفن در آن به عنوان ارتباط با ما وجود داشت، ممکن است در پیگیری هزینه کالای سفارشی خود در آینده دچار مشکل شوید.

طراحی سایت

شما وارد یک فروشگاه اینترنتی می شوید. در اولین نظر متوجه طراحی حرفه ای سایت، زمان و سرمایه ای که صرف آن شده است، خواهید شد. این طراحی و کیفیت تصاویر داخل سایت، خود گویای برنامه ریزی و عزم تیم مدیریت سایت برای جذب دائمی مشتری و ارائه خدمات قابل قبول به مشتریان است. طراحی سایت یک پله دیگر مشتری را در زمینه اعتماد سازی تحت تاثیر قرار می دهد.


پاسخگویی در خرید و پیگیری سفارش

زمانی که می خواهید خرید اینترنتی انجام دهید، می توانید به روش های آنلاین و غیرآنلاین با شرکت مربوطه تماس و سوالات خود را بپرسید و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت کنید. پس از خرید هم باید راه هایی آسان برای پیگیری سفارش خود داشته باشید. این نکات نشان دهنده شرایط خوب اعتماد سازی سایت برای خریدار است.


شبکه های اجتماعی

به هیچ عنوان تعداد مخاطب در شبکه های اجتماعی و حجم نظرات آن ها باعث نشود که شما به یک فروشگاه اینترنتی اعتماد کنید. زیرا همه این ها با صرف هزینه کم فراهم می شود. ممکن است یک سایت تازه کار بسیار مورد اعتمادتر از یک سایت پر سابقه باشد. باید حتما شرایط اعتماد سازی سایت را بررسی کنید.


قیمت های به روز و واقعی

اگر قیمت های یک فروشگاه اینترنتی طبق تغییرات مداوم بازار تغییر و به روز شود و قیمت ها به قیمت سایت های دیگر نزدیک باشد، اعتبار سایت در نزد مخاطب افزایش می یابد. به عنوان مثال اگر یک هندزفری در یک سایت اختلاف ۵۰ درصدی در قیمت با دیگر سایت ها دارد، نمی توان به این سایت اعتماد کرد.


ضوابط سایت

ضوابط سایت در مدل پرداخت، تحویل، بازگشت کالا و حفظ حریم خصوصی را حتما در سایت مطالعه بفرمایید. حتما در یک فروشگاه اینترنتی باید به این مسائل در متونی جداگانه به طور واضح پرداخته شده باشد. پرداخت در محل تحویل کالا به اعتبار یک فروشگاه اینترنتی می افزاید. زیرا شما هنگام تحویل کالا از سلامت و مطابقت آن با سفارش خود مطلع و در محل اقدام به پرداخت می نمایید.


درگاه بانکی

هنگام خرید اینترنتی وارد درگاه بانکی می شوید، و ابتدای آدرس درگاه https است. اگر http بود مورد اعتماد نیست. هنگام وارد کردن اطلاعات کارت خود از کلید های مجازی استفاده کنید. نکته دیگر این است که جهت امنیت بیشتر، خرید های اینترنتی را توسط رایانه های موجود در کافی نت، مدارس و دانشگاه و یا با اینترنت های رایگان موجود در مکان های عمومی انجام ندهید.آخرین نکات
مواظب شرایط خیلی عالی برای خرید باشید. شاید جهت گول زنندگی باشد. شرایط را بیشتر بررسی کنید.
از پیام ها و هرزنامه هایی(Spam) که به طور ناخواسته در جلوی چشم شما ظاهر می شود، بر حذر باشید.


فروشگاه اینترنتی زیست با دوستاره اینماد، شرایط اعتماد ساز را برای مخاطبین خود فراهم کرده است. با اطمینان کامل، قیمت ها و مشخصات کالای خود را ببینید و محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.

زیست؛ بازار زندگی ایرانی…
زیست بازار زندگی ایرانی
1397/1/8
لیست محصولات با کیفیت ایرانی

در اینجا بخوانید : https://zist.ir/blog/2102

(( زيست؛ بازار زندگي ايرانيzist.ir ))
زیست بازار زندگی ایرانی
1397/1/2
🎁
✅ شارژر همراه پاوربانک 10000 تسکو
🛍 zist.ir/1990007725-.html
(76,000) ↙️ 69,000تومان

✅ زیرانداز متوسط اونیک
🛍 zist.ir/18004-.html
(45000) ↙️ 39000تومان

🌐 zist.ir
👉 @zistir
زیست بازار زندگی ایرانی
1397/1/2
سال ۹۷ ؛
سال «#حمایت_از_کالای_ایرانی»
نامگذاری شد

‏🇮🇷 بازار زندگی ایرانی
‏‏‏🎯مرجع معرفی و عرضه
‎🌐 zist.ir
👉 @zistir
زیست بازار زندگی ایرانی
1397/1/2

💢اینترنت ارزان مصرف کنید!

💠 تعرفه داخلی اینترنت را کاهش دادند

💠 اینترنت پیام رسان های ایرانی را رایگان کرد

💠افزایش تعداد سایت های پرمراجعه ایرانی با تعرفه ترافیک داخلی به 1023 سایت

جزئیات این مقاله را در اینجا بخوانید:👇🏻
zist.ir/blog/2065

✌️زیست را در پیام‌رسان‌های ایرانی دنبال کنید:

👈سروش:
sapp.ir/zistir
👈آی‌گپ:
igap.net/zistir
‏🇮🇷 بازار زندگی ایرانی
‏‏‏🎯مرجع معرفی و عرضه ‎🌐 zist.ir
zistir@
زیست بازار زندگی ایرانی
1396/12/24
📌‏ نوشت افزار باکیفیت ایرانی 📌‏

محصولات از امروز در بازار زندگی ایرانی:
🛒 https://zist.ir/178_
✏️ 📎
متنوع‌ترین مجموعه از:
💼 ▫️#کیف، و 📖 ▫️#دفتر و 🖌 ▫️#خودکار و 🖇 ▫️لوازم بایگانی، زونکن و کلاسور
📆 ▫️سررسید، پوشه و پاکت


اطلاعات بیشتر و خرید آنلاین:
🛒 https://zist.ir/178_
پشتیبانی تلگرامی:
@s_zistir
‏🇮🇷 زیست؛ بازار زندگی ایرانی‏
‏‏‏🛒 مرجع معرفی و عرضه کالای ایرانی
🌐 zist.ir
👉 zistir@
زیست بازار زندگی ایرانی
1396/12/22

🎁 چی بدم؟

🌿
با اهدای ایرانی + ارسال 🚚
عزیزانتان را به پویش حمایت از کالای باکیفیت ایرانی دعوت کنید 🇮🇷

💵 با مبلغ دلخواه متناسب با همه، از کودک تا بزرگسال ...
☑️ و امکان انتخاب از میان هزاران کالای باکیفیت ایرانی ...

🔴 تر عیدی بدهید!
+ تخفیف ویژه برای سفارش تعداد بیشتر در بعضی کارت‌ها

🎁 سفارش کارت هدیه نوروز ایرانی:
🛍 zist.ir/99000020-.html
👤 پشتیبانی:
@s_zistir
‏🇮🇷 بازار زندگی ایرانی
‏‏‏🎯مرجع معرفی و عرضه ‎🌐 zist.ir
👉 @zistir
زیست بازار زندگی ایرانی
1396/12/22
🎁
✅ گوشی جی ال ایکس تابان1
🛍 zist.ir/99000013-.html
(۳۸۹,000) ↙️ ۳۴۹,000تومان

✅ قاب سرامیک «یا زهرا(س)»
🛍 zist.ir/22101054-.html
(35,000) ↙️ 29,000تومان

🌐 zist.ir
👉 zistir@
زیست بازار زندگی ایرانی
1396/12/19
🎁
پیشنهادات ویژه ما را از دست ندهید..

✅ غذاساز سه کاره پارس خزر
🛍 zist.ir/1590850900-.html
(158,000) ↙️ 149,000تومان

✅ لگو 3003
🛍 zist.ir/106744-.html
(35,000) ↙️ 29,000تومان

🌐 zist.ir
👉 zistir@
زیست بازار زندگی ایرانی
1396/12/19

🏆کتاب همه فن حریف اقتصاد مقاومتی از راه رسید!

بخش هایی از کتاب 👇

🔸 نوکری فرنگی که موجب تقویت شوکت ایشان است و پولی که از این راه بدست می آید، حرام است.
👈 سید محمدکاظم طباطبایی یزدی صاحب کتاب عروه

🔸 فرمول «اقتصاد مقاومتی» که [آیت الله] خامنه ای، رهبر ایران پیشنهاد کرده است برای تحرکِ بخشِ غیرنفتی ایران، راه بسیار بهتری جهت ایجاد فرصتهای شغلی است که به شدت در ایران مورد نیاز است
👈 موسسه مطالعاتی واشینگتن

🔸 73 درصدی مردم ایران به کالای خارجی گرایش دارند!
👈 مؤسسه تحقيقاتي وان ديوايس انگلیس

🔸 در ایران به میزان حداقل ممکن سرمایه گذاری نمایید و صنایعی را انتخاب کنید که قطعات آن از انگلستان وارد شود مانند صنایع مونتاژ که در واقع سوارکردن قطعات صادراتی انگلیسی در ایران است. ... ایران یکی از بهترین بازارهایی است که شما (بازرگانان انگلیسی) میتوانید برای مصرف کالاهای خود در جهان سوم پیدا کنید.
👈 آنتونی پارسونز سفیر اسبق انگلیس در ایران

🌳 این کتاب از که تولید داخلی است تهیه شده و برای تهیه آن هیچ درختی قطع نشده بلکه از تفاله نیشکر استفاده شده است.

اطلاعات بیشتر درباره کتاب و روش تهیه آن:
zist.ir/blog/2011

✌️زیست را در پیام‌رسان‌های ایرانی دنبال کنید:

👈سروش:
sapp.ir/zistir
👈آی‌گپ:
igap.net/zistir
‏🇮🇷 بازار زندگی ایرانی
‏‏‏🎯مرجع معرفی و عرضه ‎🌐 zist.ir
👉 zistir@
زیست بازار زندگی ایرانی
1396/12/17
🎁 به هیچ عنوان این پیشنهادو از دست ندین..
✅ اسپیکر 300W تسکو:
zist.ir/1990007953-.html
(135,000) ↙️ 119,000تومان

✅ تلویزیون 48 اینچ ایکس ویژن:
zist.ir/1617080180-.html
(2,150,000) ↙️ 2,049,000تومان

🌐 zist.ir
👉 zistir@
زیست بازار زندگی ایرانی
1396/12/17
بر تن در حال کاشت در مراسم
داستان هدیه ایرانی رهبر:
zist.ir/blog/2003
عکس:ریحانه

‏🇮🇷 بازار زندگی ایرانی
‎🌐 zist.ir
👉 zistir@
زیست بازار زندگی ایرانی
1396/12/17
🐳کاربردهای چیست؟

⏱ شستشوی سریع ها
👔 شستشوی تعداد لباس ها
👼🏻 کهنه شور 🎽 شستشوی
🚀راهنمای خرید و استفاده:👇🏻
zist.ir/blog/1961

🚦مشاهده و خرید انواع مینی‌واش ایرانی (فریدولین):
zist.ir/100501-ماشین-لباسشویی

✌️زیست را در پیام‌رسان‌های ایرانی دنبال کنید:

👈سروش:
sapp.ir/zistir
👈آی‌گپ:
igap.net/zistir
‏🇮🇷 بازار زندگی ایرانی
‏‏‏🎯مرجع معرفی و عرضه ‎🌐 zist.ir
👉 zistir@
زیست بازار زندگی ایرانی
1396/12/15
همه گرفتاری ما این است که خودمان را گم کردیم؛
هر چیزی در ایران تااسم غربی نداشته باشد رواج ندارد!

امام خمینی

‏🇮🇷 بازارزندگی ایرانی
‏‏‏🎯مرجع معرفی وعرضه
🌐 zist.ir
👉 zistir@
✌️زیست را در پیام‌رسان‌های ایرانی دنبال کنید:

👈سروش:
sapp.ir/zistir
👈آی‌گپ:
igap.net/zistir
زیست بازار زندگی ایرانی
1396/12/15
🛍اگر ایرانیان همت کنند و فقط 2 سال کالای نخرند، بیکاری در ایران ریشه‌کن می‌شود!

‏🇮🇷 بازار زندگی ایرانی
‏‏‏🎯مرجع معرفی و عرضه ‎🌐 zist.ir
✌️زیست را در پیام‌رسان‌های ایرانی دنبال کنید:

👈سروش:
sapp.ir/zistir
👈آی‌گپ:
igap.net/zistir
زیست بازار زندگی ایرانی
1396/12/11
داستان غیرت وطنی پدر بزرگ

آن روزها که تازه انقلاب به پیروزی رسیده بود و کشور هنوز از نظر اقتصادی و تولید دست و پا بسته بود. برای بسیاری هنوز پیش‌بینی آینده کشور ساده نبود. برای همین برخی از سرمایه‌گذاران سعی می‌کردند دارایی‌های خود را از کشور خارج کنند. کسی به فکر سرمایه‌گذاری در آن اوضاع و احوال نبود و اگر افرادی چنین اقدامی‌ می‌کردند، مورد سرزنش دوستان خود قرار می‌گرفتند. چون تصویر روشنی از آینده اقتصاد ایران وجود نداشت. همان روزها بود که پدربزرگم، با برخی از دوستان خود تصمیم گرفت صنعت چرخ خیاطی را در ایران بنیان‌گذاری کند...

🚢هم اکنون به 28 کشور اروپایی و آسیایی صادرات دارد

🚀ادامه مطلب:
zist.ir/blog/1957

🚦مشاهده و خرید محصولات کاچیران:
zist.ir/165_کاچیران

✌️زیست را در پیام‌رسان‌های ایرانی دنبال کنید:

👈سروش:
sapp.ir/zistir
👈آی‌گپ:
igap.net/zistir
‏🇮🇷 بازار زندگی ایرانی
‏‏‏🎯مرجع معرفی و عرضه ‎🌐 zist.ir
👉 zistir@
زیست بازار زندگی ایرانی
1396/12/8
نکات جالب درباره یک برند محبوب ایرانی:

طبق آمار:
📦نزدیک به ۸۰ درصد خانواده‌های ایرانی محصولی از پارس خزر را در منزل‌شان دارند.
📦پارس‌خزر بیشترین سهم ذهنی را بین تمامی برند‌های ایرانی و خارجی دیگر در ذهن مخاطبان ایرانی دارد.
📦 بیشتر مصرف‌کنندگان ایرانی برند پارس‌خزر را با محصولات لوازم خانگی کوچک آن و مخصوصا پلوپزهایش می‌شناسند.
📦به مدت ۱۰ سال از کلیه محصولات خود پشتیبانی کرده و ۲۵ ماه خدمات پس از فروش رایگان و ۲ ماه خدمات تعویض محصول به مشتریان ارائه می کند.

🔹درباره پارس خزر بیشتر بدانید:
zist.ir/blog/1945
🔹خرید محصولات پارس خزر:
zist.ir/161_

✌️زیست را در پیام‌رسان‌های ایرانی دنبال کنید:

👈سروش:
sapp.ir/zistir
👈آی‌گپ:
igap.net/zistir
‏🇮🇷 بازار زندگی ایرانی
‏‏‏🎯مرجع معرفی و عرضه ‎🌐 zist.ir
👉 zistir@
زیست بازار زندگی ایرانی
1396/12/6
🛒 ‏ایرانی و آنلاین بخرید!

لوازم خانگی
الکترونیک
تلفن همراه
لوازم جانبی
چادر وحجاب
محصولات فرهنگی
کالای کودک
و...

‏🇮🇷 بازار زندگی ایرانی
‏‏🎯مرجع معرفی وعرضه ‎🌐 zist.ir
👉 @zistir