webdars .net
1396/4/18
پاورپوینت درس دوم زبان انگلیسی یازدهم در این مطلب برای شما پاورپوینت درس دوم زبان انگلیسی یازدهم رو قرار دادیم . یکی از ویژگی های مهم و بارز پاورپوینت های اموزشی علاوه بر اینکه باید از لحاظ آموزشی کامل باشند طراحی و دیزاین حرفه ای میباشد ، این پاورپوینت به صورت دقیق و کامل طبق استاندارد های کتاب طراحی شده است به صورتی که هم برای معلمان و دبیران گرامی و هم برای دانش آموزان پایه دهم قابل استفاده باشد . پاورپوینت درس دوم زبان انگلیسی یازدهم چه ویژگی هایی دارد ؟ این پاورپوینت با زبان انگلیسی در 47 صفحه طراحی شده است . از ویژگی های مهم آن می توان به گرافیک و طراحی حرفه ای و در بر گرفتن کامل مطالب کتاب حتی سوالات و ... می باشد . همانطور که در تصاویر نمونه می بینید فونت های به کار رفته در این پاورپوینت درس دوم زبان انگلیسی یازدهم نیز ظاهر زیبایی به آن داده اند .قابل ذکر است که امکان ویرایش این فایل و استفاده شخصی از آن نیز وجود دارد . طراحی توسط تیم وب درس . برخی مباحث پاورپوینت درس دوم زبان انگلیسی یازدهم موضوع این درس Saving Nature هست ، در ابتدای درس برخی لغات برای شما جهت آمادگی ( Get Ready ) اورده شده است . در ادامه یک متن Reading و همچنین گرامر درس برای مبحث افعال Will و To be going to ارائه شده . خرید و دانلود پاورپوینت درس دوم زبان انگلیسی یازدهم زبان انگلیسی  یکی از زبان‌های هندواروپایی از شاخهٔ ژرمنی است. خود شاخهٔ ژرمنی به دو بخش شرقی و غربی تقسیم می‌شود و انگلیسی به ژرمنی غربی تعلق دارد. این زبان در انگلستان و جنوب شرقی اسکاتلند تکامل یافته‌است. از دیگر زبان‌های شاخه ژرمنی می‌توان به آلمانی، هلندی، دانمارکی، سوئدی و نروژی اشاره کرد. امروزه نزدیک به نیمی از مجموعهواژگان و دستور زبان انگلیسی از ریشهٔ ژرمنی است و نیم دیگر را وامواژه‌ها تشکیل می‌دهد. بیشتر این وام‌واژه‌ها از زبان‌هایلاتین، فرانسوی، بخشی از یونانی و دیگر زبان‌ها وارد انگلیسی شده‌اند. زبان انگلیسی باستان شباهت بسیار زیادی به زبان آلمانی باستان داشته است چون انگلیسی زبان‌ها عمدتاً اقوام ژرمنی بودند که از آلمان وارد بریتانیا شدند و به نوعی زبان آلمانی را می‌توان مادر زبان انگلیسی دانست. Rubik's Cubes make a perfect gift for any occasion. Learn more about this amazing puzzle  here .
webdars .net
1396/4/18
سلام عرض میکنم به کاربران وب درس ! در این جلسه برای شما  پاورپوینت فصل اول زیست شناسی دهم  رو قرار دادیم ! اول یکم درمورد  پایه دهم  و تجربیاتمون صحبت کنیم و بعد یه راست بریم سر اصل مطلب یعنی دانلود پاورپوینت ! خب خیلی به پایه دهم خوش اومدید بدونید که ما یک سال این پایه رو پشت سر گذاشتیم و دوباره برگشتیم به پایه دهم تا تمامی مطالب پایه دهم رو با دقت برای شما آماده کنیم ! دهم که خیلی به اعضای تیم ما خوش گذشت ! انشالله به شما هم خوش بگذره پاورپوینت فصل اول زیست شناسی دهم زیست شناسی دیروز ، امروز ، فردا ! این فصل یه مقدمه ی خیلی خوبه برای اینکه با زیست شناسی و اصلا اصول خوندنش و تقریبا با مفهوم های اون آشنا بشین ! همونطور که توی کتاب درسی دیدید شما باید پس از خواندن این فصل با پاسخ سوال های زیر آشنا باشید ، توی  پاورپوینت فصل اول زیست شناسی دهم  هم خیلی از مباحث کتاب گفته شده اند ! چگونه می توان گیاهان را وادار کرد که در مدتی کوتاه تر، مواد غذایی بهتر و بیشتری تولید کنند؟ چرا باید از تنوع زیستی حفاظت کنیم؟ مثلا چرا نباید مارها، گرگها و پلنگ ها را بکشیم؟ چرا بعضی از یاخته های بدن انسان سرطانی می شوند؟ چگونه می توان یاخته های سرطانی را در مراحل اولیۀ سرطانی شدن شناسایی و نابود کرد؟ چگونه می توان سوخت های زیستی مانند الکل را جانشین سوخت های فسیلی، مانند مواد نفتی کرد؟ خب برای اینکه رشته تجربی هستید و دوست دارید بیشتر با زیست شناسی آشنا بشید خوبه یه سری توضیحات هم از ویکی پدیا براتون درباره  پاورپوینت فصل اول زیست شناسی دهم  و کلا زیست شناسی بیاریم ! زیست‌شناسی یا بیولوژی از علوم طبیعی و دانش مربوط به کاوش دربارهٔ جانداران است. این دانش به بررسی ویژگی‌ها و رفتار سازواره‌ها، چگونگی پیدایش گونه‌ها و افراد (کاهش گرایی)، و نیز به بررسی برهمکنش جانداران با یکدیگر و محیط پیرامونشان می‌پردازد. (زیست‌شناسی سیستم‌ها) زیست‌شناسی شامل موضوعات گسترده ایست که دارای تقسیم‌بندی بسیاری از مباحث و رشته‌های مختلف است. از جمله مهم‌ترین موضوعات آن عبارت از پنج اصل به‌هم‌وابسته است که می‌توان آن‌ها را اساس زیست‌شناسی مدرن نامید۱] سلول‌ها به عنوان واحد اصلی حیات هستند. (نظریه یاخته) گونه‌های جدید و صفات موروثی، محصول فرگشت هستند. ژن‌ها واحد اصلی وراثت هستند. ارگانیسم‌ها محیط داخلی خود را برای حفظ یک وضعیت پایدار و ثابت، حفظ می‌کنند. موجودات زنده انرژی مصرف می‌کنند و آن را به صورت دیگری تبدیل می‌کنند. دانلود پاورپوینت فصل اول زیست شناسی دهم
webdars .net
1396/4/18
سلام به کاربران وب درس ! مخصوصا رشته تجربیا و علاقه مندای درس  زیست  ! نپرسین چرا این همه توضیحات ! لازمه ! پاورپوینت فصل سوم زیست شناسی دهم رو برای شما قرار دادیم ، همین اول بگیم خیلی کامل و مفصل طراحی شده ! فونت ها و تصاویر بیولوژیکی استفاده شده واقعا عالی هستن ! همچنین قالب پاورپوینتی به کار رفته مخصوص درس  زیست شناسی  هست ! مباحث فصل سوم زیست شناسی دهم : تبادلات گازی – شش ها – چرا نفس میکشیم ؟ – تنفس پوستی – بخش های عملکردی دستگاه تنفس – بخش هادی – بخش مبادله ای – حمل گازها در خون – شش ها – قفسۀ سینه – حجم های تنفسی – سایر اعمال دستگاه تنفس – تنظیم تنفس – و … پاورپوینت فصل سوم زیست شناسی دهم چجوریه ؟ این پاورپوینت تمامی مباحث درس را پوشش می دهد و طبق استاندارد های کتاب  زیست شناسی دهم  و کلمات جدید آن طراحی شده است به گونه ای که هم برای معلمان گرامی و هم برای دانش آموزان عزیز قابل استفاده باشد . گرافیک و دیزاین و همچنین فونت های فوق العاده استفاده شده در آن بسیار شیک و beautiful هستن ! طراحی شده توسط تیم وب درس . آیا این پاورپوینت قابل ویرایش است ؟ بله کاملا قابل ویرایش است ، شما میتوانید هر جور که دوست دارید در این پاورپوینت و آیتم های آن تغییرات ایجاد کنید که مخصوص خودتان باشد ! البته کپی برداری یا نشر این فایل در پایگاه های مجازی یا فروش آن به هر صورت غیر شرعی است و متخلفین توسط پلیس فتا دستگیر خواهند شد . دانلود پاورپوینت فصل سوم زیست شناسی دهم از اینجا .
webdars .net
1396/4/18
سلام به کاربران وب درس ! مخصوصا رشته تجربیا و علاقه مندای درس  زیست  ! نپرسین چرا این همه توضیحات ! لازمه ! پاورپوینت فصل سوم زیست شناسی دهم رو برای شما قرار دادیم ، همین اول بگیم خیلی کامل و مفصل طراحی شده ! فونت ها و تصاویر بیولوژیکی استفاده شده واقعا عالی هستن ! همچنین قالب پاورپوینتی به کار رفته مخصوص درس  زیست شناسی  هست ! مباحث پاورپوینت فصل دوم زیست یازدهم تجربی : تبادلات گازی – شش ها – چرا نفس میکشیم ؟ – تنفس پوستی – بخش های عملکردی دستگاه تنفس – بخش هادی – بخش مبادله ای – حمل گازها در خون – شش ها – قفسۀ سینه – حجم های تنفسی – سایر اعمال دستگاه تنفس – تنظیم تنفس – و … پاورپوینت فصل دوم زیست یازدهم تجربی چجوریه ؟ این پاورپوینت تمامی مباحث درس را پوشش می دهد و طبق استاندارد های کتاب  زیست شناسی دهم  و کلمات جدید آن طراحی شده است به گونه ای که هم برای معلمان گرامی و هم برای دانش آموزان عزیز قابل استفاده باشد . گرافیک و دیزاین و همچنین فونت های فوق العاده استفاده شده در آن بسیار شیک و beautiful هستن ! طراحی شده توسط تیم وب درس . پاورپوینت فصل دوم زیست یازدهم تجربی چجوریه ؟ این پاورپوینت تمامی مباحث درس را پوشش می دهد و طبق استاندارد های کتاب  زیست شناسی دهم  و کلمات جدید آن طراحی شده است به گونه ای که هم برای معلمان گرامی و هم برای دانش آموزان عزیز قابل استفاده باشد . گرافیک و دیزاین و همچنین فونت های فوق العاده استفاده شده در آن بسیار شیک و beautiful هستن ! طراحی شده توسط تیم وب درس .
webdars .net
1396/4/18
سلام عرض میکنیم به کاربران وب درس ، اولش بگیم ! ما به یه سری از دلایل مجبوریم خیلی در مورد محصولاتمون توضیح بدیم ! در این مطلب برای شما  پاورپوینت درس به درس زبان دهم  رو قرار دادیم . یکی از ویژگی های مهم و بارز پاورپوینت های اموزشی علاوه بر اینکه باید از لحاظ آموزشی کامل باشند طراحی و دیزاین حرفه ای میباشد ، این پاورپوینت به صورت دقیق و کامل طبق استاندارد های کتاب طراحی شده است به صورتی که هم برای معلمان و دبیران گرامی و هم برای دانش آموزان پایه دهم قابل استفاده باشد . درس 1 : Saving nature پاورپوینت درس اول زبان دهم درس 2 : Wondres of creation    پاورپوینت درس دوم زبان دهم درس 3 : The Value Of knowledge پاورپوینت درس سوم زبان دهم درس 4 : Traveling the world پاورپوینت درس چهارم زبان دهم زبان انگلیسی  یکی از زبان‌های هندواروپایی از شاخهٔ ژرمنی است. خود شاخهٔ ژرمنی به دو بخش شرقی و غربی تقسیم می‌شود و انگلیسی به ژرمنی غربی تعلق دارد. این زبان در انگلستان و جنوب شرقی اسکاتلند تکامل یافته‌است. از دیگر زبان‌های شاخه ژرمنی می‌توان به آلمانی، هلندی، دانمارکی، سوئدی و نروژی اشاره کرد. امروزه نزدیک به نیمی از مجموعهواژگان و دستور زبان انگلیسی از ریشهٔ ژرمنی است و نیم دیگر را وامواژه‌ها تشکیل می‌دهد.  آیا  پاورپوینت های درس به درس زبان دهم  قابل ویرایش است ؟ بله ! کاملا ! میتوانید در آن تغییرات ایجاد کنید و به دبیر خود ارائه دهید . اما فروش آن یا نشر آن در کانال ها و سایت ها غیر مجاز است و توسط پلیس فتا پیگیری می شود . ما به شما کاربر عزیز اعتماد داریم !   چجوری از  وب درس  خرید کنیم ؟ فرایند خرید از وب درس به صورت آنلاین و تضمین شده توسط شرکت PAY.IR با مجوز رسمی PSP از بانک مرکزی است . همچنین این شرکت با بانک های سامان ، ملت و سایر درگاه ها قرار داد دارد که امروزه اکثر فروشگاه های اینترنتی از این درگاه ها استفاده میکنند . برای خرید ابتدا روی دکمه خرید و دانلود کلیک کنید ، سپس در قسمت اول نام و نام خانوادگی و در قسمت دوم ایمیل خود را برای پیگیری های آتی وارد نمایید ( اگر ایمیل ندارید میتوانید ایمیل info@webdars.net را وارد نمایید ) . سپس به درگاه پرداخت منتقل میشوید و پس از پرداخت به صفحه دانلود فایل ! ما در همین لحظه فایل معنی شعر درس اول فارسی یازدهم + آرایه ها + ستایش رو به ایمیل شما هم ارسال میکنیم تا یه خرید کاملا مطمئن داشته باشید 🙂 . در صورت بروز هر گونه مشکل با شماره 09103534677 از طریق تلگرام یا غیره تماس بگیرید .
webdars .net
1396/4/18
یزیک  (به  زبان یونانی  φύσις،  طبیعت  و φυσικῆ،  دانش طبیعت )  علم  مطالعهٔ خواص طبیعت است. این علم را عموماً علم ماده (Matter) و حرکت و رفتار آن در فضا و زمان می‌دانند. این ماده می‌تواند از ذرات زیراتمی تا کهکشان‌ها و اجرام بسیار بزرگ آسمانی باشد. فیزیک از مفاهیمی مانند  انرژی ،  نیرو ،  جرم ،  بار الکتریکی ،  جریان الکتریکی ،  میدان الکتریکی ،  الکترومغناطیس ، فضا ،  زمان ،  اتم  و  نورشناسی  استفاده می‌کند. اگر بطور وسیع‌تر سخن بگوییم، هدف اصلی علم فیزیک بررسی و تحلیل طبیعت است و همواره این علم در پی آن است که رفتار طبیعت را در شرایط گوناگون درک و پیش بینی کند. گام به گام فیزیک یازدهم | رشته تجربی و ریاضی گام به گام فیزیک یازدهم | رشته تجربی و ریاضی شامل ویژگی های زیر هست : پاسخ تمامی تمرین های آخر فصل فیزیک دهم به صورت کامل و تشریحی پاسخ تمامی پرسش ها و فعالیت های درون درس دسترسی آسان به پاسخ کل کتاب به صورت دسته بندی شده کم حجم و قابل حمل ! قابل استفاده در موبایل و کامپیوتر و لپ تاپ و … برای معلم و دانش آموز ! پاسخ فصل 1 تا 4 برای رشته تجربی و فصل 5 برای رشته ریاضی یه چند تا نمونه تصویر از صفحاتش ببینید که چقدر توضیح داره ! گام-به-گام-فیزیک-دهم     نمونه تصویر گام به گام فصل پنجم فیزیک دهم چجوری گام به گام فیزیک یازدهم | رشته تجربی و ریاضی رو دانلود کنیم ؟ راستش وب درس به دلیل زحمت زیادی که برای محصولات سایتش میکشه و تامین هزینه های سایت مجبور به یه سری کار ها هست ! شما باید ابتدا از طریق همین دکمه پایین که نوشته پرداخت و دانلود اقدام به پرداخت هزینه گام به گام فیزیک یازدهم | رشته تجربی و ریاضی و سپس دانلود این گام به گام بکنید ! گام به گام فیزیک یازدهم | رشته تجربی و ریاضی
webdars .net
1396/4/18
سلام عرض میکنم به کاربران وب درس ! این مطلب براتون شاهکار کردیم  ! این یه کتاب عادی نیست ! گام به گام ریاضی یازدهم تجربی ! اما PDF ! یکم با بقیه کتابا فرق میکنه … همین الان سفارش بدی ! نهایتا یک دقیقه دیگه به دستت میرسه ! هر جا که بودی ریاضی بخون ! تمریناتو حل کن ! تو راه مدرسه ! تو خونه ! تو ایستگاه ! گام به گام ریاضی یازدهم تجربی گام به گام ریاضی دهم کل کتاب ریاضی دهم رو زیر و رو کرده ! پاسخ تک تک فعالیت ها ، کار در کلاس ها ، تمرین های کتاب رو پوشش داده به همراه جواب های تشریحی ! خیلی هم تشریحی  و از همه مهمتر اینکه به صورت PDF هست ! وقتی همه چی پیشرفت کرده ما هم نباید به شیوه سابق درس بخونیم ! دیگه کم کم وقتشه با بقیه فرق داشته باشی ! کتاب هات باید همیشه همرات باشن ! همینطور گام به گام ریاضی دهمت ! فایل گام به گام ریاضی دهم به صورت PDF هست و کاملا خوانا ! برای اکثر سوالایی هم که حل شدن یه توضیح مختصر ارائه شده تا خوب بفهمین که چی به چیه ! گام به گام ریاضی یازدهم تجربی گام به گام ریاضی یازدهم تجربی شامل موارد زیر می باشد : پاسخ فعالیت ها + کاردرکلاس ها و تمرینات فصل اول ریاضی یازدهم پاسخ فعالیت ها + کاردرکلاس ها و تمرینات فصل دوم ریاضی یازدهم پاسخ فعالیت ها + کاردرکلاس ها و تمرینات فصل سوم ریاضی یازدهم پاسخ فعالیت ها + کاردرکلاس ها و تمرینات فصل چهارم ریاضی یازدهم پاسخ فعالیت ها + کاردرکلاس ها و تمرینات فصل پنجم ریاضی یازدهم پاسخ فعالیت ها + کاردرکلاس ها و تمرینات فصل ششم ریاضی یازدهم پاسخ فعالیت ها + کاردرکلاس ها و تمرینات فصل هفتم ریاضی یازدهم  نمونه ای از حل تمرینات یازدهم تجربی ما در این قسمت یک نمونه کوچک برای شما از تمرینات حل شده گام به گام ریاضی دهم و کار در کلاس ها و فعالیت های این گام به گام براتون گذاشتیم تا خوب حساب کار دستتون بیاد ! چجوری از  وب درس  خرید کنیم ؟ به سریع ترین و راحت ترین روش ممکن !اول روی دکمه پرداخت کلیک میکنین بعد مشخصاتتون رو وارد میکنین و به صفحه پرداخت منتقل میشین ، بعد از پرداخت یه راست میرین تو صفحه دانلود گام به گام ریاضی یازدهم تجربی ! برای اینکه خیالتون راحت باشه ما گام به گام ریاضی دهم رو به ایمیل شما هم همون لحظه ارسال میکنیم .
webdars .net
1396/4/18
سلام عرض میکنیم به کاربران وب درس ، اولش بگیم ! ما به یه سری از دلایل مجبوریم خیلی در مورد محصولاتمون توضیح بدیم ! در این مطلب برای شما  پاورپوینت درس به درس زبان دهم  رو قرار دادیم . یکی از ویژگی های مهم و بارز پاورپوینت های اموزشی علاوه بر اینکه باید از لحاظ آموزشی کامل باشند طراحی و دیزاین حرفه ای میباشد ، این پاورپوینت به صورت دقیق و کامل طبق استاندارد های کتاب طراحی شده است به صورتی که هم برای معلمان و دبیران گرامی و هم برای دانش آموزان پایه دهم قابل استفاده باشد . درس 1 : Saving nature پاورپوینت درس اول زبان دهم درس 2 : Wondres of creation    پاورپوینت درس دوم زبان دهم درس 3 : The Value Of knowledge پاورپوینت درس سوم زبان دهم درس 4 : Traveling the world پاورپوینت درس چهارم زبان دهم زبان انگلیسی  یکی از زبان‌های هندواروپایی از شاخهٔ ژرمنی است. خود شاخهٔ ژرمنی به دو بخش شرقی و غربی تقسیم می‌شود و انگلیسی به ژرمنی غربی تعلق دارد. این زبان در انگلستان و جنوب شرقی اسکاتلند تکامل یافته‌است. از دیگر زبان‌های شاخه ژرمنی می‌توان به آلمانی، هلندی، دانمارکی، سوئدی و نروژی اشاره کرد. امروزه نزدیک به نیمی از مجموعهواژگان و دستور زبان انگلیسی از ریشهٔ ژرمنی است و نیم دیگر را وامواژه‌ها تشکیل می‌دهد.  آیا  پاورپوینت های درس به درس زبان دهم  قابل ویرایش است ؟ بله ! کاملا ! میتوانید در آن تغییرات ایجاد کنید و به دبیر خود ارائه دهید . اما فروش آن یا نشر آن در کانال ها و سایت ها غیر مجاز است و توسط پلیس فتا پیگیری می شود . ما به شما کاربر عزیز اعتماد داریم !   چجوری از  وب درس  خرید کنیم ؟ فرایند خرید از وب درس به صورت آنلاین و تضمین شده توسط شرکت PAY.IR با مجوز رسمی PSP از بانک مرکزی است . همچنین این شرکت با بانک های سامان ، ملت و سایر درگاه ها قرار داد دارد که امروزه اکثر فروشگاه های اینترنتی از این درگاه ها استفاده میکنند . برای خرید ابتدا روی دکمه خرید و دانلود کلیک کنید ، سپس در قسمت اول نام و نام خانوادگی و در قسمت دوم ایمیل خود را برای پیگیری های آتی وارد نمایید ( اگر ایمیل ندارید میتوانید ایمیل info@webdars.net را وارد نمایید ) . سپس به درگاه پرداخت منتقل میشوید و پس از پرداخت به صفحه دانلود فایل ! ما در همین لحظه فایل معنی شعر درس اول فارسی یازدهم + آرایه ها + ستایش رو به ایمیل شما هم ارسال میکنیم تا یه خرید کاملا مطمئن داشته باشید 🙂 . در صورت بروز هر گونه مشکل با شماره 09103534677 از طریق تلگرام یا غیره تماس بگیرید .