tehran paytakht
1395/10/15
تلفن همراه در دهه گذشته به سرعت تغییر و توسعه یافته که به نظر میرسد نیاز به آموزش تعمیرات تخصصی موبایل هر چه بیشتر در آینده امکان پذیر است.
طبق اظهارات Jones، همگرایی تمامی ابزارهای فناوری در یک دستگاه تلفن همراه همچنان پیشرفت خواهد داشت. وی پیش بینی نمود که "اکثریت سخت افزار و نرم افزار به ابر منتقل شده و محصول اساسا متشکل از ورودی و صفحه نمایش خواهد بود"
Lendino انتظار دارد گوشیهای هوشمند در نهایت به طور کامل بر بازار تسلط یابند.
در عرض چند سال، من انتظار دارم تلفن های همراه معمولی به طور کامل ناپدید گردند. ما ممکن است حتی دیگر تلفنهای هوشمند را "هوشمند" نخوانیم و این واژه را کنار بگذاریم، همانطور که گفتن "تلویزیون رنگی" و "استریو سیستم hi-fi" را کنار گذاشتیم.
Grullon معتقد است تلفن های همراه آینده برای حواس عاطفی ما جذاب تر خواهند بود.
من معتقدم در آینده، تلفن همراه هماهنگ با عکس العملهای بیولوژیکی و فرآیندهایی مانند حرکت چشم، فرآیندهای فکری، حرکتی، ترجیحات فرهنگی بیولوژیکی خواهند بود.

تخصصی ترین آموزش تعمیرات موبایل و لپ تاپ با اهدای دیپلم کار ودانش از مجتمع فنی تهران پایتخت
tehran paytakht
1395/10/15
مجتمع فنی تهران پایتخت ارائه دهنده آموزش تعمیرات تخصصی نرم افزاری و سخت افزاری موبایل و لپ تاپ و همچنین آموزش تعمیرات حرفه ای نوت بوک وتبلت می باشد و در این مجتمع فنی، دوره های دیپلم کار و دانش برگزار می شود.
جهت رزرو کلاسها با شماره های آموزشگاه تماس حاصل نموده و یا فرم ثبت نام در سایت را تکمیل نمایید. جزوات و سی دی های آموزشی در طول دوره در اختیار کارآموزان قرار می گیرد
طی دوره و پس از دوره، پشتیبانی رایگان می باشد
طی دوره، کارآموزان می توانند مادربردهای معیوب خود را جهت تعمیرات به آموزشگاه بیاورند.
کارشناسان همه روزه آماده پاسخگوئی به سوالات کارآموزان می باشند.
خوابگاه آمادگی خدمت رسانی به کارآموزان شهرستانی می باشد.
مجتمع فنی تهران پایتخت فعالیت رسمی خود را از سال 1380 درقالب آموزشگاه تخصصی نرم افزار آغاز نموده است و این موسسه به عنوان یکی از حرفه ای ترین موسسات ایران ظاهر شده است. هم اکنون نیز با در اختیار داشتن اساتید مجرب و باتجربه در زمینه های مختلف و با شیوه های نوین آموزشی بر این باور هستیم که شما با ما میتوانید به یکی از بهترین دانش آموخته ها تبدیل شوید