shoopholo
1396/6/28
shoopholo
1396/6/28
نرم افزار هلو  محصول گروه شرکتهای طرفه نگار، اولین نرم افزار حسابداری تحت ویندوز در ایران میباشد.  نرم افزار هلو  توسط جمعی از کارشناسان خلاق کشورمان تولید شده و در بیست سالی که از عمر آن می گذرد بیش از ششصد هزار کاربر در حال استفاده از آن هستند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ورود کامپیوتر به تمامی جنبه‌ های کاری و ظهور انواع نرم افزارهای مالی، کار حسابداران کمی ساده تر از گذشته شده است. استفاده از  نرم افزار هلو  کمک می‌کند بخش عمده‌ای از فعالیتهای بخش حسابداری با آرامش، اطمینان بیشتر و در زمان کوتاه تری انجام شود.
shoopholo
1396/6/28
شروع یک کسب و کار و یا راه اندازی یک شرکت تجاری به انرژی زیادی در اول راه نیاز دارد. بعد از اینکه تصمیم گرفتید چه کالایی را بفروشید و یا چه خدماتی را به مشتریان خود عرضه کنید، باید به سراغ نحوه‌ی کسب و کار خود و مدیریت آن بپردازید و ببینید که آیا این ایده برای کار کردن مناسب بوده است؟ پس از اینکه به این نتیجه رسیدید که ایده‌ی مناسبی برای کسب و کار دارید، باید به سراغ قوانین دولتی، امنیت مالی، سرمایه‌ی کسب و کار، آموزش حسابداری و نهایتاً مکانی برای شروع کسب و کار باشید. مورد مهم دیگری که باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشید، این است که چگونه قصد دارید تا از اسناد و مدارک مالی خود نگهداری کنید. با توسعه تجارت و لزوم مکانیزه سازی صندوقهای مکانیزه فروش از سوی وزارت دارایی بهترین انتخاب نرم افزاری است که بتوانیم همراه با کاربری آسان، گزارشات کامل و جامعی را نیز از آن دریافت نماییم.   نرم افزار هلو   دارای قابلیتهای بیشماری در زمینه مکانیزه نمودن مشاغل و اصناف گوناگون است و کاربران آن بدون نیاز به داشتن اطلاعات حسابداری و با کمترین هزینه قادر به مدیریت بخش حسابداری کسب کار خود می باشند. در سایت شاپ هلو به سادگی می توانید شغل مورد نظر را جستجو و نرم افزار حسابداری متناسب با زمینه فعالیت خود را با توجه به بودجه ای که برای خرید آن در نظر گرفته اید سفارش دهید و آنرا رایگان دریافت نمایید.
shoopholo
1396/6/28
نرم افزار هلو فروشگاهی برای سهولت در بخش فروش و حسابداری فروشگاههای خرده فروشی و عمده فروشی تولید شده است. با استفاده از این نرم افزار به سادگی متوانید از صدور انواع فاکتور تا موجودی انبارها، حساب مشتریان، گزارش کامل چکهای دریافتی و پرداختی و اطلاع از وضعیت آنها، گزارشات مدیریتی شامل اطلاعات نموداری و آماری مانند فروش ایام، گزارش کالاهای فروش نرفته و گزارش کالاهای پر فروش تا گزارشات حسابداری شامل دفتر کل، معین و روزنامه، ترازنامه و سود و زیان و حتی بستن حسابهای پایان سال به خوبی استفاده کرده و سیستم فروش خود را با کمترین هزینه مکانیزه کنید.
shoopholo
1396/6/28
نرم افزار حسابداری هلو دارای قابلیتهای بیشماری در زمینه مکانیزه نمودن مشاغل و اصناف گوناگون است و کاربران آن بدون نیاز به داشتن هیچ گونه اطلاعی از علم حسابداری و با کمترین هزینه قادر به مدیریت کسب کار خود می باشند. از آنجا که یکی از اهداف مدیران هوشمند کسب کار توسعه فعالیتهای تجاری می باشد، نیاز های مختلفی در راستای برنامه ریزی های مالی و پیش بینی های اقتصادی مدنظر میباشد و این نیاز تجاری، با حضور حسابداران حرفه ای تبدیل به نیازمندی های بسیاری در  نرم افزار هلو  شده است. کارشناسان کارخانه تولید شرکت طرفه نگار با بهره گیری از اطلاعات مشاوران مالی با هدف تامین نیاز حسابداران حرفه ای اقدام به ایجاد امکانات بسیاری در گروه محصولات شرکتی و تولیدی  نرم افزار هلو  نموده که در سلسله مطالب پیش رو علاوه بر ادامه ارائه توانمندیهای نرم افزار در حوزه کسب و کار به حضور شما ارائه خواهد شد.