شهرام ضیایی
1395/8/17
amin saadat
1395/8/17
سلام
شهرام ضیایی
1395/8/17
شرکت توسعه و تجهیز وظیفه دارد نقش جهان را تکمیل کند
طاهری: اولتیماتومی به ویسی نداده‌ایم و از کادرفنی حمایت می‌کنیم/ استرس نتایج تیم را نداریم
خبرگزاری فارس: طاهری: اولتیماتومی به ویسی نداده‌ایم و از کادرفنی حمایت می‌کنیم/ استرس نتایج تیم را نداریم
مدیرعامل سپاهان گفت: از کادر فنی و تیم راضی هستیم و حمایت جدی خود را از ویسی اعلام می‌کنیم.

محسن طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد آخرین وضعیت سپاهان گفت: وضعیت ما بد نیست. همانطور که کادر فنی هم اعتقاد داشت اگر ما در بازی با سایپا دچار برخی اشتباه داوری نمی‌شدیم که البته کارشناسان هم آن را تأیید کردند و امتیازات کامل این دیدار به ما می‌رسید، الان در بین تیم‌های بالای جدول قرار داشتیم. هر چند که الان هم خیلی در جدول پایین نیستیم که بخواهیم استرسی برای نتایج داشته باشیم، اما معتقدم که باید جایگاه سپاهان بهتر از این جایگاهی باشد که در حال حاضر در آن ایستاده‌ایم.

وی در مورد اینکه شنیده می‌شود مدیریت سپاهان به کادر فنی اولتیماتوم داده است، گفت: ما اصلاً جلسه‌ای نداشتیم که بخواهیم اولتیماتومی به کادر فنی بدهیم، ضمن اینکه از کادر فنی و تیم راضی هستیم و حمایت جدی خود را از ویسی اعلام می‌کنیم و امیدواریم سپاهان روند خوب خود را در بازی‌های آینده به دست بیاورد.

مدیرعامل سپاهان در مورد افتتاح ورزشگاه نقش جهان گفت: قطعاً ورزشگاه نقش جهان یک ورزشگاه اختصاصی برای ماست و نگاه کردن فوتبال در این ورزشگاه لذت و شعف خاص خود را دارد، ضمن اینکه بازیکنان و کادر فنی تیم‌ها نیز از کیفیت چمن آن به شدت رضایت دارند.

وی افزود: در بازی اخیر حدود 6 هزار و 500 هوادار سپاهان به ورزشگاه آمدند و امیدوارم در بازی‌های بعدی تعداد هواداران بیشتری برای تشویق و حمایت از سپاهان به ورزشگاه آمده و از تماشای دیدارهای این تیم لذت ببرند.

طاهری در مورد اینکه گفته می‌شود حدود 10 میلیارد تا تکمیل ورزشگاه نقش جهان باقی مانده، گفت: تکمیل این ورزشگاه وظیفه شرکت توسعه و تجهیز است و این طور که در قرارداد ذکر شده آنها باید به صورت تکمیل شده ورزشگاه را به ما تحویل بدهند هرچند که به گفته مسئولان این شرکت مشکل برق ورزشگاه و سایر نقایص تا 4 آذر یعنی بازی فولاد و سپاهان برطرف می‌شود.

سرمربی تیم ملی هندبال در مورد اینکه تکلیف این سمت به کجا رسید، گفت: در این مورد هیچ بحثی نداشتیم اما در آینده این قضیه را به یک جایی خواهیم رساند.
دوستان باحال
1395/8/10
سلام