romize online
1396/9/7
رمیز
رزرواسیون هتل ، تور و بلیط هواپیما
لوکس ترین و ارزانترین هتل و تورها را از ما بخواهید
سایت رمیز👇
http://romize.com/
اینستاگرام رمیز👇
https://www.instagram.com/romizeland/
تلگرام👇
@romize

romize online
1396/9/7
👆🏻👆🏻👆🏻👆🏻👆🏻
پاییز هزار رنگ سمنان در جنگل ابر
سمنان از شهر های تاریخی ایران و جایی نزدیک تهران است که بايد درباره‌اش بسیار گفت و شنید. جنگل ابر یکی از مقصد های اصلی پاییزگرد های رمانتیک باز بوده و برخی از آژانس‌های گردشگری، گشتن و حتی اقامت یک روزه در این جنگل را در فهرست پکیج های ویژه پاییزگردی قرار می دهند.سمنان با «ریگ جن» و «حمام پهنه» و بسیاری از آثار طبیعی و باستانی‌اش، مقصدی بکر براي عاشقان حرفه‌ای گردشگری در داخل و خارج از کشور به شمار می رود که طبیعتش در فصل پاییز، رویایی‌تر از همیشه می‌شود.

جنگل ابر در شهرستان شاهرود قرار دارد؛ جنگلی که گون‌های گیاهی و جانوری متعدد داشته و همواره خاطره انگیز ترین مناظر را برای عکس برداری در اختیار عاشقان سلفی باز و معتادان اینستاگرام می‌گذارد.

این جنگل را جنگل ابر می‌دانند و می‌نامند؛ جایی که همچون «مازیچال» و«فیلبند» و «سوباتان» گیلانی ها، فضایی رویایی را روبه‌روی دیدگان شما به تصویر می کشد. یک آخر هفته را به دیدن این جنگل اختصاص دهید. جنگل ابر در 30 کیلومتری شمال شرق سمنان و در کیلومتر‌۵۰ جاده سمنان به شاهرود قرار دارد. اگر به این جنگل رفتید، از راه بلد های محلی استفاده کنید و در صورت اقامت شبانه، اصول اقامت شبانه در جنگل ها را در نظر داشته باشید.
👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻
رومايز !
بهترين تور و هتل ها را از ما بخواهيد !
سایت رومايز👇
http://romize.com/
اینستاگرام رومايز👇
www.instagram.com/romizeland/
‎تلگرام 👇
@romize


romize online
1396/9/7
👆🏻👆🏻👆🏻👆🏻👆🏻

یونان را می‌توان مهد تمدن جهان نامید، کشوری که خاستگاه تفکر و فلسفه بوده است و با تاریخی غنی خود، بر سر کشوران جهان چون تاجی نشسته‌ است. اگر تا به امروز قانع نشده‌اید که وسایلتان را جمع و به سمت یونان و جزایر زیبایش حرکت
کنید.
سواحل یونان بدون شک در بین 10 ساحل برتر اروپا و به طور کلی جهان قرار دارد. هر جزیره ویژگی‌های خاص خود را دارد و ما توصیه می‌کنیم تا آنجا که می‌توانید آن‌ها را ببینید. دریای برخی جزایر به رنگ آبی درخشانی است در حالی که برخی دیگر فیروزه‌ای هستند. شما ممکن است از یک ساحل شنی به یک ساحل مملو از سنگ ریزه و صدف بروید.
يونان فوق العاده است چراکه شما می‌توانید کوه‌های سخت، درختان زیتون، سواحل بی‌نظیر و تپه‌هایی با خانه‌های سفید را در یک‌ چشم‌انداز ببینید؛ به همین دلیل است که بسیاری از وبلاگ نویسان و طراحان لباس از جزیره‌های یونان به عنوان تصویر پس‌زمینه خود استفاده می‌کنند. گستردگی چشم‌اندازهای یونان بسیار زیاد است و از شهرهای باستانی و در عین حال بین‌المللی (آتن، تسالونیکی، هراکلیون) تا زمین‌های کشاورزی پهناور پر از درختان زیتون و انجیر تا جزایری با خانه‌هایی به رنگ سفید که بر روی تپه‌ها به سمت دریای آبی قرار گرفته، گسترده شده است. یونان مقصد رؤیایی عاشقان عکاسی است!

👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻
رومايز !
سفري بي نظير را با ما تجربه كنيد !
رومايز سامانه رزرواسيون آنلاين !
سایت رومايز👇
http://romize.com/
اینستاگرام رومايز👇
www.instagram.com/romizeland/
‎تلگرام 👇
@romize

romize online
1396/9/5