پیامک صوتی
1395/11/7
پنل پیامک صوتی
پنل پیامک صوتی
پنل پیامک صوتی ( پنل صوتی ) چیست ؟
سامانه پیامک صوتی ( پنل صوتی) یک سطح دسترسی تحت وب است که اشخاص حقیقی و حقوقی با کمک آن میتوانند پیامک صوتی تبلیغاتی و یا اطلاع رسانی خود را با امکانات هدفمندی مانند:
ارسال تکی و انبوه،ارسال منطقه ای همراه اول و ایرانسل،ارسال با تفکیک سن و جنسیت، ارسال به بانک اصناف و مشاغل وامکانات و ماژول های بی نظیری همچون: پاسخگو خودکار ، سیستم نوبت دهی هوشمند، سررسید اخطاریه ها و اقساط و ده ها امکان و ماژول دیگر… ارسال کنند.
شما و یا مجموعه ای که در آن فعالیت دارید می توانید پیامک صوتی خود را با صدای خودتان ضبط و یا از استودیو ضبط صدای ما استفاده نمایید تا گویندگان ما با بالاترین کیفیت صدا و ضبط آنرا به شما تحویل دهند، پس از آن می توانید آنرا برای هزاران نفر در لحظه ارسال نمایید و کسب و کار خود را از این طریق رونق دهید.
شایان ذکر است که نوین سامانه برترایران امکان ارسال از تمامی پیش شماره های موجود ارسال پیامک صوتی را در را در سامانه خود فراهم نموده است.
شما میتوانید بسته مناسب و مورد نظر خود را از نظر امکانات و تعرفه انتخاب نموده و در همان لحظه هزینه آنرا بصورت آنلاین پرداخت نمایید و پنل ارسال پیامک صوتی خود را بصورت آنی تحویل بگیرید.
تمامی محصولات و خدمات این شرکت دارای گارانتی و ضمانت ۷ روزه رضایت و عودت وجه میباشند. بدین صورت که اگر به هر دلیلی مشتری از دریافت خدمات ناراضی باشد میتواند تا مدت یک هفته پس از خرید پنل درخواست خود را اعلام نماید تا تمام هزینه دریافتی به وی عودت داده شود.
شما می توانید پنل های صوتی ما را به مدت ۷ روز تست کرده و در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا مشکلی با سامانه پیامک صوتی، نوین سامانه برترایران تضمین میکند که تمام وجه دریافتی را به شما عودت دهد.
این یکی از تفاوت ها و تمایزهای بسیار مهم ما با سایر شرکت های محترم پیامک صوتی می باشد،ما در این مجموعه سعی کرده ایم تا امکانات و خدمات را با حداکثر کارایی و در بالاترین سطح اعتماد برای شما فراهم آوریم .
پس از برآورد امکانات پنل ها و میزان احتیاج شما به امکانات آن ها و هزینه های آنها، پنل پیامک صوتی خود را انتخاب نموده و نوع پنل انتخابی خود را در هنگام ثبت نام آنلاین وارد نمایید، در هر مرحله ای که باشید می توانید با کارشناسان تیم ما تماس گرفته تا در انتخاب پنل و توضیح امکانات شما را راهنمایی کنند.
شهرت اتفاقی نیست !!!
نوین سامانه برتر ایران، اپراتور پیامک صوتی و ارایه دهنده خدمات ارسال پیامک به خطوط بلک لیست
سایت پیامک صوتی نوین سامانه برتر ایران payamaksouti.ir
پیامک صوتی
1395/11/7
مزیت های و امکانات سامانه پیامک صوتی نوین سامانه برترایران
از جمله خدمات و امکانات سامانه پیامک صوتی میتونیم به مطالب زیر توجهتون رو جلب کنیم:
نمایندگی سامانه:
امکاناتی که مارا ازسایر سامانه ها و شرکتهای دیگر متمایز می کند وبه شما ثابت میکند که؛ شهرت اتفاقی نیست:
پایین آمدن و کاهش تعرفه کاربران و نمایندگان محترم پس از افزایش ترافیک و ارسال
پشتیبانی فنی از طریق تماس تلفنی و سیستم ارسال تیکت بصورت ۲۴ ساعته
ارایه خدمات پیامک صوتی از تمامی اپراتورهای پیامک صوتی کشور
عدم دریافت هزینه بابت تمدید سالیانه و …
امکان ایجاد زیرمجموعه و ثبت نام آنلاین برای تمامی نمایندگان محترم به صورت کاملا رایگان وشخصی سازی شده
امکان تعویض لوگو، صفحه لاگین و ثبت ترمینال بصورت مجزا برای هرنماینده
همکاری و ارتباط نزدیک با نمایندگان
عدم نیازبه سرمایه گذاری اولیه توسط نماینده
فعال بودن ماژول شارژ آنلاین برای تمام سطوح کاربران و نمایندگان و واریز وجه و یا سود حاصل به حساب نماینده
ما معتقدیم که در زمینه ی سامانه پیامک صوتی، مزایا، تعرفه و پشتیبانی اولین هستیم.
این ها تنها نمونه های کوچی از خدمات متمایز” نوین سامانه برترایران “می باشد.
امکانات سامانه پیامک صوتیدیگر امکانات سامانه پیامک صوتی نوین سامانه برترایران:
۱- ارسال با تفکیک رده سن و جنسیت
شما برای پیشبرد اهداف و موفقیت در آنها و نیز در عرصه ی تبلیغات برای شغل و حرفه خود بایستی بتوانید مخاطبان نهایی و هدف خود را بدون اتلاف وقت و انرژی زیاد پیدا کنید و با یک ابزار مناسب برای تبلیغات ، خدمات خود را به آنها عرضه کنید. بدون شک یکی از موثرترین راه ها در هدف گرفتن مخاطب، مشخص نمودن سن و جنسیت آنهاست. موسسه های آموزشی، پیرایشگاهها و تمامی کسب و کارهای کوچک و بزرگی که مشغول فعالیت اند به شکلی با این بستر می توانند بهتر و موثرتر تبلیغات کنند و یک گام به هدف خود نزدیک تر شوند.
این سامانه ،تنها سامانه پیامک صوتی ایست که علاوه براینکه دارای تمامی امکاناتی است که در ادامه این متن خواهید دید، امکان ارسال با تفکیک جنسیت را در اختیار کاربران و نمایندگان خود قرار می دهد.
۲- ارسال به شماره های ایرانسل به تفکیک استان و شهر
پنل های ارسال پیامک صوتی در۹۹ درصد اوقات فقط ارسال به شماره های همراه اول را پشتیبانی می کنند. واین نیز به این دلیل است که بانک معتبراز شماره های ایرانسل استانی و شهری وجود ندارد.اما ما در سامانه پیامک صوتی نوین سامانه برترایران برای اولین بار در کل کشور علاوه بر ارسال به شماره موبایل های ایرانسل شهری و استانی و تفکیک پیش شماره با کمترین خطا، امکان ارسال پیامک صوتی به این شماره ها با تعرفه مساوی سایراپراتورها را مهیا نموده ایم.
۳- باشگاه مشتریان
از دیگر امکانات سامانه پیامک صوتی نوین سامانه برترایران میتوان به باشگاه مشتریان اشاره کرد، بدین صورت که شما سرور گرامی با یک تعداد ازمشتریانی در ارتباط هستید و یا خود شما جزء آنها خواهید بود که در هر دو حالت می توانید از این ماژول سامانه بهره مند شوید.
با استفاده از این ماژول شما می توانید با معرفی کاربران دیگر به سامانه ، از امتیازاتی مانند ( وجه نقد ،شارژ و ….) برخوردار گردید .
۴- فایل آموزشی
تجربه نشان داده است که بیشتر افراد برای خواندن مطالب فایل های آموزشی وقت زیادی راصرف میکنند ما نیز تصمیم بر آن گرفتیم که یک فایل در مورد امکانات و نحوه کار باسامانه بصورت خلاصه و چکیده را طراحی کنیم تا کاربران و نمایندگان عزیز از لحاظ آموزشی هیچ کمبودی را احساس نکنند.
در پنل نوین سامانه برترایران و در محیطی زیبا و گرافیکی ، می توانید قسمت های مختلف سامانه را از طریق فایل آموزشی که به صورت پی دی اف میباشد و در اختیار همه شما سروران گرامی قرارگرفته است ببینید و مهارت های لازم را فرا بگیرید.
۵- پشتیبانی واقعی!!
استفاده از سامانه ای که پیش رو دارید برای همگان به راحتی امکان پذیر بوده اما بایستی پذیرفت که باید وقتی را برای پاسخگویی به سوالات و مشکلات کاربران و نمایندگان فراهم نمود تا موجب خشنودی هرچه بیشتر آنها شود.
نوین سامانه برترایران با تکیه بر تجربه و تلاش تیم پویای خود، در زمینه پشتیبانی پیگیر وپرتلاش عمل کرده و رضایت کاربران و نمایندگانی که هم اکنون با ما همکاری میکنند مهر تاییدی بر این ادعاست.
می توانید هم اکنون امتحان کنید. تلفن را بردارید و شماره گیری نمایید:
۰۸۳-۴۸۴۲۶۰۴۰
۰۸۳-۴۸۴۲۵۰۰۲
۰۸۳-۴۸۴۲۷۴۸۰
۰۹۱۲۸۱۸۰۳۹۸
payamaksouti.ir
nsbi.ir
پیامک صوتی
1395/11/7
مزایای پیامک صوتی
قابلیت هایی که سامانه پیامک صوتی رو متمایز میکنند:
چند وقت پیش گوشیم زنگ خورد و یه پیام صوتی از نوین سامانه برترایران برام پخش شد.خیلی فکر کردم که چرا یه شرکتی مثل نوین سامانه برترایران که یک شرکت بزرگ ارسال پیامک انبوه محسوب میشه برای تبلیغات کار خودش از ارسال پیامک صوتی استفاده میکنه؟!یعنی مزایای پیامک صوتی چی میتونه باشه؟
مزایای پیامک صوتی
بعد از کمی فکر کردن متوجه شدم شاید دلایلش این ها باشن:
درکل گوش دادن به صدای یک انسان طبیعی تر و مقبول تر از خوندن یک پیام کوتاهه
اگه شما بعنوان مثال یه پیام کوتاه به یکی از محله های تهران ارسال کنید تعدادی از دریافت کنندگان مسن و پیر و تعدادیشون هم خردسال محسوب میشن.این دو گروه خیلی به دیدن پیامک ها اهمیتی نمیدن.اما اگه پیام صوتی ارسال کنید لااقل گوشیشون که زنگ خورد رو جواب میدن و پیامک صوتی شمارو میشنون.
داخل سامانه پیامک صوتی نوین سامانه برترایران امکان ارسال پیامک صوتی به تفکیک سن و جنسیت هم دارید و میتونید براحتی مخاطبای خودتونو محدودتر کنید و گامی هم به هدفتون نزدیک تر بشید.ممکنه خیلی از افراد اصلا به پیامک تبلیغاتی شما اصلا نگاه هم نکنند اما حتما اگه گوشیشون زنگ بخوره،اونو جواب میدن و صدای شما براش پخش میشه.برعکس پیامک تبلیغاتی شما میتونید پیام صوتی خودتون رو حتی به شماره های ثابت هم ارسال کنید.
هزینه پایین پیامک صوتی میتونه آدمو متقاعد کنه که به جای پیام کوتاه ازش استفاده کنه.بعنوان مثال قیمت ارسال یک پیامک تقریبا بین ۱۰ تا ۱۳ تومانه اما ارسال پیامک صوتی شما ۵ تا ۶ تومان ارزون تر یعنی یک چیزی حدود ۷ تا ۹ تومانه . بعلاوه شما میتونید داخل یک پیام صوتی چند پیامک رو بگنجونید.
نوین سامانه برترایران با دارا بودن امکانات متعددی در داخل سامانه خودش از جمله ، ارسال پیامک ،ارسال پیامک صوتی و ارسال ایمیل انبوه برای خیلی ها یه شانس تبلیغاتی خیلی بزرگ محسوب میشه.و به ما کمک میکنه استراتژی مهم تر و تاثیرگذارتر خودمونو توی تبلیغات پیدا کنیم.
در پایان باید بگم که تبلیغات صوتی یک از جدیدترین و بهترین انواع تبلیغات هستند و شمارو گامی بسوی هدفاتون نزدیک تر میکنن.
ما سعی کردیم در این پست کمی از مزایای پیامک صوتی رو خدمتتون اعلام کنیم.شما میتونید بقیه پست هامونم یه نگاهی بکنید.
“نوین سامانه برترایران ، مجری و ارایه دهنده خدمات پیام کوتاه و پیامک صوتی در کشور”
payamaksouti.ir
nsbi.ir
پیامک صوتی
1395/11/7
پیامک صوتی چیست ؟
اصطلاح پیامک صوتی برای خیلی از افراد کلمه ای آشنا و برای خیلی های دیگر کلمه غریب و نا آشنایی است ، بخاطر همین نوین سامانه برترایران تصمیم به تشریح این کلمه یعنی (پیامک صوتی چیست؟ )گرفته است تا شما را با این سرویس جدید آشنا شوید.
قبل از شروع و توضیحات تخصصی بهتر است کمی بیشتر با سابقه این سرویس آشنا شویم :
درگذشته ازنوع قدیمی پنل پیامک صوتی که با استفاده از خط تلفن ثابت و درگیر نمودن یک مودم و خط تلفن و کامپیوتر استفاده میشد ولی حدود یکسالی است که نوع مدرن تر آن (یعنی ارسال پیامک صوتی تحت وب)در کشورعزیز ما ایران برای هموطنان خوبمان فراهم شده است و در حال حاضر با ۲ پیش شماره ۰۲۱ و ۰۵۱ قابل استفاده میباشد، که مشتاقان به تبلیغات و ایده های نو میتوانند با دریافت پنل های کاربری و یا نمایندگی پیامک صوتی اقدام به تبلیغات صنعت و یا شغل خود کنند.
با وجود اینکه تنها حدود ۱ سال از عمر پیامک صوتی میگذرد اما توانسته اعتماد خیل عظیمی از افرادی که از سرویس پیام کوتاه استفاده میکنند را جلب کند.
چون :
شما میتوانید در پیامک صوتی، احساس خود را بگنجانید.
دارای تعرفه ای مقرون به صرفه و بسیار مناسب نسبت به سایر روش های تبلیغاتی است.
صدای شما توسط مخاطب نهایی و هدف شما شنیده میشود.
و تبلیغات صوتی ده ها مزایای قابل توجه دیگر برای شما به ارمغان می آورد.
پیامک صوتی چیست؟
و اما نحوه ارسال پیامک صوتی :
در نسل جدید سرویس پیامک صوتی کافی است که شما فقط صدای خود را ضبط کرده و یا به تیم ما اطلاع دهید تا به صورت رایگان متن مورد علاقه شما را با بهترین صدا و کیفیت ضبط کنیم و در سامانه بارگذاری نمایید. پس از آن برحسب نیاز شغلی و کاری خود میتوانید پیامک صوتی خود را در آن واحد برای هزاران نفر بصورت یکجا و همزمان ارسال فرمایید.
پس از ارسال پیامک صوتی بلافاصله گوشی مخاطبان زنگ میخورد و پس از جواب دادن توسط آنها پیام شما برای آنها پخش میشود.
از دیگر مزایای استفاده از سرویس پیامک صوتی این است که پیام شما به دست همه میرسد زیرا در این روش دیگر کسی نمیتواند گوشی خود را در حالت بلک لیست مخابراتی قراردهد و حتما پیغام شما برای آنها پخش خواهد شد.
با وجود مزایای فراوان و نیز معایب اندک این سرویس،باید دید که در آینده نزدیک آیا این سرویس جایگزین پیام کوتاه خواهد شد یا خیر؟
امیدوارم این پست باعث شده باشد که شما به مفهوم پیامک صوتی چیست؟ پی ببرید.
پیامک صوتی چیست؟
نوین سامانه برترایران مجری و برنامه نویس سامانه پیامک صوتی کشور
payamaksouti.ir
nsbi.ir
پیامک صوتی
1395/11/7