net-tours net-tours.net
1396/2/13
معرفی جاذبه های گردشگری تهران (مسیر چهارم - میدان تجریش و اطراف آن)

مرکز شمیرانات، محله و میدان تجریش است که امروزه در آن برج های بلندی به چشم میخورد و یک محله مدرن به شمار می آید. اما در بین این ساختمان های بلند و جدید، بوی تهران قدیم نیز به مشام میخورد و آثار تاریخی جالبی را میتوان پیدا کرد و به تماشا نشست و لذت برد. برای گشتن در میدان تجریش و اطراف آن به دو روز کامل نیاز دارید تا راحتتر و بهتر همه مکان های گردشگری را ببینید. در مقاله های گذشته به معرفی سه مسیر بازار تهران، میدان بهارستان و باغ ملی پرداختیم. با نت تورز همراه باشید تا مسیر چهارم را به شما معرفی نمائیم.


مجموعه تاریخی و فرهنگی نیاوران

دوره پهلوی در سال های آخر خود، کاخ نیاوران را اقامتگاه فصول خود به جز فصل تابستان قرار داده بود. در این مجموعه 7 بخش اعم از؛ کاخ صاحبقرانیه، کوشک احمد شاهی، کاخ اختصاصی نیاوران و باغ موزه کتیبه ها تشکیل شده است. در حال حاضر به علت آسیب دیدن کاخ صاحبقرانیه، امکان بازدید عموم مردم وجود ندارد.


بازار بزرگ تجریش

بازار بزرگ تجریش به امامزاده صالح متصل است که انواع کالاها در مغازه های آن به فروش میرسد. بازار سنتی ای که حال و هوای خوبی را دارد که تجربه یک بازار گردی خوب را در اختیارتان میگذارد. تکیه بزرگ تجریش در ایام محرم به محل عزاداری و روضه خوانی تبدیل میشود و در روزهای عادی سال محل فروش میوه و تره بار می باشد. ظاهرا اولین بازاری که در ایران پوشش سقف آن را از شیروانی به کار گرفته اند، بازار تجریش می باشد. در تور تهران بازدید و خرید از بازار بزرگ تجریش را از دست ندهید.

امامزاده صالح (ع)

معروف ترین امامزاده در تهران، امامزاده صالح می باشد که در میدان تجریش قرار گرفته است. این امامزاده از فرزندان امام موسی کاظم (ع) می باشد و بعد از ورود به ایران توسط ماموران خلفای عباسی به شهادت رسید. در این امامزاده مقبره های چهره های مشهور و شهدای هسته ای و ... به چشم میخورد که قرائت فاتحه ای بر مزارشان خالی از لطف نخواهد بود.


گورستان ظهیرالدوله

از گورستان های قدیمی شمیران، گورستان ظهیرالدوله می باشد که چهره ها و شخصیت های محبوب و مشهوری در آن به خاک سپرده شده اند. چهره هایی همچون ملک الشعرای بهار، روح ا... خالقی، فروغ فرخزاد، داریوش رفیعی و .... در این گورستان به خاک سپرده شده اند. یک امتیاز مثبت و یا منفی ای که در این محل وجود دارد این است که امکان بازدید هم زمان آقایان و خانوم ها در یک زمان امکان پذیر نیست و آقایان در یک ساعتی و خانوم ها در ساعتی دیگر میتوانند از این محل بازدید داشته باشند.

مجموعه تاریخی و فرهنگی سعد آباد

از باغ های سلطنتی دوره پهلوی می باشد که در فصل تابستان برای اقامت خود به این کاخ مراجعه میکردند. مجموعه سعد آباد بزرگترین مجموعه موزه ای کشور به حساب می آید که 15 کاخ و کاخ موزه را در خود جای داده است. موزه نظامی، موزه برادران امیدوار، موزه ملل، موزه فرشچیان و ... از جمله موزه های این مجموعه هستند. اگر مشتاق هستید تا در فصل بهار در باغی بزرگ که رود دربند نیز از میان آن میگذرد، قدم بزنید و لحظه های خوبی را تجربه
از دیگر محل های دیدنی میدان تجریش میتوانیم به تماشاگه زمان، موزه سینما و باغ موزه هنر ایرانی اشاره داشته باشیم.

برای اطلاع داشتن از تور تهران، قیمت تور تهران، تور ارزان تهران و تور لحظه آخری تهران میتوانید به لیست تور های ما مراجعه نمائید.
net-tours net-tours.net
1396/2/13
معرفی رستوران های ایرانی در استانبول

تجربه غذاهای ایرانی در خارج از کشور بعد از یک مدت طولانی، بسیار دلپذیر خواهد بود. در بین کشورهایی که در بین ایرانیان طرفدار زیادی دارد میتوانیم به ترکیه و شهر معروف آن استانبول اشاره داشته باشیم. با نت تورز همراه باشید تا چند مورد از رستوران های ایرانی را در استانبول به شما معرفی نمائیم تا بتوانید لحظات خوبی را در تور استانبول تجربه نمائید.


رستوران آسمان در استانبول

در استانبول و محله فاتح رستورانی وجود دارد که اگر در شهر غریب هوس نوش جان نمودن یک غذای ایرانی را داشتید، گزینه بسیار مناسبی می باشد. در این رستوران وعده ناهار و شام با قیمت متوسط در ساعت 12 ظهر تا 9 شب ارائه میشود.


رستوران نایب در استانبول

رستوران ایرانی نایب در استانبول درمحله فاتح قرار دارد و ظرفیت 120 نفر را برای پذیرایی دارد. محیطی شیک و دنج که میتوان طعم لذیذ غذای ایرانی را چشید. این رستوران وعده صبحانه و شام را در ساعت 9 صبح تا 12 شب ارائه میدهد.


رستوران شیراز در استانبول

رستوران شیراز در استانبول یک رستورانی است که محل آرام و دوستانه ای را برای مشتریان فراهم می آورد که غذاهای ایرانی را میتوانید سرو نمائید. این رستوران در خیابان علی صراف قرار گرفته است و وعده نهار و شام را در ساعات 3 ظهر تا 12 شب به مشتریان عرضه میکند.
رستوران ریحون در استانبول

وقتی وارد رستوران ریحون در استانبول می شوید یک طراحی و دکوراسیون ایرانی و تقریبا سنتی چشم شما را نوازش میدهد. قسمت جالب این رستوران، وجود عکس های زیبای ایران است که هر کدام خاطره جالبی را در ذهن یکایک ما ثبت نموده اند. این رستوران، غذاهای ایرانی حلال و آسیای میانه را به مشتریان خود عرضه میکند و همچنین امکان تهیه غذای بیرون بر در این رستوران وجود دارد. رستوران ریحون در استانبول در خیابان ینی کارسی قرار گرفته است و وعده نهار و شام را در ساعات 12 ظهر تا 11 شب به مشتریان خود ارائه میکند.

رستوران شهرزاد در استانبول

یک محیط صمیمی و دوستانه در قلب استانبول می باشد که غذاهای متفاوت ایرانی را ارائه میدهد و میتوان طعم کوبیده ایرانی را در استانبول به راحتی چشید. این رستوران در روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت 9 صبح تا 12 شب و روزهای دوشنبه تا جمعه از ساعت 9 صبح تا 12 شب در خیابان تقسیم آماده پذیرایی از مشتریان می باشد.


از دیگر رستوران ها و کافه های ایرانی در استانبول میتوانیم به رستوران خراسانی در منطقه دیوان یولو، کافه رستوران آمد روس، رستوران یاکا بالک، کافه رستوران آنتا، رستوران مطبح اوتومان پالاس کویزین، تریا رستوران الگانس، کافه زعفران واقع در منطقه کادیکوی و کافه میسا در خیابان ساکیز گولو اشاره داشته باشیم.

برای اطلاع داشتن از قیمت تور استانبول، تور استانبول ارزان، تور استانبول لحظه آخری و تور استانبول بهار 96 لطفا به نت تورز مراجعه نمائید.
net-tours net-tours.net
1396/2/13
معرفی جاذبه های گردشگری تهران (مسیر سوم - باغ ملی و خیابان سی تیر)


در مسیرهای قبلی، به مسیر اول گشت در بازار تهران و مسیر دوم؛ میدان بهارستان پرداختیم. در مقاله جدید قصد داریم تا مسیر سوم یعنی باغ ملی را به شما معرفی کنیم. با نت تورز همراه باشید. در تهران محدوده باغ ملی وسیع می باشد و میدان مشق نام گرفته است که در دوره فتحعلی شاه قاجار وجود داشته است و برای تمرین های نظامیان مورد استفاده قرار میگرفته و بعدها به مرکز اداری و فرهنگی تبدیل گشت. از باغ ملی که درخیابان میرزا کوچک خان، نرسیده به خیابان جمهوری شروع به بازدید موزه کنید و همین مسیر را تا انتهای خیابان سی تیر که در محدوده میدان امام خمینی قرار دارد، طی کنید، موزه های جالبی را میبینید که برای افراد علاقمند به آشنا شدن با وقایع تاریخی و آداب و رسوم و پوشش های متنوع، بسیار مناسب خواهد بود. در تور تهران حتما از موزه هایی که در ادامه نام خواهیم برد، دیدن نمائید.


کلیسای حضرت مریم و موزه اسقف آرداک مانوکیان (موزه ارامنه)

در محوطه داخلی کلیسای حضرت مریم موزه جالبی به نام آرداک مانوکیان شکل گرفته است که تابلوهای نفیس که به ارامنه اهدا کرده اند، پوشش مردم ارامنه، فرهنگ و آداب مردم ارامنه و ... در این موزه به چشم میخورد. نام آرداک مانوکیان از شخصی با همین نام گرفته شده است که در ده 60-90 میلادی خدمات زیادی را به مردم ارامنه که در ایران زندگی میکردند ارائه داد. جالب است بدانید که کلیسای حضرت مریم بیش از 80 سال است که وجود دارد و به فعالیت خود ادامه میدهد.کافه نادری

اگر کافه گردی هستید که دوست دارید مزه نوشیدنی های مختلف را در قدیمی ترین کافه تهران بچشید بهتر است به کافه نادری سر بزنید. این کافه از معروفترین و قدیمی ترین کافه های تهران است که چهره های سرشناسی را در دهه های گذشته به خود دیده است. اشخاصی همچون نیما یوشیج، سهراب سپهری، سیمین دانشور، جلال آل احمد و احمد فردید در این کافه حضور داشته اند. کافه نادری در خیابان جمهوری نرسیده به خیابان گوهرشاد می باشد.
موزه آبگینه

موزه آبگینه بعد از تقاطع جمهوری در خیابان سی تر واقع شده است. در این موزه نحوه به وجود آمدن سفال و ساخت آن به نمایش گذاشته شده است که در نوع خود بسیار بینظیر می باشد. این موزه در خانه قوام السلطنه در حدود 40 سال قبل برپا شده و تا امروز نیز ادامه دارد. در تور ارزان تهران بازدید از موزه آبگینه را از دست ندهید.موزه ملی ایران

موزه ملی ایران درخیابان سی تیر نرسیده به خیابان امام خمینی در خیابان یارجانی قرار گرفته است. این موزه مادر موزه های کشور است که از 3 بخش مجزا تشکیل شده است. بخش پیش از تاریخ که آثار 200 هزار ساله نیز به چشم میخورد، بخش ایران باستان و بخش دوران اسلامی که آثاری با قدمت هزار و سیصد سال تا به تاریخ معاصر به چشم میخورد. در تور تهران ارزان از دیدن این موزه زیبا غافل نشوید.


در ادامه این موزه ها میتوانید از موزه علوم و فناوری واقع در خیابان سی تیر، مجموعه ساختمان های وزارت امور خارجه و دانشگاه هنر، موزه عبرت در ابتدای خیابان فردوسی جنوبی، موزه سکه در خیابان امام خمینی، موزه ارتباطات در خیابان امام خمینی و دیگر موزه های مختلف که بازدید از آنها را در تور تهران نباید از دست داد، دیدن نمایید.
net-tours net-tours.net
1396/1/30
معرفی جاذبه های گردشگری تهران (مسیر اول - بازار تهران و کاخ گلستان)

اگر مشتاق هستید تا پایتخت ایران، تهران را ببینید و از دیدنی های جالب و جذاب آن لذت ببرید، با نت تورز همراه باشید تا دیدنی های تهران را در 5 بخش و 5 مسیر به صورت جداگانه معرفی نمائیم. مسیر های تهران گردی ما به این شرح می باشد. مسیر اول بازار بزرگ تهران، کاخ گلستان و اطراف آن، مسیر دوم؛ میدان تجریش و اطراف آن، مسیر سوم؛ باغ ملی و خیابان سی تیر، مسیر چهارم؛ میدان بهارستان و مسیر پنجم؛ شهر ری.
بازار تهران و کاخ گلستان از قدیمی ترین و با اصالت ترین نقاط تهران می باشد که از دیرباز در این محل وجود دارند و امروزه نیز در کنار داشتن کاسبی و مشتری های متنوع برای اهالی بازار، محل بسیار جالب و مناسبی نیز برای گشت و گذار می باشد. با انتخاب تور تهران میتوانید از جاذبه های گردشگری تهران دیدن کنید و لذت ببرید.


مدرسه دارالفنون

مدرسه دارالفنون به دست امیر کبیر ساخته شد و در سال هایی که فعالیت داشت، چهره های فاخری را در خود دیده، پرورش داده و به ایران راهی نموده است. بخشی از مدرسه در حال بازسازی است و بخشی نیز برای بازدید عموم مردم قابل مشاهده می باشد.


خیابان ناصر خسرو و بازار مروی

در زمان های قدیم اطراف کاخ سلطنتی تهران را خندق کشیده بودند و خیابان ناصر خسرو در خندق شرقی قرار گرفته بود. در زمان های بعدی این خندق به دستور ناصر الدین شاه پر شد و تبدیل به ناصر خسرو امروزی شد. البته در زمان قاجار نام ناصریه بر روی این خیابان بود و در زمان پهلوی به نام ناصر خسرو تغییر نام داده شده. آنچه که ناصر خسرو را مورد توجه همگان قرار داده است وجود گچبری ها و معماری های جالب است که در سطح خیابان به چشم میخورد. چشم نواز ترین بخش این خیابان جایی است که کاخ شمس العماره زیبایی خاصی را به این خیابان داده است. روبروی شمس العماره بازار معروف مروی وجود دارد که بورس انواع لوازم آرایشی و بهداشتی، پوشاک و خوراکی می باشد.
مجموعه تاریخی گلستان

مجموعه تاریخی گلستان از یادگاری های دوران قاجار می باشد که 7 سلسله پادشاهی را در طی مدت 135 سال به خود دیده است. کاخ گلستان دارای بخش های متنوعی مانند تخت مرمر، عمارت بادگیر، شمس العماره، تالار آیینه و ... می باشد که در نوع خود دیدنی می باشد. کاخ گلستان در تور بهار تهران بسیار دیدنی است چرا که فضای باغ را با گل های زیبای بهاری پر میکنند و تنفس در این محل بسیار لذت بخش می باشد. شما میتوانید در داخل کاخ گلستان قدم بزنید، از تابلوها و ظروف نفیسی که پادشاهانی مانند ملکه ویکتوریا، ناپلئون بناپارت، تزار های روس به پادشاهان قاجار هدیه دادند و یا خود پادشاهان فاجاری خریداری نموده اند، تماشا کنید.
مسجد امام

مسجد امام یا در بین بعضی از افراد، مسجد شاه نام برده میشود، در بازار تهران قرار گرفته است. البته نام اصلی این مسجد، مسجد جامع سلطانی نام دارد. این مسجد در دوره شاه قاجار یعنی فتحعلی شاه ساخته شد و دارای 3 درب می باشد. که این درب ها بخش های مختلف بازار را به یکدیگر وصل میکنند و عبور و مرور را راحتتر میکنند. شبستان های جالب این مسجد به طور معمول به روی بازدید کنندگان بسته می باشد اما میتوانید از سر در شکوهمند شمالی، هشتی، دالان ها، صحن بزرگ و ایوان های آن بازدید داشته باشید.
سر در بازار تاریخی تهران و راسته بازار کفاش ها

در سبزه میدان اگر سراغ بازار کفاش ها را از هر کسی بگیرید به شما نشان خواهد داد. وقتی وارد این بازار میشوید، خبری از کفش فروشی نیست! این بازار امروزه تبدیل شده به مغازه هایی که مایحتاج روزانه و خرید های جهیزیه عروس را تامین میکنند و به فروش میرسانند. انتهای این بازار به سرای فرش فروشان میرسد که بازدید از این محل در تور ارزان تهران خالی از لطف نخواهد بود. در ورودی بازار کفاش ها سردر ورودی وجود دارد که در دوره ناصرالدین شاه ساخته شده است.
از دیگر مکان هایی که در این محدوده قرار دارند، میتوانیم به این موارد اشاره داشته باشیم.
تیمچه حاجب الدوله
امامزاده سید ولی
امامزاده زید
مسجد جامع بازار
چهار سوق بزرگ

برای اطلاع داشتن از قیمت تور تهران، تور لحظه آخری تهران و تور تهران ارزان لطفا به لیست تور های سایت نت تورز مراجعه نمائید.
net-tours net-tours.net
1396/1/30
بهترین جاذبه های گردشگری سنگاپور

در تور سنگاپور، علاوه بر خرید از مراکز خرید متنوع، تفریح و بازدید از جاذبه های گردشگری خالی از لطف نخواهد بود. با نت تورز همراه باشید تا با جاذبه های گردشگری سنگاپور آشنا شوید.

اسکله کلارک سنگاپور

اگر شخصی هستید که به دنبال شبگردی های خوب همراه با خانواده خودتان هستید این اسکله بهترین انتخاب شما خواهد بود. در این اسکله شب تا صبح برنامه های جالبی برگزار میشود و همچنین میتوانید در طی روز از فروشگاه های متنوع این اسکله خرید های خود را انجام دهید. همچنین میتوانید سوار بر قایق شوید و مسیر اسکله تا دهانه رودخانه سنگاپور را طی کنید و تجربه جدید را برای خود به ثبت برسانید.

اسکله کلارک سنگاپور


باغ وحش سنگاپور

باغ وحش در زمینی با وسعت 90 هکتار واقع شده است که تنوع حیوانات مختلف را تا 2.000 را دارا می باشد. خیلی از این حیوانات در قفس نیستند و به صورت آزاد در سطح باغ وحش حضور دارند. شما میتوانید صبحانه ای را در این باغ وحش نوش جان نمائید. اگر اورانگوتانی را در کنار خود مشاهده کردید تعجب نکنید.
موزه تاریخ سنگاپور

موزه ای که مانند یک شهر کوچک است و میتوانید در داخل آن بچرخید و با آداب و رسوم سنگاپور، جنگ های تاریخی، فرهنگ و تاریخ که از اجدادشان به ارث برده اند و جواهرات قرن چهاردهم را ببینید و آشنا شوید.
ساحل سانتوزا سنگاپور

ساحل سنتوزا در نزدیکی و 2 کیلومتری شهر سنتوزا قرار دارد و دارای 3 ساحل جدا از هم می باشد. در ساحل مرکزی میتوانید همراه خانواده خود حضور پیدا کنید و از امکانات و تفریحات آبی آن از قایق پدالی گرفته تا دوچرخه های آبی استفاده کنید و لذت ببرید. اگر میخواهید آفتاب بگیرید به ساحل تانجونگ مراجعه کنید. در ساحل سیلوسو نیز بارهایی در اختیار مسافران و گردشگران قرار میدهد. در تور لحظه آخری سنگاپور بازدید از این سواحل را از دست ندهید.
پارک مرلیون سنگاپور

200 سال قبل وقتی چینی ها به سنگاپور مهاجرت کردند و اجناس خود را با قیمت های ارزان وارد سنگاپور کردند، پارک مرلیون از آن زمان به وجود آمد. در تور ارزان سنگاپور بازدید از این محل را فراموش نکنید.
دنیای زیر آب و سنتوزا سنگاپور

میتوانید به تله کابین خود را به سنتوزا برسانید و در بین راه نیز از ارتفاع زیاد طبیعت و ساختمان ها را نگاه کنید و از دیده های خود لذت ببرید. بعد از اینکه وارد شدید میتوانید نقاشی های فاخر را ببینید و خود را به دنیای زیر آب یا آکواریوم برسانید و از دیدن 6.000 نوع موجود دریایی لذت ببرید و تجربه جدید را در تور سنگاپور خود ثبت نمائید.

net-tours net-tours.net
1396/1/13
تور آلمان نوروز 96

کشور آلمان از شانزده ایالت مختلف، به پایتختی برلین و با همسایگی کشورهای دانمارک، دریای بالتیک، لهستان، جمهوری چک، اتریش، فرانسه، هلند، بلژیک و لوکزامبورگ در اروپا واقع شده است. آلمان کشوری است که از دریا، کوه و جنگل تشکیل شده است و کوه های هارتس، ارتس، فیشتل و هونسروک قسمت شمالی و جنوبی آلمان را از یکدیگر جدا میکنند. آب و هوای آلمان در شهرهای مختلف آن متفاوت است. ولی در فصل بهار شرایط آب و هوای یکسانی در آلمان حاکم است. در تور آلمان نوروز 96 آب و هوای معتدل و دل انگیزی جریان دارد و میتوانید با آسودگی خاطر تور نوروز آلمان را انتخاب نمائید. مذهبی که در آلمان رایج است و پیروان زیادی دارد، به ترتیب مسیح پروتستان، کاتولیک رومی و اسلام سنی می باشد. زبانی که در آلمان مورد مکالمه قرار میگیرد، آلمانی است. جاذبه های گردشگری طبیعی و تاریخی در آلمان، باعث شده هر ساله سیل عظیمی از توریست ها به این کشور پرجاذبه سفر کنند. ایرانی ها نیز در ایام نوروز، وسوسه سفر به یک کشور خارجی را بر خود ملزم میدانند و تور نوروز آلمان از این مورد جدا نیست. از جاذبه های گردشگری آلمان میتوانیم به اجرای موسیقی باخ در کلیسای سنت توماس در شهر لایپزیگ، جزیره روگن در دریای بالتیک، رمانتیک راین در تنگه راین قرار گرفته و منطقه بکر و زیبایی است، کلیسای گوتیک و کلیسای جامع کلن در شهر کلن، کلیسای فروئن در درسدن، پل بلو واندر در درسدن، کلیسای هف، خانه گوته در فرانکفورت، باغ وحش فرانکفورت و موزه های زیادی در شهر برلین و فرانکورت مانند موزه نظامی، موزه ارتباطات، موزه تاریخ و موزه معماری نیز وجود دارد، اشاره داشته باشیم. برای معرفی بیشتر این تور با ما همراه باشید.

تور آلمان نوروز 96

چنان چه قصد دارید تور آلمان بهار 96 یا تور نوروزی آلمان را انتخاب کنید، میتوانید در زمان برگزاری فستیوال های آلمان، تور آلمان را انتخاب و به آن سفر کنید. از فستیوال هایی که در فصل بهار و ایام نوروز در آلمان برگزار میشود میتوانیم به هامبورگردم در ماه مارس، مسابقه قایق رانی کیلر وخه در شهر کیل و در ماه ژوئیه و جشنواره باخ در شهر لایزیگ برگزار میشوند، اشاره کنیم. با کاهش یافتن قیمت تور آلمان، آژانس های مسافرتی اقدام به برگزاری تور ارزان آلمان و یا تور لحظه آخری آلمان مینمایند. در تور آلمان ارزان میتوانید برای خرید و پیاده روی به خیابان گوته در فرانکفورت بروید و مغازه هایی را پیدا کنید و خرید ارزان آلمان را تجربه نمائید. از مراکز خرید آلمان که در تور آلمان 96 میتوانید خرید دلچسبی را داشته باشید میتوان مرکز خرید مایل سایل در فرانکفورت، مرکزخرید اسکال لاین در فرانکفورت، مرکز خرید الکسا در برلین، بازار هاکیشرو مرکز خرید فردریک استراس در برلین را نام برد. تور آلمان با هواپیما توسط نت تورز ارائه میشود. برای اطلاع داشتن از قیمت تور آلمان نوروز 96 لطفا به نت تورز مراجعه نمائید.تور آلمان از مشهد | تور آلمان از شیراز | تور آلمان از تهران | تور آلمان از اصفهان
net-tours net-tours.net
1396/1/13
تور رومانی نوروز 96

کشور رومانی در جنوب شرقی اروپا، پایتخت آن بخارست و با کشورهای صربستان، بلغارستان، اوکراین و مولداوی هم مرز می باشد. اکثریت مردم اوکراین به پیروی از مذهب مسیحیت و اکثر مسیحیان از شاخه ارتدوکس پیروی می نمایند. آب و هوای رومانی بصورت فصل های کاملا مجزا از هم هستند. آب و هوای رومانی در تور نوروز رومانی، بسیار دل انگیز و مناسب است و شما در کنار تماشای شکوفه های صورتی و زیبای درختان میتوانید به گشت زنی در خیابان های شهرهای رومانی بپردازید. جاذبه های گردشگری رومانی هم بصورت طبیعی و هم بصورت تاریخی وجود دارد و از پر بازدید ترین آنها در تور رومانی نوروز 96 میتوانیم به این موارد اشاره داشته باشیم. دلتای دانوب یکی از بهترین مناطق طبیعی و بکر است که میتوانید سوار بر قایق شوید و از تماشای پرندگان مختلفی که بر سطح آب دلتا فرود می آیند تا تغذیه ای داشته باشند، در تور رومانی بهار 96 لذت ببرید. کلیسای گونیت سنت مایکل در کلوژ-ناپوکا، موزه ملی هنر در کلوژ- ناپوکا، تفرجگاه ساحلی مناسب برای استراحت و موج سواری در مامایا، اولین شهر اروپایی که خیابان های آن مجهز به چراغ برق شده است به نام تیمیسوآرا می باشد. شهر بخارست با ساختمان های مدرن و کلاسیک، منطقه کوهستانی سینایا، صومعه هایی که نقاشی شده اند و در شمال شرقی رومانی قرار گرفته اند، خیابان روپ در براسوو و شهر دیدنی سیگیسو آرا از پربازدید ترین محل های دیدنی رومانی هستند. برای معرفی بیشتر این تور با ما همراه باشید.تور رومانی نوروز 96فستیوال های مختلفی در رومانی برگزار میشوند که در صورت اینکه قیمت تور رومانی کاهش پیدا کرد و تور لحظه آخری رومانی به شما پیشنهاد شد، میتوانید زمان سفر خود را با فستیوال های رومانی هماهنگ نمائید. فستیوال پیام های دیواری که هر ماهه در رومانی برگزار میشود و هر ماه با یک موضوع خاصی دنبال می شود و هنرمندان مطابق با موضوع پیشنها شده، هنر خود را بر روی دیوارهای شهر به معرض نمایش میگذارند. فستیوال جنگلبان و فستیوال قرون وسطایی از جمله فستیوال های رومانی در تور رومانی هستند. در تور رومانی ارزان میتوانید از مراکز خرید رومانی از جمله مرکز خرید سان پلازا، مرکز خرید مگا مال، مرکز خرید سیتی مال و مرکز خرید بانیسا هستند که میتوانید در زمان حراجی ها خرید مناسبی را داشته باشید و لذت تور ارزان رومانی خود را چند برابر نمائید. تور رومانی 96 و تور رومانی با هواپیما توسط نت تورز ارائه میشود. برای اطلاع یافتن از شرایط تور رومانی نوروز 96 لطفا به سایت نت تورز مراجعه نمائید.تور رومانی از تهران | تور رومانی از مشهد | تور رومانی از شیراز | تور رومانی از اصفهان
net-tours net-tours.net
1396/1/13
تور کرواسی نوروز 96

کشور کرواسی در جنوب مرکزی اروپا قرار گرفته است. پایتخت آن زاگرب و با کشورهای اسلوونی، مجارستان، صربستان، بوسنی و هرزگووین، مونته نگرو و دریای بالتیک هم مرز و همسایه می باشد. مذهبی که در کرواسی رایج است، بطور اکثریت مسیح کاتولیک است و زبان مورد مکالمه و رایج در کرواسی، زبان کرواتی می باشد. آب و هوای کرواسی در تور کرواسی نوروز 96 نه گرم است و نه سرد. در ایام نوروز، درجه هوای کرواسی به 10 درجه میرسد و هوای خنکی را میتوانید تجربه کنید. جاذبه های گردشگری کرواسی بسیار متنوع و شگفت انگیز هستند. پارک ملی کارکا که در امتداد رود کارکا قرار گرفته است، بهترین منطقه برای شنا و شیرجه زدن درون آّب های خنکی است که در این نواحی وجود دارند. شهر باستانی و قرون وسطایی تروگیر که در دریای بالتیک قرار گرفته است، خانه های باستانی را به نمایش گذاشته است که چشم هر بیننده ای را به خود جذب میکند، از جمله بهترین دیدنی های کرواسی در تور کرواسی بهار 96 می باشند. جزیره پاگ، جزیره اچوار، پارک ملی، دریاچه های پلیتوایس، معماری اسپیلت، بندر دوبرونیک و منطقه راب از جذاب ترین مناطق گردشگری کرواسی در تور نوروز کرواسی هستند. در ادامه با معرفی بیشتر این تور با ما همراه باشید.تور کرواسی نوروز 96بی شک، خرید لذت بخش در سفر و آسودگی خاطر و اطمینان در خرید اجناس مناسب، یکی از ارکان مهم تور کرواسی می باشد. در تور ارزان کرواسی میتوانید به مراکز خرید زاگرب بروید و خرید جذابی را داشته باشید. مرکز خرید کپتال، مِرکاتونه، مرکز خرید ماندی، مرکز خرید آرِنا و مرکز خرید پریما 3 از جمله مراکز خرید در تور کرواسی ارزان هستند که در فصل حراج، تخفیف های خوبی را برای شما ارائه میدهند. قیمت تور کرواسی در بعضی ایام سال کاهش پیدا میکند و تور لحظه آخری کرواسی به علاقمندان تور کرواسی پیشنهاد میگردد که اگر فردی بودجه کمتری برای سفر به کرواسی دارد، راحتتر به این کشور زیبا سفر کند و لذت دیدن مناظر طبیعی کرواسی را از دست ندهد. در تور کرواسی 96 فستیوال های مختلفی برگزار میشود و میتوانید با شرکت در این فستیوال ها، هیجان سفر خود را چند برابر نمائید. فستیوال موسیقی اولترا در کرواسی برگزار میشود، خوانندگان و نوازندگان مشهور و محبوب در محلی به گرد هم می آیند و اجراهای بی نظیری را به نمایش میگذارند و هر فردی در این فستیوال از هیجان خاصی برخوردار خواهد شد. تور کرواسی با هواپیما یکی از بهترین تورها برای شما خواهد بود. برای اطلاع یافتن از تور کرواسی نوروز 96 و رزرو بلیط تور کرواسی به نت تورز مراجعه نمائید.


تور کرواسی از مشهد | تور کرواسی از شیراز | تور کرواسی از اصفهان | تور کرواسی از تهران
net-tours net-tours.net
1396/1/13
تور پرتغال نوروز 96

کشور پرتغال در غربی ترین نقطه اروپا قرار دارد، تنها همسایه ای که کنار پرتغال هم مرز است، کشور اسپانیا است و این دوکشور توانسته اند شبه جزیره ایبری را به وجود آورند. اقیانوس اطلس در قسمت غربی پرتقال قرار گرفته است. پرتغال از دو قسمت کلان شهر پورتو در شمال و لیسبون در جنوب تشکیل شده که آب و هوای متفاوتی را در طی سال دارند. آب و هوای پرتغال در تور پرتغال نوروز 96 ممکن است باران های بهاری غافلگیر کننده ای داشته باشد، اما نگران نباشید. وجود شکوفه های بهاری که به شاخه درختان وصله خورده اند و رنگ سبز بهاری که همه جا را سبز پوش کرده است، لذت باران بهاری را در تور نوروز پرتغال برایتان بسیار دلپذیر خواهد نمود. همراه داشتن چتر در تور بهار پرتغال را هرگز فراموش نکنید. از جاذبه های گردشگری پرتغال در تور نوروز پرتغال میتوانیم به این موارد اشاره داشته باشیم. شهر سینتِرا که ساحلی بوده و در دامنه های کوه های سینترا واقع شده است و تفرجگاهی دنج برای عصرهای بهاری است، شهر پورتو، شهر پورتیمائو که سراسر دیدنی است و امکاناتی نظیر اتومبیل رانی در الگاروه، تفرجگاه ساحلی آلوُر و کروز کشتی دزدان دریایی را داراست، شهر فانچال و شهر لیسبون که پایتخت پرتغال است و خانه های رنگارنگ و قدیمی آن به زیبایی شهر افزوده است.

تور پرتغال نوروز 96

در تور ارزان پرتغال، برای کاهش قیمت تور پرتغال و همچنین صرفه جویی در هزینه های سفر به پرتغال میتوانید برای جابجایی در سطح شهر و بازدید از مراکز تفریحی پرتغال، از مترو برای خارج از شهر و همچنین پیاده روی برای داخل شهر استفاده نمائید. در رستوران ها هم در کنار غذاهایتان انواع نان های خوراکی را در اختیارتان میگذارند که در نگاه اول تصور میکنید رایگان است ولی در آخر که قصد حساب و پرداخت هزینه ها را دارید، خواهید دید که نان ها نیز هزینه ای دارند و از شما دریافت میکنند. در تور پرتغال ارزان یک لیسبون کارت تهیه کنید تا بتوانید تخفیفات مناسبی در مراکز و یا بازدید رایگان از محل هایی را داشته باشید که دیدن از آن ها برای گردشگران جذاب است. تور لحظه آخری پرتغال معمولا در زمانی ارائه میشود که بنابر تغییرات جوی یا فصل امتحانات، ساعاتی قبل از حرکت تور پرتغال با هواپیما، به علت تکمیل ظرفیت نشدن تور پرتغال، تور لحظه آخری پرتغال را پیشنهاد میدهند. در تور پرتغال 96 بازدید از فستیوال جالب و رنگارنگ چتر را که در شهر آگوئدا برگزار میشود و میتوانید به پیاده روی خود مشغول باشید و خیابان های شهر نیز سایه بان سر و تن شما باشد، لذت خواهید برد. تور پرتغال نوروز 96 توسط نت تورز ارائه میشود. برای اطلاع یافتن از ویژگی های این تور لطفا به سایت نت تورز مراجعه نمائید.تور پرتغال از تهران | تور پرتغال از شیراز | تور پرتغال از اصفهان | تور پرتغال از مشهد
net-tours net-tours.net
1396/1/13
تور اتریش نوروز 96

کشور اتریش با پایتختی شهر وین و همسایه بودن با کشورهای آلمان، جمهوری چک، مجارستان، اسلوواکی، ایتالیا، اسلوونی و سوئیس هم مرز است، در اروپای مرکزی واقع شده است. رشته کوه های زیبای آلپ توانسته 60 درصد از مساحت اتریش را از آن خود نماید و لذت داشتن یک روز تفریحی جذاب اسکی روی برف را برای توریست ها به ارمغان می آورد. در تور اتریش نوروز 96 میتوانید از جاذبه های گردشگری اتریش مانند دهکده زیبا و چشم نواز کرمز آن در دونو که در نزدیکی و کنار رود دانوب قرار گرفته است، دریاچه فاکر سی (faker see) که برای علاقمندان به ماهیگیری گزینه ایده آلی است، منطقه بکر و دیدنی موست ویرتل که محل جالبی برای دوستداران اسکی روی برف است، دهکده دیدنی آلپباچ، دهکده خوش منظره هالستات، موزه هنرهای زیبا در وین و موزه تاریخ طبیعی در وین دیدن نمائید. اتریش کشوری است که آب و هوای چهار فصل را به خود میبیند، آب و هوای اتریش در تور اتریش بهار 96 لذتبخش و بهاری است و ممکن است کمی سرمای هوا در تور اتریش نوروز 96 روح و بدن تان را نوازش دهد و همراه داشتن لباس های گرم و بهاره به نفع تان خواهد بود. در ادامه با معرفی بیشتر این تور با ما همراه باشید.تور اتریش نوروز 96


قیمت تور اتریش باتوجه به فصل سفر، فصل امتحانات و در فصل سرما متفاوت است. شما میتوانید برای داشتن پس انداز در سفر و کم هزینه بودن مخارج سفر، تور لحظه آخری اتریش را انتخاب نمائید و سفر لذتبخشی را از تور اتریش در خاطرات خود ثبت نمائید. زمانی که تور ارزان اتریش به شما پیشنهاد میگردد، میتوانید زمان سفر به اتریش خود را با یکی از فستیوال های اتریش هماهنگ نمائید. از فستیوال های اتریش میتوانیم به فستیوال فاشینگ در اپرای وین در ماه فوریه، در روز کارگر در ماه می که تعطیل رسمی است فستیوال اول می در وین برگزار میشود، ماراتن وین در ماه می، از آخرین روزهای ژوئیه تا روزهای آخر ماه آگوست، فستیوال فیلم و موسیقی در شهر وین، برگزار میشوند، اشاره نمائیم. در تور اتریش 96 میتوانید از مراکز خرید جذاب و پر از هیاهو در وین خرید های متفاوتی را داشته باشید. مرکز خرید وین میته که دارای برندهای معتبر است، مرکز خرید وست بانوف که علاوه بر داشتن خصوصیت خرید و فروش، رستوران های بزرگ و مجهزی دارد که در آنها میتوانید خستگی را از تن خود بیرون نمائید، مرکز خرید میلینیوم سیتی و مرکز خرید لانگر سیتی از جمله مراکز خرید وین در اتریش هستند. برای اطلاع داشتن از قیمت تور اتریش و تور ارزان اتریش لطفا به نت تورز مراجعه نمائید.


تور اتریش از تهران | تور اتریش از مشهد | تور اتریش از شیراز | تور اتریش از اصفهان
net-tours net-tours.net
1396/1/13
تور هلند نوروز 96

هلند کشور کم مساحت با جمعیت 16 میلیون نفر و آمستردام پایتخت آن، در شمال غربی اروپا قرار گرفته است. هلند در بین کشورهای آمریکای جنوبی، آلمان، بلژیک و بریتانیا قرار گرفته است که فقط با بریتانیا مرز آبی دارد. هلند به گل های لاله رنگی که در سطح شهر و اطراف شهرهای آن روئیده میشود به شهرت رسیده است. در تور هلند نوروز 96 و تور هلند بهار 96 که قدم به هلند بگذارید، بهشت را در زیر پاهای خود لمس خواهید کرد. به علت اینکه هلند منطقه مرتفع و کوهستانی ندارد، زمین های پست و هموار آن در زیبایی گل های لاله رنگارنگ تاثیر به سزایی گذاشته است. هلند با کوچک بودن مساحت جغرافیایی اش، اما دارای جاذبه های گردشگری متنوعی است. در تور نوروز هلند میتوانید از جاذبه های گردشگری هلند نظیر پارک ملی هوخه ویلوه، منطقه تماشایی و جذاب یوردان در آمستردام، اوترِخت که شهر قدیمی هلند است و دومتورن که بلندترین کلیسای آن است دیدن نمائید. باغ های کوکنهوف که زیباترین لحظات عمرتان را میتوانید در کنار گل های رنگی و متنوع رقم بزنید، پارک ملی بیس بوسخ، دریاچه ایسومیر، موزه استدلیک، جزایر فریزیان و کیدریک دیدن نمائید.تور هلند نوروز 96اگر قیمت تور هلند کاهش یافت و به علت تعداد کم مسافران تور لحظه آخری هلند به شما پیشنهاد شد حتما استفاده کنید و مطمئن باشید در تور هلند زیبایی را تجربه خواهید کرد. در تور ارزان هلند میتوانید به خرید از مراکزی همچون مرکز خرید بیجنکورف، مرکز خرید بونتری، مرکز خرید مگنا پلازا و مرکز خرید سیتی سنتر بازدید کرده و خرید متفاوت را در پاساژ های مدرن و شیک هلند تجربه نمائید. از مراکز خرید هلند در تور هلند ارزان نیز میتوانید خرید ارزان نیز داشته باشید. خرید ارزان هلند نیز در حراجی هایی که زمان مخصوص خود را دارند اتفاق می افتد. در تور هلند 96 میتوانید از فستیوال هایی که در این کشور برگزار میشود، بازدید کنید و با گرفتن عکس های زیبا، سفر به یاد ماندنی را در تور هلند از آن خود نمائید. از فستیوال های هلند میتوان به جشنواره گل بلومن کورسو هلند که سازه هایی با گل کوکب ساخته میشود و به تماشای عموم مردم قرار میدهند و جشنواره گل کوکنهوف که هر ساله در دوماه از فصل بهار برگزار میشود و گل های متنوع لاله، نرگس و زعفران در آن به نمایش میگذارند، اشاره کنیم. تور هلند با هواپیما بسیار اعجاب انگیز است. شما میتوانید با تکیه بر صندلی های هواپیما، مناظر طبیعی را از ارتفاعات ببینید و لحظات دل انگیزی را در کنار دوستان و خانواده خود تجربه نمائید. برای ثبت این تور به لیست تور های ما رفته و مناسب ترین آن را برای خود ثبت نمایید.

تور هلند از تهران | تور هلند از شیراز | تور هلند از مشهد | تور هلند از اصفهان
net-tours net-tours.net
1396/1/13
تور کره جنوبی نوروز 96

کشور کره جنوبی در جنوب شرق آسیا که سئول، پایتخت آن است و فقط با کره شمالی مرز زمینی دارد، قرار گرفته است. کره جنوبی کشوری است که برندهای معتبری همچون ال جی، سامسونگ و هوندایی را در خود جای داده است که همین عامل باعث رشد چشمگیری در دهه های قبل داشته باشد. آب و هوای کره جنوبی در تور کره جنوبی بهار 96 از نیمه های فروردین بهاری بودن خود را به نمایش میگذارد و با همراه بودن باران های فصلی و داشتن شکوفه های گیلاس حال و هوای بهاری خود را تکمیل میکند. البته آب و هوای کره جنوبی در تور کره جنوبی نوروز 96، به دلیل اینکه زمستان تا آخر ماه مارس (میانه های فروردین) به طول می انجامد، ممکن است هوا سرد باشد، پس همراه داشتن لباس های گرم را فراموش نکنید. کره جنوبی شهرهای مختلف توریستی را در خود جای داده است که میتوان از مهم ترین آنها به سئول، بوسان و جئون جو اشاره داشت. از جاذبه های گردشگری کره جنوبی که میتوانید در تور کره جنوبی عید 96 بازدید نمائید، به مقبره خانوادگی سلسله جوسئون که با 5 قرن قدمت و داشتن مناظر بکر طبیعی یکی از بهترین های سئول است، جزیره جیجو، کلیسای یودوفول گاسپل، از قصرهای قدیمی و جذاب و زیبای کره جنوبی قصر غربی کوم بوک گانگ می باشد که اتاق های زیبای قدیمی خود را حفظ نموده است، برج سئول و دهکده باک جونگ هانگ اشاره داشته باشیم. در ادامه با معرفی بیشتر این تور با ما همراه باشید.تور کره جنوبی نوروز 96داشتن خرید ارزان در کره جنوبی از خواسته های هر فردی در تور ارزان کره جنوبی است. از این رو میتوانیم به به بازارهایی همچون مرکز خرید شیلا در سئول اشاره داشته باشیم که خرید مناسب و کاملی را میتوانید داشته باشید، مرکز خرید میلیور دانگ دامون و بازار دونگ دمون سئول از دیگر بازارهای ارزان و کامل در سئول هستند. البته سئول شهر مدرنی است و بازارهای متنوع با برندهای زیادی را دارد که مشغول فعالیت هستند. از میان آنها میتوانیم به مرکز خرید تایمز اسکوئر، مرکز خرید میگلیور، مرکز خرید نون اسکوئر، مرکز خرید دوتا و مرکز خرید لوته یانگ پلازا اشاره داشته باشیم. هتل های متنوعی در کره جنوبی وجود دارد که میتوانید در تور کره جنوبی 96 از آنها استفاده نمائید. از جمله ی آنها میتوان هتل پنج ستاره لوته در سئول، هتل چهار ستاره سامرست پالاس در سئول و هتل سه ستاره ایبیس در سئول را نام برد. قیمت تور کره جنوبی با توجه به تور کره جنوبی هوایی و فصلی که برای سفر به کره جنوبی انتخاب میکنید متفاوت است. برای داشتن یک سفر زیبا و به یادماندنی که هزینه کمتری را از شما میطلبد میتوانید تور لحظه آخری کره جنوبی را انتخاب نمائید. سفر به کره جنوبی بر فراز آسمان های نیلگون و درمیان ابرهای سفید بسیار رویایی خواهد بود. شما میتوانید با انتخاب تور کره جنوبی با هواپیما لذت سفر خود را دوچندان نمائید. برای اطلاع داشتن از قیمت تور کره جنوبی و شرایط رزرو تور کره جنوبی نوروز 96 لطفا به سایت نت تورز مراجعه نمائید.تور کره جنوبی از تهران | تور کره جنوبی از مشهد | تور کره جنوبی از شیراز | تور کره جنوبی از اصفهان
net-tours net-tours.net
1396/1/13
تور مراکش نوروز 96

مراکش، کشوری است که از شمال و غربی با دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس، از جنوب و شرق با موریتانی و الجزایر همسایه می باشد. مراکش سرزمینی است که هم جزایر دیدنی و باشکوهی را دارد هم سرزمین کویری را دارا است که برای گردشگران، کشوری دیدنی است. مخصوصا در صحرایی که شن های نرم دارد، سوار بر شتر شده و لذت سفر به مراکش را دو چندان نمایند. آب و هوای مراکش در تور مراکش نوروز 96 بسیار دلچسب است و تماشای شکوفه های درختان و برف هایی که روی نوک قله ها نشسته، بسیار لذتبخش خواهد بود. جاذبه های گردشگری مراکش بسیار جالب و دیدنی می باشد. از جمله این موارد میتوانیم به مسجد دیدنی شاه حسن دوم که بهترین و پر بازدید ترین محل دیدنی در کازابلانکا می باشد و سومین مسجد بزرگ جهان بعد از مسجد الحرام و مسجد النبی در مدینه است. این مسجد در کنار دریا واقع شده است و دیدن عبادت مسلمانان در کنار صدای آرام موج های دریا، در تور نوروز مراکش بسیار دلپذیر خواهد بود. شهر تاریخی مکناس، با معماری امپریالیسم، شهر باستانی ولیلی که امروزه فقط آثاری از این شهر باقی مانده، شهر شِفشائون یک شهر کوهستانی با خانه ها و کوچه های سفید و آبی است که چشم هر رهگذری را به خود خیره میکند. این شهر بسیار تمیز بوده و حتی دیوارهای کوچه های آن نیز آبی است و نگاه کردن به این شهر سرشار از آرامش و همدلی است.در ادامه با معرفی بیشتر این تور با ما همراه باشید.تور مراکش نوروز 96دره تودرا، دره درعا، بندر ماهیگیری صویره، ارگ چبی، شهر قدیمی فاس و جماع الفنا از زیباترین مراکز گردشگری مراکش در تور نوروز مراکش و تور بهار مراکش هستند. در تور ارزان مراکش، خرید بسیار دلچسب می باشد. شما میتوانید از مراکز خرید مراکش همچون بازار سنتی مراکش، مرکز خرید مناره، مرکز خرید آنفا و فروشگاه مصفطی بالائوئی خرید دلچسبی را داشته باشید. در مراکش هتل های مختلف با قیمت های متناسب وجود دارد. شما میتوانید در تور مراکش ارزان، هتل هایی نظیر گیت اطلس، رِین بو، چز بِربِرِز، اطلس ایمولا و رِید اَفلا برای اقامت خود انتخاب کنید. قیمت تور مراکش ممکن است در بعضی از روزهای سال کاهش پیدا کند. از این رو تور لحظه آخری مراکش پیشنهاد میشود. استفاده از تور لحظه آخری مراکش برای صرفه جویی در هزینه هایتان به صرفه خواهد بود. در تور مراکش میتوانید از فستیوال های مراکش دیدن نمائید. فستیوال هایی همچون جشنواره بین المللی عشایر، فستیوال سینمای مهاجرت، جشنواره فیلم آمازیغ، فستیوال موسیقی آیینی، فستیوال هنر آشپزی فاس و فستیوال موسیقی جهانی گناوا از دیدنی ترین فستیوال های مراکش است که بازدید از این جشنواره ها خالی از لطف نخواهد بود. تور مراکش با هواپیما از جمله تور هایی است که در نت تورز ارائه میشود. برای اطلاع یافتن از شرایط ویژه تور مراکش نوروز 96 لظفا به نت تورز مراجعه نمائید. بهترین سفر با بالاترین کیفیت حق شماست.تور مراکش از تهران | تور مراکش از شیراز | تور مراکش از مشهد | تور مراکش از اصفهان
net-tours net-tours.net
1396/1/13
تور اسکاتلند نوروز 96

کشور اسکاتلند که پایتخت آن شهر ادینبورگ است، در قسمت بریتانیای کبیر واقع شده و مساحتی در حدود یک سوم بریتانیا را از آن خود نموده است. بریتانیای کبیر را کشورهای اسکاتلند، انگلستان، ایرلند شمالی و ولز تشکیل داده اند. آب و هوای اسکاتلند قابل پیش بینی نمی باشد. در تور اسکاتلند نوروز 96 ممکن است شاهد روزهای بارانی در اسکاتلند باشید، همراه داشتن لباس های بارانی را در تور نوروز اسکاتلند فراموش نکنید. اسکاتلند تلفیقی از دریا، کوهستان، بنادر مختلف، جنگل و غار می باشد. سفر به اسکاتلند، مناظر طبیعی بکری را برای شما به نمایش خواهد گذاشت. در تور بهار اسکاتلند بازدید از جاذبه های گردشگری اسکاتلند را از یاد نبرید. از جاذبه های گردشگری اسکاتلند میتوان این موارد را نام برد. شهرهای اسکاتلند مانند ادینبورگ هم مدرن هستند و هم معماری سنتی و قرون وسطایی خود را حفظ نموده اند. قلعه ادینبورگ، تپه کالتن، بنای یادبود اسکات، قلعه کریگ میلر، ساختمان پارلمان، موزه ملی اسکاتلند، دنیای توهم و گالری ملی از جمله مراکز دیدنی ادینبورگ در تور عید نوروز اسکاتلند می باشند. در ادامه این تور را بیشتر معرفی مینماییم.تور اسکاتلند نوروز 96در صورت تغییر قیمت تور اسکاتلند که در بعضی اوقات باعث میشود تور لحظه آخری اسکاتلند به مسافران پیشنهاد شود، در صورت تمایل و رضایت خاطر، از تور لحظه آخری اسکاتلند استقبال کنید و در صورت امکان تور اسکاتلند خود را با فستیوال های اسکاتلند هماهنگ نمائید. فستیوال آپ هلی آ که یک فستیوال هیجان انگیز است و شما میتوانید وسط یک شهر مدرن در سال 2017 بایستید و احساس کنید به جنگ های چند صد سال قبل بازگشته اید و از نزدیک شاهدشان هستید. در این فستیوال از پسر بچه های کوچک و کم سن گرفته تا مردان سن بالا، لباس های زرهی به تن میکنند و در خیابان ها رژه میروند و در آخر شب به شادی و جشن مشغول میشوند. در آخرین سه شنبه ماه ژانویه این فستیوال هر ساله برگزار میشود. بازدید از جشنواره های دیگر اسکاتلند را در تور ارزان اسکاتلند هرگز از دست ندهید. لذت خرید سوغاتی و صنایع هنری و دستی هر کشوری، یکی از بخش های جدایی ناپذیر هر سفری می باشد. در تور اسکاتلند ارزان خرید از مراکز خرید اسکاتلند همچون مرکز خرید پرنسس در ادینبورگ، خیابان رویال مایل، مرکز خرید جنرز، مرکز خرید اوشن ترمینال در ادینبورگ را فراموش نکنید. تور اسکاتلند با هواپیما و تور اسکاتلند 96 توسط نت تورز ارائه میشود. برای اطلاع یافتن از شرایط رزرو بلیط تور اسکاتلند نوروز 96 لطفا به لیست تور های سایت نت تورز مراجعه نمائید.تور اسکاتلند از مشهد | تور اسکاتلند از اصفهان | تور اسکاتلند از تهران | تور اسکاتلند از شیراز
net-tours net-tours.net
1396/1/13
تور سوئیس نوروز 96

کشور سوئیس، دارای جمهوری فدرال و با 26 ایالت می باشد. سوئیس در غرب اروپا و پایتخت آن شهر برن و با کشورهای آلمان، اتریش، ایتالیا و فرانسه هم مرز و همسایه می باشد. بیشترین سهم محبوبیت و مشهور بودن سوئیس در شکلات های منحصر بفرد اش است که به کشورهای مختلف صادر میکند. آب و هوای سوئیس در تور سوئیس نوروز 96 نسبتا با کاهش دما همراه است، اما نیاز به داشتن لباس گرم از ضروریات سفر شما می باشد. در تور نوروز سوئیس همراه داشتن لباس های گرم و مناسب با آب و هوای سوئیس را فراموش نکنید. سوئیس، یک سرزمین رویایی است که تنها با انتخاب تور بهار سوئیس میتوانید به راحتی به این کشور سفر کنید و از لحظات رویایی که برایتان خلق میکند، دیدن کنید و نهایت لذت را ببرید. جاذبه های گردشگری سوئیس در تور سوئیس بهار 96 بی نظیر است. وجود کوه های آلپ که دشت های زیبایی را دارا است و در نوع خود بی نظیر است. دریاچه ژنو و منظره های خیره کننده آن را نمیتوان مشابه اش را در هیچ جای جهان یافت نمود. منطقه کوهستانی بسیار زیبای مَتِرهورن، یونگفقایاوخ، برنیز اُبِرلند که یک شهر کوهستانی و عاشقانه ای است و تفریحات مختلفی مانند دوچرخه سواری در میان پیچ های کوهستان، قایقرانی در دریاچه و سوار شدن بر ماشین های کابلی را دارا می باشد. دره لاوتر برانن، ساکسون سوئیس و دریاچه اشینن از دیگر جاذبه های گردشگری سوئیس می باشد. در ادامه با معرفی این تور با ما همراه شوید.تور سوئیس نوروز 96چنانچه قیمت تور سوئیس کاهش یافت و به شما تور لحظه آخری سوئیس پیشنهاد شد، میتوانید این پیشنهاد را قبول کنید و از سفر به سوئیس در تور سوئیس نهایت لذت خود را ببرید. فستیوال های مختلفی در تور ارزان سوئیس برگزار میشود و میتوانیم به فستیوال پالئو سوئیس اشاره داشته باشیم که به تنهایی، خود یک دهکده است و کاروانال مخصوصی به راه می افتد و موسیقی های مختلفی را به خود میبیند. مراکز خرید متنوعی در سوئیس وجود دارد که در تور سوئیس ارزان میتوانید به یکی از این مراکز خرید مراجعه کنید و خرید های جالبی را داشته باشید. از جمله مراکز خرید سوئیس میتوانیم به خیابان بانهوف، نیدردورف، شایپینگ مایل برن، ریل سیتی و مرکز خرید سیهل سیتی اشاره داشته باشیم. سوئیس کشوری است که تا سفر جذابی نداشته باشید، طرح واقعی از سوئیس در ذهن شما شکل نخواهد گرفت. اگر تور سوئیس را انتخاب نموده اید، تور سوئیس 96 که توسط تور سوئیس با هواپیما در سایت نت تورز به شما عزیزان ارائه میگردد، مناسبتان است. برای اطلاع داشتن از شرایط تور سوئیس نوروز 96 به سایت نت تورز مراجعه نمائید.تور سوئیس از تهران | تور سوئیس از شیراز | تور سوئیس از مشهد | تور سوئیس از اصفهان
net-tours net-tours.net
1396/1/13
تور مالدیو نوروز 96

کشور مالدیو جزیره کوچکی است که با هند در جنوب شرقی اش همسایه است و در اقیانوس هند قرار گرفته است. پایتخت جزیره زیبای مالدیو، شهر ماله می باشد. علت به شهرت رسیدن جزیره مالدیو، وجود داشتن ویلاهای ساحلی به صورت آلاچیق است که طلوع و غروب آفتاب از پشت پنجره های این ویلاهای دیدنی، بسیار دلنشین است. آب و هوای مالدیو به دو صورت است. یا فصل گرم و خشک است که از آذر تا میانه های فروردین است، یا فصل گرم و مرطوب است که از میانه های اردیبهشت تا مهر می باشد که در این فصل، زمان بارش باران های موسمی است. آب و هوای مالدیو در تور مالدیو نوروز 96 گرم و خشک است و بهترین زمان سفر به مالدیو در تور نوروز مالدیو می باشد. در این ایام، باران نمی بارد و با خیالی آسوده میتوانید به گشت زنی در سواحل این جزیره دیدنی بپردازید. در تور بهار مالدیو باران موسمی شما را ممکن است غافلگیر کند و اگر اهل قدم زدن زیر باران باشید، بهترین گزینه تور مالدیو خواهد بود. ثبت این تور، میتواند خاطره خوشی را برایتان به ارمغان بیاورد.تور مالدیو نوروز 96بین جزیره های مالدیو فاصله هایی وجود دارد. برای پیمودن این فاصله ها، از قایق ها استفاده میکنند. که همین مورد یکی از جاذبه های گردشگری مالدیو است و شما در بین راه میتوانید ماهی های پرنده را نیز ببینید و از نگاه بر آسمان فیروزه ای و دریای نیلگون لذت تور نوروز مالدیو خود را چند برابر نمائید. به علت اینکه مالدیو جزیره ای است که در وسط اقیانوس هند قرار گرفته است، ورزش های آبی متنوعی را برای گردشگران فراهم نموده است. از جاذبه های گردشگری مالدیو میتوان به مواردی که در ادامه اشاره میکنیم، نام ببریم. غواصی یک گزینه ایده آل است و وجود گونه های مختلف ماهی ها و گیاهان مختلف، هر فردی را در زیر آب های اقیانوس هند در جزیره مالدیو مجذوب خود میکند. موج سواری و پیچ و تاب خوردن در بین موج های بلندی که در کنار جزیره مالدیو به وجود می آید، قطعا تجربه لذت بخشی در تور ارزان مالدیو می باشد. از دیگر جاذبه های گردشگری مالدیو میتوانیم به موزه ملی ماله و مسجد جامع ماله در مالدیو اشاره داشته باشیم. از مراکز خرید مالدیو در تور مالدیو ارزان میتواینم به لوکال مارکت و بازار چاندانه ماگو که صنایع دستی چوبی را ارائه میکنند و بهترین محل برای خرید سوغاتی های به یاد ماندنی است، اشاره داشته باشیم. قیمت تور مالدیو بنابر اینکه در کدام فصل برگزار میشود، متفاوت است. در صورت پیشنهاد شدن تور لحظه آخری مالدیو میتوانید زمان سفر خود را با جشنواره روز آزادی مالدیو که هرساله در تاریخ 26 ژوئن به مناسبت جداسازی و استقلال یافتن مالدیو از بریتانیا است، برگزار میشود. در تور مالدیو با هواپیما که با تور مالدیو 96 برگزار میشود، امکانات مناسبی را دارد. برای اطلاع یافتن از شرایط تور مالدیو نوروز 96 به سایت نت تورز مراجعه نمائید.تور مالدیو از شیراز | تور مالدیو از تهران | تور مالدیو از مشهد | تور مالدیو از اصفهان
net-tours net-tours.net
1396/1/13
تور استرالیا نوروز 96

استرالیا یک قاره کوچکی است که با هیچ کشوری مرز زمینی ندارد و جزیره کوچکی است که در وسط اقیانوس آرام، آرام گرفته است. بزرگترین رودی که در استرالیا جریان دارد، رود دارلینگ است که در انتها به اقیانوس منجمد جنوبی سرازیر میشود. آب و هوای استرالیا در تور استرالیا نوروز 96 معتدل است و انتظار بارش باران را داشته باشید. شهرهای توریستی استرالیا با هوای خنک و دلپذیر که در استرالیا جای خود را تثبیت کرده اند و در تور استرالیا میتوانید بازدید داشته باشید، میتوانیم به سیدنی، ملبورن، آدلاید و پرت اشاره داشته باشیم. استرالیا جاذبه های گردشگری متنوعی را اعم از صخره های مرجانی، جنگل های زیبا و سواحل آرام را در خود جای داده است. هر ساله عده زیادی برای گذراندن تعطیلات خود و کسب آرامش و داشتن روزهای خاطره انگیز به استرالیا سفر میکنند. با نت تورز همراه باشید تا با جاذبه های گردشگری استرالیا در تور استرالیا بهار 96 آشنا شوید.تور استرالیا نوروز 96افرادی که حس کنجکاوی دارند میتوانند شروع سفر خود را با اُلگاس که 36 قله با سرهای دایره ای شکل دارد، رقم بزنند. بعد از آن به دیدن دره پالم بروند و از تماشای صخره های شگفت انگیز مک دونل و تنگه کینکز لذت سفر به استرالیا را به بهترین حالت ممکن برسانند. از دیگر جاذبه های دیدنی استرالیا میتوانیم به پل بندرگاه استرالیا در سیدنی، میدان فدراسیون در ملبورن، آکواریوم ملبورن، برج سیدنی استرالیا و صخره های مرجانی استرالیا که به ثبت جهانی در یونسکو رسید است اشاره داشته باشیم. فستیوال های جذابی هرساله در استرالیا برگزار میشود که اگر تور لحظه آخری استرالیا به شما پیشنهاد شد میتوانید با یکی از این فستیوال ها زمان سفر خود را هماهنگ کنید. در تور بهار استرالیا میتوانید از فستیوال های استرالیا همچون جشنواره دوسالانه سیدنی، جشنواره فیلم سیدنی و فستیوال وی دیدن نمائید و لذت ببرید. قیمت تور استرالیا بنابر فصل برگذاری تور استرالیا متفاوت است. اگر خواهان استفاده از تور ارزان استرالیا هستید میتوانید خرید ارزان در استرالیا نیز داشته باشید. استفاده از بازار شبانه سیدنی یک گزینه مناسب برای خرید ارزان است که محصولات مختلفی را به مشتریان عرضه میکند. از دیگر فستیوال های استرالیا که در تور استرالیا 96 برگزار میشود میتوانیم به جشنواره بیگ دی اوت، رویال ایسترشو، جشن سال نو چینی ها، جشنواره فرینج سیدنی، جشنواره مادربزرگ اسمیت، جشن سال نو و جشنواره مجسمه سازی در کنار دریا اشاره داشته باشیم. تور استرالیا با هواپیما توسط نت تورز ارائه میشود. برای اطلاع یافتن از شرایط تور استرالیا نوروز 96 لطفا به سایت نت تورز مراجعه نمائید. سفر خوشی را با این تور برایتان آرزومندیم.تور استرالیا از تهران | تور استرالیا از مشهد | تور استرالیا از شیراز | تور استرالیا از اصفهان
net-tours net-tours.net
1396/1/13
تور کانادا نوروز 96

کشور کانادا لقب و رتبه دومین کشور بزرگ جهان را از آن خود نموده است. کانادا کشوری است که از 5 منطقه مختلف تشکیل شده و پایتخت آن اتاوا و مهم ترین شهر های آن نیز تورنتو، مونترال و شهر ونکوور است و با اقیانوس آرام، اقیانوس منجمد شمالی، اقیانوس آتلانتیک و با ایالت متحده آمریکا همسایه می باشد. آب و هوای کانادا در زمستان بسیار سرد و بارش برف زیاد است. در تور کانادا نوروز 96، آب و هوای کانادا هوای سردی را ممکن است داشته باشد. به دلیل اینکه زمستان تا ماه مارس به طول می انجامد و نیمه ماه مارس را نیمه اول فروردین در بر میگیرد. همراه داشتن لباس های گرم و پشمی را در تور کانادا عید 96 فراموش نکنید. کانادا کشوری است که تنوع جاذبه های گردشگری فراوانی را در خود جای داده است و توریست های زیادی را هر ساله از این طریق جذب خود مینماید و حتی رکود اقتصادی نتوانسته در کاهش جذب توریست به کانادا تاثیر گذار باشد. آبشار نیاگارا که قدمت 10 هزار ساله دارد در مرز کانادا و آمریکا قرار گرفته است و یکی از مناطق مهم جذب گردشگر است. از جاذبه های گردشگری کانادا میتوانیم به پارک های ملی کانادا مانند پارک ملی مون ترامبلان، پارک ملی جاسپر و پارک ملی بَنف که تفریحات مختلف همچون کوهنوری و قدم زدن در فضای سبز، هتل و استخر های آبگرم و ... را دارا می باشد و میتوانید در تور کانادا بهار 96 لذت قدم زدن روزهای بهاری را در میان این پارک های ملی برای خود رقم بزنید. خلیج فاندی، خرس های قطبی، بندر ویکتوریا، موزه حقوق بشر کانادا، دریاچه های متعدد مانند دریاچه هیوران، دریاچه ایری، دریاچه اونتاریو و دریاچه وینیپگ را دارا می باشد، اشاره نمائیم.تور کانادا نوروز 96


پیشنهاد تور لحظه آخری کانادا برای افرادی که بودجه کمتری برای سفر به کانادا دارند بسیار مناسب است و میتوانند با هزینه کمتر به کانادا سفر کنند و از دیدن طبیعت و جاذبه های تفریحی کانادا لذت ببرند. قیمت تور کانادا با توجه به تعداد روزهای سفر و درجه هتل و نوع پرواز آن متفاوت است. در صورت پیشنهاد تور ارزان کانادا به شما، میتوانید زمان سفر خود را با یکی از فستیوال های کانادا هماهنگ نمائید. از فستیوال های کانادا میتوانیم به فستیوال آب پاشی در ونکوور در آگوست، فستیوال موزیک برنابی در ونکوور، فستیوال آتش بازی در ونکوور در ماه ژولای و رژه سانتا در مونترال نام ببریم. در تور کانادا ارزان میتوانید از هتل های ارزان همچون راج هتل، یونیور سیتی هال و گرس مارکت هتل استفاده کنید و در هزینه های خود نیز صرفه جوئی نمائید. در تور کانادا 96 از خرید در فروشگاه های کانادا همچون پاکیفیک مال، شاپ ات دان مایلز و مرکز خرید ایتون سنتر غافل نشوید. تور کانادا با هواپیما بسیار لذت بخش است. چرا که شما بر فرار آسمان میتوانید طبیعت بکر و زیبا را ببینید و سفر آرامی را داشته باشید. تور کانادا توسط نت تورز ارائه میشود. لطفا برای رزرو این تور به سایت نت تورز مراجعه نمائید.تور کانادا از اصفهان | تور کانادا از مشهد | تور کانادا از شیراز | تور کانادا از تهران
net-tours net-tours.net
1396/1/12
تور تایلند نوروز 96

نام تایلند از نام پادشاه تایلند گرفته شده است و کشوری است که در جنوب شرقی آسیا قرار گرفته است. شهرهای مهم تایلند عبارتند از بانکوک، پوکت و پاتایا. تور نوروز تایلند معمولا بصورت ترکیبی است و قیمت تور تایلند معمولا بنابر شرایط جوی و ترکیبی بودن، متفاوت است. تایلند به علت داشتن سواحل گرم و زیبا برای شنا کردن، برگزاری فستیوال های متعدد در سراسر سال، مناسب بودن قیمت های هتل بنابر بودجه شما و همچنین جاذبه های گردشگری بصورت طبیعی و تاریخی، هرساله گردشگران زیادی را از سراسر جهان به سمت خود جذب مینماید. ایرانیان نیز با نزدیک شدن به ایام نوروز، درصدد تهیه و رزرو بلیط برای تور نوروز تایلند هستند. البته آژانس های مسافرتی و شرکت هایی که در زمینه تهیه و رزرو تور تایلند فعالیت دارند، برای جذب مشتری خود و همچنین ایجاد موقعیت برای اشخاصی که در ایام دیگر نمیتوانند به تایلند سفر کنند، تور ارزان تایلند را ارائه میدهند تا افرادی که تمایل به استفاده از تور تایلند را دارند بتوانند از تور ارزان نوروز تایلند استفاده نمایند. در ادامه معرفی این تور با ما همراه باشید.


تور تایلند نوروز 96مذهب مردم تایلند بطور اکثریت بودایی است و به زبان تایی نیز مکالمه دارند. به علت داشتن مذهب بودایی، معابد متفاوتی را که محل عبادت شان می باشد، دارند. از معابد تایلند که میتوانید در تور تایلند نوروز 96 دیدن نمائید میتوان به معبد سوتات، معبد حقیقت، معبد آرون و معبد پو اشاره داشت. آب و هوای تایلند به علت اینکه به دریا نزدیک است و شهر های ساحلی دارد، گرم و معتدل می باشد. به علت معتدل بودن هوای تایلند افراد زیادی مشتاق هستند که به این کشور سفر کنند و از ورزش های آبی و امکانات تفریحی آن نهایت استفاده را ببرند. تایلند به علت داشتن موقعیت خوب و ویژه و همچنین زمین های حاصل خیزی که دارد کشت برنج، ذرت، نیشکر و کائوچو به خوبی در این کشور ایجاد شده و رونق خاصی گرفته است. از جاذبه های گردشگری تایلند که میتوانید در تور نوروز تایلند از آنها دیدن نمائید و لذت ببرید به موارد زیر میتوان اشاره داشت: باغ رز بانکوک برای اشخاصی که روحیه لطیفی دارند و در سفر هم به دنبال گل و گیاه هستند میتواند گزینه مناسبی باشد. بازار روی آب بانکوک، باغ وحش تایلند که بصورت رو در رو میتوانید با حیوانات وحشی مانند ببر و پلنگ و یوزپلنگ دیدار داشته باشید و به آنها غذاهای مفید را بدهید. شهر سوخته تایلند سال های زیادی پایتخت تایلند بوده و پادشاهان زیادی در آن حکم فرمایی کرده اند و در نهایت به دست گروهی نابود شده است. زنان و دختران با گردن های بلند که توسط حلقه های متعدد به این شکل در آمده اند. جزیره های مرجانی، شهر زیر آب در پاتایا، دهکده فیل ها و بسیاری از جاذبه های دیگر که میتوانند بهترین لحظات را در تور تایلند برایتان رقم بزنند.

برای استفاده از تور تایلند نوروز 96 لطفا به سایت نت تورز مراجعه نمائید.تور تایلند از تهران | تور تایلند از شیراز | تور تایلند از مشهد | تور تایلند از اصفهان
net-tours net-tours.net
1396/1/12
تور روسیه نوروز 96

روسیه از جهت پهناور بودن، بزرگترین کشور جهان است. مرزهای آبی با دریاهای خزر، سیاه و بالتیک، اقیانوس های آرام شمالی و منجمد شمالی و همچنین روسیه مرزهای زمینی را با چهارده کشور آسیایی و اروپایی دارد. بخش شمالی روسیه با منطقه سیبری همسایه است و منطقه ای بسیار سرد و یخبندان می باشد که همین عامل باعث شده افرادی در این منطقه زندگی نکنند و کشاورزی نیز رونقی نداشته باشد. زبانی که مورد استفاده مردم، روسی می باشد. آب و هوای روسیه در بهار کمی سرد می باشد و در این ایام برف های محله ها و شهرها آب میشوند و ممکن است در عبور و مرورتان دچار مشکل شوید. ولی بهار روسیه نیز دیدنی است و با طلوع آفتاب برف های کنار خیابان و لبه ی دیوارها کم کم آب میشود و منظره های جالبی را در شهر و اطراف به وجود می آورند. در تور روسیه نوروز 96 با قدم زدن در خیابان های روسیه، میتوانید این مناظر زیبا را مخصوصا بعد از طلوع آفتاب تماشا نمائید. در ادامه معرفی این تور با ما همراه باشید.


تور روسیه نوروز 96شهر مسکو پایتخت روسیه است و با داشتن رودخانه ای که از وسط شهر میگذرد، نمای بسیار جالبی را به خود اختصاص داده است. در مسکو محل های دیدنی بسیاری نیز وجود دارد و گردشگران زیادی به بازدید از این جاذبه ها روی می آورند. در توروز نوروز روسیه میتوانید از جاذبه های گردشگری روسیه در مسکو دیدن نمائید. از جمله جاذبه های گردشگری روسیه میتوان به کاخ کرملین مسکو اشاره داشت که در زبان روسی به معنی دژ می باشد، بالشوی تئاتر نیز محبوبیت و شهرت جهانی پیدا کرده و بنای این اثر شگفت انگیز را شاهزاده ی روسی به نام پتر اورسوف بنا نهاده است، میدانی در قلب مسکو قرار گرفته که نقطه مهمی به شمار میرود و در طی تاریخ وقایع مهمی را شاهد بوده است، نام این میدان، میدان سرخ مسکو است که امروزه مرکز مهمی برای مسکو و همچنین روسیه به شمار میرود.

از دیگر جاذبه های مسکو میتوان به مواردی چون کلیسای جامع سنت باسیل، متروی مسکو که به یک گالری هنر شباهت دارد، موزه ترتیاکوف، میدان مانژ، خیابان آربات که پر از آثار هنری است، آسمان نمای مسکو، دریاچه بایکال، کوه های البروس، مراکز خرید و بسیاری دیگر از جاذبه های دیدنی روسیه اشاره کرد.

با نزدیک شدن به روزهای آغازین سال نو، بوی خوشایند مسافرت های نوروزی به مشام هر ایرانی میخورد و اگر بودجه خوبی داشته باشند به فکر تهیه و رزرو تورهای خارجی می افتند و بعضی از افراد نیز به تور روسیه نوروز 96 روی می آورند. در این بین شرکت هایی که در ارائه تور نوروز روسیه فعالیت دارند، اقدام به ارائه تور ارزان روسیه نوروز 96 می نمایند که برای سوابق خودشان نیز تاثیر مثبت دارد. اگر میخواهید قیمت تور روسیه نوروز 96 مطلع شوید و همچنین تور روسیه از کیش را انتخاب نموده اید و یا این که میخواهید از هر شهر و مبدا مورد نظرتان، به سمت روسیه پرواز کنید، میتوانید برای آگاهی از تور ها و شرایط تور روسیه به سایت نت تورز مراجعه نمائید و از پیشنهاد های هیجان انگیز ما بهره کافی را ببرید.تور روسیه از تهران | تور روسیه از مشهد | تور روسیه از شیراز | تور روسیه از اصفهان