محمد تقوی
1395/12/14
تور استانبول

یکی از پر طرفدار ترین تورهای ترکیه نزد هموطنان مان تور استانبولِ که جذاب و دیدنی است، می باشد. استانبول شهری پرجمعیت، مدرن و با جاذبه های گردشگری متنوع می باشد که اولویت اولین شهر پرجمعیت ترکیه را از آن خود نموده است. یکی از دلایل زیبایی استانبول به همسایه بودن آن با دریای مرمره برمیگردد. سواحل این دریا برای داشتن یک عصر آرام و دلپذیر مناسب است و میتوان در کنار عزیزان خود غروب آفتاب زیبا را به تماشا نشست. آب و هوای استانبول در بهار معتدل، تابستان های گرم و شرجی، پاییز خنک و معتدل و در زمستان سرد می باشد. لذت بردن از جاذبه های گردشگری در تور استانبول از مهم ترین اهداف توریست ها می باشد. در بین توریست ها افرادی هستند که عاشق هیجان و ارتفاع و سرعت می باشند. برای این گروه پیشنهاد پارک آبی استانبول را میدهیم که تونل های آبی، سرسره های متعدد آّبی، استخرهای سراسر هیجان را دارا می باشد. بعد از گذراندن یک روز عالی در این پارک آبی میتوانید در رستوران و کافه این محل استراحت نموده و طعم غذاهای لذیذ ترکی را مهمان لحظه های ناب خود نمائید. ممکن است عاشق هیجان و سرعت باشید ولی هیجان در یک فضای باز و با انواع وسایل بازی شهر بازی را به وسایل بازی تفریحی و آبی ترجیح دهید. به شما استفاده از شهربازی ویالند استانبول را میدهیم. در تور ارزان استانبول میتوانید از پارک امیرگان استانبول دیدن کنید و هوای تازه ای که از انواع کاج هایی که وجود دارد مهمان ریه های خود نمائید. از دیگر جاذبه های گردشگری استانبول میتوانیم به مسجد اورتاکوی، کاخ توپقاپی، موزه نساجی استانبول، موزه مدرن استانبول، آکواریوم فلوریا استانبول، موزه صنایع هوایی استانبول، مسجد ایاصوفیه استانبول و کلیسای چورای استانبول اشاره کرد.تور استانبول


جشنواره های جالبی در استانبول برگزار میشود که اگر تور استانبول را در زمان برگزاری جشنواره ها انتخاب کنید تصویر خیلی خوبی از سفر استانبول در ذهن شما حک خواهد شد. از جمله جشنواره های استانبول میتوانیم به جشنواره گل لاله که در نیمه اول اردیبهشت برگزار میشود، جشنواره خرید استانبول که در اواخر خرداد برگزار میشود و جشنواره نور در ماه نوامبر اشاره داشته باشیم. میدانیم انتخاب هتل در تور استانبول از مهم ترین انتخاب های شما می باشد. از هتل های لوکس و دلچسب استانبول میتوانیم به هتل 5 ستاره گراند جواهر استابول اشاره داشته باشیم که با فرودگاه 15 کیلومتر فاصله دارد. از مکانات آن میتوانیم به مرکز ورزشی، استخر سرپوشیده، وای فای رایگان، وجود سیستم تهویه هوا در هر اتاق و سرو کردن انواع نوشیدنی و غذاهای ترکی در رستوران های هتل اشاره کنیم. از دیگر هتل های استانبول، میتوان به هتل الیت، هتل گرین پارک مرتر، هتل کریستال و هتل بودو اشاره داشت.
آیا تور استانبول انتخاب نهایی شما است؟ پس بدون تعلل وارد سایت نت تورز شوید و این تور جذاب را انتخاب نمائید.استانبول فقط مراکز خرید و غذا نیست!! استانبول یک شهر تاریخی است که مکان های دیدنی و تاریخی زیادی دارد. تلفیق بافت تاریخی و مدرن این شهر زیبایی چشم گیری دارد، مساجدی که به سبک خاصی در زمان عثمانی ساخته شده اند از همه جای شهر مشخص هستند، پارک های ساحلی و سرسبز استانبول آرامشی تکرار نشدنی را به مسافران هدیه می کند، جزایر پرنس به خاطر داشتن مکان های تاریخی می توانند لحظات خوشی را برای مسافران رغم بزنند.
محمد تقوی
1395/12/14
تور نوروز 96 ، تور ارزان استانبول، قیمت تور استانبول