mohamadamin7795
1395/8/7
:
بسمه تعالی
تا کی باید با جهالت؛ حامل نفوذ دشمن بر پیکره اسلام باشیم؟؟؟
با عرض سلام و درود به پیشگاه مقدس حضرت ولی عصر(عج) و نایب بر حقش امام خامنه ای و با سپاس خداوندی را که همواره نعمت عقل و بصیرت را در سیطره ادمی نهاد تا تهدیدات و اسیب و مکر دشمنان و ستمکاران را تشخیص دهیم و با عنایات خداوند متعال مشتی بر دهان دشمنان اسلام و منکران حقانیت راه سبز علوی باشیم.
همواره شاهد دشمنی پی در پی شیطان بزرگ آمریکا با ارمان های نظام جمهوری اسلامی ایران بوده ایم. چرا که همواره اهداف اسلام سدی در برابر زیاده خواهی و سلطه گری آمریکا در منطقه بوده و باعث کینه و عقده ای سخت بر سینه استکبار جهانی شده است.
تا جایی که این شیطان بزرگ از طریق شبکه های ماهواره ای و رسانه های جمعی سعی در تخریب اسلام و شخصیت هایی را میزند که نقش مهمی را در امور اسلامی و میادین بصیرتی و دینی دارند که نمونه های آن را در تخریب مداوم شبکه مجازی و ماهواره ای علیه مقام معظم رهبری و مراجع تقلید و اخیرا هم قاریان محترم کلام نور مشاهده میکنیم.
متاسفانه بعضی افراد بی بصیرت در فضاهای مجازی با تمسخر و بدون اگاهی از اهداف شوم دشمن به نشر افکار و اهداف دشمن در داخل کشور میپردازند و بدترین ضربه را به بدنه اسلام و شخصیت های اسلامی ما وارد میکنند.
بدانیم دشمن ما در پی اهدافی است که ضربه بر ریشه اسلام وارد کند و منتظر کوچکترین جهالت ماست.
واقعا چرا باید با تمسخر و بی ابرو کردن شخصی که گناهش را جنایتکاری علم کرده که رو سیاه جهان است، ضرله ای بر پیکره اسلام باشیم؟؟
ایا براستی فکر میکنید هدف دشمن از تمسخر یک شخصیت دینی،ترور شخصیت یا خواسته حقوق بشری و دلسوزانه است؟؟ خیر، بلکه دشمن به دنبال براندازی اسلام و در نهایت بر اندازی نظام است.
تا کی باید چشم بر عقل و بصیرتمان ببندیم و حامل اهداف دشمن در کشور باشیم؟؟؟؟
چه خون دل ها خورد علی از جماعتی که چشم خود را بر اعمال خود میبستند و دین خود را فدای جهالتشان.
به راستی تا کی باید چوب جهالتمان رابخوریم؟؟؟؟؟ تا کی؟؟؟
محمد امین محب شاهدین
مسئول مجمع علوی بسیج دانش آموزی استان سمنان
mohamadamin7795
1395/8/1
دوستان حتما متنو بخونید.....
"روزگاریست که شیطان فریاد میزند ... اگر انسان دیدید نشان دهید .. من سجده میکنم... عزیزان من بصیرت تو این جامعه نداشته باشیم ..با اسلام وارد خط و جناح دشمن میشیم.. داشتن بصیرت اسلامی لازمه کاره... والا ناخواسته وارد جبهه دشمن میشیم.. راه رو بشناسیم.. هدف رو بشناسیم.. ولی و سرپرست رو بشناسیم.. تاریخ در حال تکراره... معاویه زمان (آمریکا) از حضور مستقیم تو جنگ با اسلام احساس خطر میکنه نمیتونه... بخاطر همین خوارج زمان (داعش)رو با نام دین وارد میدون کرده.. عصر ..عصر بیداری جان و ایمان و تبعیت پذیری از ولایت فقیه.. ولایت فقیه رو نشناسیم راه رو هم نمیشناسیم و اسیر نفوذی به نام اسلام آمریکایی میشیم... و من االه توفیق...
یا مهدی∶ در پست های بعدی مطالب بیشتری از تحلیلات خودم رو در ارتباط با مقابله با جریانات براندازی اسلام و افزایش بصیرت در اختیارتون خواهم گذاشت.
mohamadamin7795
1395/8/1

نمی دونم درسته یا نه؟!
ولی به نظرم آدم بعضی وقتا به جای اینکه عاشق یکی دیگه باشه، باید عاشق خودش باشه
باید بره تو گالریش، بشینه عکسای خودشو با لذتِ تمام ببینه و ذوق کنه
باید برای خودش بخونه: خوشگل زیاد پیدا میشه تو دنیا، اما یکیش شبیه من نمیشه!
باید همه رو بذاره کنار ببینه خودش چی میخواد، دلش چی میخواد
آدما به نظرم اول باید عاشق خودشون باشن، تا حالِ دلشون خوب باشه...
باید به خودشون خوبی کنن تا بتونن به بقیه هم خوبی کنن...
نمی دونم درسته یا نه؟
به نظرم آدما باید عاشق خودشون باشن

mohamadamin7795
1395/7/22
یادش بخیر
mohamadamin7795
1395/7/19
:
حسین

⚫️عزیزان

به بچه هامون یاد بديم حسین از بی یاری سر بریده شد نه از بی آبی...
عباس از معرفت و مرام بی دست شد نه به خاطر مشک آب...
اونجا که حسین فریاد زد هل من ناصر ینصرنی؟یار میخواست نه آب...
به بچه هاتون از آزادگی حسین بگید نه از لبهای تشنه...
خیلیا لب تشنه از دنیا رفتن اما حسین نشدن.
حسین یعنی مردانگی .آزادگی .غیرت.شجاعت و شهامت.
عباس یعنی جوانمردی .معرفت.حیا.غیرت.
عباس یعنی پشت برادر حتی بدون دست...
حسین یعنی آزادگی حتی لحظه ای که گلوی نوزادت دریده شد...
افسوس که لبهای تشنه باعث شد راه اصلی کربلا از یاد خیلیا بره...
به بچه هامون راه اصلی کربلارو نشون بديم
mohamadamin7795
1395/7/13

🌱🍥🌱🍥🌱

یاﺩ ﭘـلاڪ ﺑﺨﯿﺮ ڪﮧ
" ﺷُـﻤﺎﺭﻩ ﭘَـﺮﻭﺍﺯ " ﺑﻮﺩ؛

ﯾﺎﺩ ﭼفيه ﺑﺨﯿﺮ ڪﮧ
" ﻋَﻼﻣﺖ ﺯُﻫـﺪ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺑـﺮﺁﻭﺭﻧﺪﻩ ﺑﺴﯿﺎﺭے ﺍﺯ
ﻧﯿﺎﺯﻫـﺎ "

ﯾﺎﺩ ﭘﻮتين ﻫـﺎیے ﺑﺨﯿﺮ ڪﮧ
" ﻣِﺸﮑے ﺑﻮﺩﻧﺪ ﺍﻣﺎ ﺍﺯ ﭘﺲ ﺧﻮﺩ ﺫَﺭﻩ ﺍے
ﺗﯿـﺮﮔے ﻭ ﺗﺎﺭﯾڪے ﺑﺮ ﺟﺎے ﻧَﮕﺬﺍﺷﺘﻨﺪ "

ﯾﺎﺩ ﻟباس ﻫـﺎیے ﺑﺨﯿﺮ ڪﮧ
" ﺍﺯ ﺑَﺲ ﻋﺰﯾـﺰ ﺑﻮﺩﻧﺪ، ﺧﺪﺍ ﺯَﻣﯿﻦ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺭَﻧﮓ
ﺁﻧﻬـﺎ ﺁﻓﺮﯾﺪ "

ﯾﺎﺩ بیسیـﻢ ﺑﺨﯿﺮ ڪﮧ
" ﺭﺍﺑِـﻂ ﺩِﻻﻭَﺭ ﻣَـﺮﺩﺍﻥ ﻭ ﺁﺳِﻤﺎﻥ ﺑﻮﺩ "

ﯾﺎﺩ مين ﺑﺨﯿﺮ ڪﮧ
" ﺳَـڪﻮے ﭘَـﺮﻭﺍﺯ ﺑﻮﺩ "

ﯾﺎﺩ ﮔلوله ﻫﺎ ﺑﺨﯿﺮ ڪﮧ
" ﻗﺎﺻـِﺪ ﻭِﺻــــــﺎﻝ ﺑﻮﺩﻧﺪ "

ﯾﺎﺩ ﺳنگر ﺑﺨﯿﺮ ڪﮧ
" ﻣُﻔﺼَّﻞ ﺗﺮﯾـﻦ ﻣﯿﻬﻤﺎنے ﺍﺷڪ ﻭ ﺧُﻠـﻮﺹ ﺭﺍ
ﺑﺪﻭﻥ ﺧَـﺮﺝ ﻫﺎے ﮐَـﻼﻥ ﺗَﺮﺗﯿـﺐ ﻣﯿﺪﺍﺩ "
يـــــادش بخير ...


mohamadamin7795
1395/7/12
ای اهل حرم میر و علمدار نیامد ...
سقای حسین سید و سالار نیامد...
علمدار نیامد....
Mqryqm
1395/7/12
سلام به تبیان خوش اومدین کمکی خواستین درخدمتم
mohamadamin7795
1395/7/12
:
بسمه تعالی

"دشمن از وجود بسیج عصبانی است"

با سلام و درود به پیشگاه مقدس حضرت ولی عصر (عج) و نائب بر حقش امام خامنه ای (مد ظله العالی) و سپاس و شکر خداوندی را که همواره نصرت دهنده ی اهل ایمان و جهاد، و مدیر و مدبر در برابر مکر و حیله شیاطین و ظالمان است.
در پی لایحه الحاقی سازمان ملل متحد و پروتکل اختیاری کنوانسیون حقوق کودک در مورد به کار گیری کودکان در منازعه مسلحانه به دولت جمهوری اسلامی ایران، بر خود واجب دیدیم تا مباحثی را در این رابطه مطرح کنیم.
همواره میدانیم در بدو پیروزی انقلاب اسلامی،در سازمان بسیج،افرادی با اخلاص و ایمان قوی و روحیه ای جهاد گونه بدون هیچ چشم داشتی در تمامی عرصه ها اعم از نظامی، فرهنگی، جهادی و .. حضوری چشم گیر داشته اند و طبق فرموده "مقام معظم رهبری" وجود این افراد نیز به عنوان پتانسیل انقلاب اسلامی ضروری و مهم میباشد.
در ابتدای جنگ تحمیلی وجود بسیج به عنوان یک نهاد نظامی در عرصه جنگ و نبرد الزامی و مهم بود و این نهاد انقلابی توانست با عزمی والا موفقیت های چشمگیری را کسب کند.
پس از مدتی با سازمان یافتن این نهاد،فعالیت نهاد بسیج گسترده تر و وسعت قلمرو آن افزایش یافت، تا جایی که مقام معظم رهبری در وصف این نهاد مقدس فرمود∶"بسیج حقیقتی شبیه به افسانه هاست"
با سازمان یافتن بسیج و حضور همه جانبه آن در تمامی عرصه های کشور،دشمن با توجه به تجارب هشت سال دفاع مقدس ، این خطر را احساس کرد که مهمترین تهدید برای وی تنها تهدیدی است که دارای پتانسیل قوی و میزان نفوذ و رخنه آن بی حد و مرز باشد که این ویژگی را کاملا در سازمان بسیج مشاهده میکنیم.
یکی از انواع اقشار بسیج که دشمن به دلیل احساس خطر از سوی این قشر برنامه هایی را طراحی و قصد اجرایی کردن آن را دارد، "بسیج دانش آموزی است."
اما حال چرا دشمن به نیروی جوان و دانش آموز بسیجی چشم دوخته است؟؟؟؟
پاسخ روشن است، زیرا همواره بسیج دانش آموزی بدلیل نیروی جوان و انقلابی که هم قابلیت و توان نظامی دارد و هم توان علمی و نخبه پروری و تنها قشریست که فعالیت آن حد و مرز ندارد و در تمامی ابعاد بسیج حضوری فعال دارد و میتواند خطری جدی برای دشمن باشد و سرمایه ای عظیم برای امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی .
اما حال به چند نکته اشاره میکنیم∶
اولا∶سازمان ملل متحد که خود را حافظ امنیت جهان و در این مورد کودک و جوانان می داند، چگونه چشم خود را بر جنایاتی میبندد که کوچکترین آن کشتن کودکان و جوانان مظلوم در فلسطین و یمن و سوریه است؟؟؟؟؟
چرا این دلسوزی شامل حال کودکان و جوانان یمن و فلسطین نمی شود؟؟؟؟
ثالثا∶ جمهوری اسلامی ایران بر اساس رکن مهم مشروعیت اسلامی استوار است و یکی از مهمترین رکن اسلام، فرهنگ ایثار و شهادت است.
پس بنابراین پیوستن به این کنوانسیون امکان پذیر نبوده چرا که در این صورت حق خون چند هزار شهید دانش آموز که از نهاد مقدس بسیج برای دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی پر کشیده اند پایمال میشود.
و اما انتهای سخن....
همه مسئولین مربوطه بدانند نقش بسیج دانش آموزی در تمامی عرصه های کشور اعم از علمی، فرهنگی ، و جهادی روز به روز پر رنگ تر خواهد شد تا به حول قوه الهی این قشر مقدس، یکی از مشت های کوبنده ای بر دهان مستکبرین و ظالمان جهان باشد.
در برجام نشان داده شد طرف مقابل بدعهد و مکار است ،پس دل به وعده های طرف مقابل نبندید و به اصطلاح خودشان برای صلح جهانی، امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به خطر نیندازید.
این نکته را بدانید .. هر گونه مشارکت در این پروتکل و کمک به تحقق آن، خیانت به قطره قطره خون شهدای دانش آموز است .

ومن الله توفیق....
"محمد امین محب شاهدین"
رییس مجمع علوی بسیج دانش آموزی استان سمنان