مرکز مشاور
1397/3/1
 نکته ایی که هنگام نگارش مقاله باید رعایت شود تا مقاله شما مورد پذیرش قرار گیرد: 1-خلاصه مقاله شامل :عنوان مقاله، نام نویسندگان ، ذکر نویسنده مسئول و حتما درجه علمی تک تک نویسندگان مشخص باشد. 2- تعداد لغات خلاصه مقاله حداقل 150 لغت و حداکثر 250 لغت باشد. 3-کلمات کیبوردی 3 تا 5 کلمه باشد. 4-مقاله ترجمه شده از لحاظ گرامری درست باشد. و غلط املایی نداشته باشد. 5- رزومه علمی نویسنده اول و نویسنده مسئول ارسال گردد. 6-تعداد صفحات مقاله بدون در نظر گرفتن چکیده لاتین از 15 صفحه تجاوز نکند. برای ارجاع به کلیه شکل ها و جداول باید از شماره استفاده شود. 7- از منابع معتبر خارجی برای نگارش مقاله استفاده شود. و به هیچ عنوان از منابع غیر معتبر استفاده نشود. مثل سایت های اینترنتی و... و در متن به انها اشاره ای نشود. برای دیدن ادامه مطلب به سایت موسسهhttp://www.markazmoshaver.ir مراجعه نمایید. با تشکر.
مرکز مشاور
1397/3/1
مشاوره در انجام پایان نامه در تمامی رشته ها با بهره گیری از اساتید مجرب دانشگاه های معتبر تهران و کشور
موسسه مرکز مشاور کار خود را از سال 93 در ضمینه مشاوره پایان نامه و پروپوزال و همچنین نگارش مقاله و تحلیل آماری شروع کرده است.
ارتباط مستقیم و آسان با متخصص انجام پروژه و خدمات بدون محدودیت در اموزش نرم افزاری پروژه و پشتیبانی صحت فایلهای پروژه تا یک ماه بعد از انجام پروژه از مواردیست که برای از بین بردن نگرانی شما عزیزان نسبت به پروژه تان در نظر گرفته ایم. شما می توانید از طریق سایت موسسه مرکز مشاور یا تماس با شماره های زیر سفارش خود را ثبت نمایید.
شماره تماس: 09106769901- 09109272509
http://www.markazmoshaver.ir
مرکز مشاور
1397/3/1
مشاوره در انجام پایان نامه در تمامی رشته ها با بهره گیری از اساتید مجرب دانشگاه های معتبر تهران و کشور