majalesitrin
1396/2/9
انتخاب مناسب لباس با توجه به اندام
یکی از خصوصیات مشترک اکثر خانمها نارضایتی و ناراحتی آنها از اندامشان می باشد. برخی از خانمها وقتی در اتاق رخت کن جلوی آینه به خودشان نگاه می کنند ناراحت می شوند. ولی باید بدانید؛ برای اینکه خوب و زیبا به نظر برسید،نیازی نیست که بدنی افسانه ای و شگفت اور داشته باشید. رمز کار در این است که بدانید چگونه قسمت هایی از بدنتان را که از آن ناراضی هستید پنهان نمایید و چگونه بخش هایی را که دوست دارید برجسته تر و پررنگ تر کنید. این کلید خوب و زیبا ظاهر شدن است،مهم نیست که شکل بدن شما چگونه باشد.

به طور کلی راه های متفاوتی برای دست یافتن به فرم مناسب بدن وجود دارد که در اینجا به چهار مرحله ی اصلی ان اشاره می شود؛

باید زمانی که از هیچ موضوعی ناراحت و نگران نیستید،اندام خود را در آینه ببینید.
زمانی که موهای شما دارای فرم مناسب است شکل بدن خود را نگاه کنید زیرا مدل زیبای مو باعث بالا رفتن اعتماد به نفس می شود.
شما به یک آینه تمام قد نیاز دارید و سعی کنید این کار را در روز روشن و زیر نور کافی انجام دهید.
پس از اینکه شکل اندام خود را دیدید می اموزید که چه لباس هایی برای شما مناسب است و از پوشیدن چه لباس هایی باید دوری کنید.
برای مطالعه ادامه مطلب کلیک کنید.
http://sitrin.ir/%da%86%da%af%d9%88%d9%86%d9%87-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7-%d9%84%d8%a8%d8%a7%d8%b3-%d8%a8%d9%be%d9%88%d8%b4%db%8c%d9%85%d8%9f/
majalesitrin
1395/12/3
مجله روانشناسی سیترین؛ بسیاری از دختران عزیزمون فکر می کنن که با نزدیک شدن هرچه بیشتر و برآورده ساختن هرچه بیشتر نیازهای یک مرد میتونن به او برسن، اما درواقع کاملاً عکس این تصویر صادقه و تنها راهی که برای واداشتن مردان به ازدواج وجود داره بیش ازحد نزدیک نشدن و تن به خواسته های آنها ندادنه.


باید بدونید که در بسیاری از موارد ازدواج برای زنان اهمیت بیشتری نسبت به مردان داره و درواقع میزان اهمیتی که مردان به ازدواج میدن به مراتب کمتر از زنان هست. ازدواج برای بسیاری از مردان حکم قیدوبند رو داره و کاهش آزادی. زمانی مردی حاضر می شه این قیدوبند را بپذیره که به ازای آن نیازهای حیاتی دیگر او برآورده بشه. حال اگه نیازهای حیاتی او برآورده بشه بدون اینکه نیاز به محدود کردن خود داشته باشه چرا باید خود را در قیدوبند بندازه؟
برای مطالعه ادامه مطلب کلیک کنید....
majalesitrin
1395/12/3
مجله ی انرژی مثبت سیترین؛ آیا تاکنون این سوال را از خود پرسیده ای؟ می دانی که اگر سوالی نپرسی هرگز پاسخی دریافت نخواهی کرد؟ اما اگر سوالی را مصرانه و مداوم از خود بپرسی صد در صد پاسخهایی دریافت خواهی کرد.

ذهن ما یک ماشین هدفجو (سایکوسایبرنتیک) است. وقتی هدفی را برایش مشخص کنی گنجینه ناخودآگاه شخصی و جمعی را می کاود تا راهی برای دستیابی به هدف تعریف شده بیابد. اما تعداد نادری از آدمها هدف مشخصی در زندگی دارند. مثلا آنها هرگز هدف دقیق مالی برای خودشان تعیین نمی کنند. آیا تو هدف مالی دقیقی داری؟


برای مطالعه ادامه مطلب کلیک کنید.
majalesitrin
1395/11/18
در رایحه ی خوش غوطه ور شوید

زمانی که لباس های خود را می شویید چند قطره عطر به آب اضافه کنید.
کمی بوی خوش

در مواقعی که می خواهید کمی بدن خود را خوشبو کنید، عطر را در هوا اسپری کنید و سپس وارد ابری از خوشبو کننده شوید که در برابر شما ایجاد شده است.
ادامه مطلب در ....
majalesitrin
1395/11/18
مجله سلامت سیترین رژیم غذایی یک روزه
این رژیم غذایی بسیار مورد توجه است زیرا می تواند تنها در 1 روز یک تا یک و نیم کیلو گم از وزن شما بکاهد. آب میوه ی تازه دارای ارزش غذایی بالایی است و حاوی آنزیم های مهم ، مواد معدنی و ویتامین می باشد. با مصرف این مواد سیستم بدنی شما پاک می شود و این احساس به شما دست می دهد که می توانید دنیا را تسخیر کنید!


7صبح: آب سیب و هویچ شامل آب چهار هویچ پوست گرفته و دو عدد سیب پوست گرفته
10صبح: یک لیوان آب یا یک پیمانه دم کرده ی گیاهی
12ظهر: یک لیوان آب گریپ فروت و یک لیوان آب یخ
2بعد از ظهر: یک لیوان آب و یک پیمانه دم کرده ی گیاهی
4بعداز ظهر: یک لیوان آب آناناس و یک لیوان آب یخ
6بعد از ظهر: دم کرده ی گیاهی و یک لیوان آب
8شب: آب اناناس یا گریپ فروت با یک لیوان آب یخ
10شب: یک پیمانه آب داغ با آب یک عدد لیمو یا یک قاشق چای خوری آبلیمو

برای مطالعه سایر رژیم های لاغری فوری کلیک کنید ..