j_lotfi_j
1398/3/31
📷 مقایــسه‌زبان‌ِبـدن‌رهبـرانقـلاب
‌دربرابر ابـرقـدرت‌های‌اقتـصادی‌جــهان

وخانواده شــهدا
j_lotfi_j
1398/3/31
afrenn
1397/9/27
🤔🤔
j_lotfi_j
1397/10/2
🔷 رهبر معظم انقلاب:

من همين جا به اين مناسبت، اين جمله را عرض بكنم: حكام بحرين ادعا كردند كه ايران در قضاياى بحرين دخالت مى كند. اين دروغ است. نه، ما دخالت نمى كنيم. ما آنجائى كه دخالت كنيم، صريح مى گوئيم. ما در قضاياى ضديت با اسرائيل دخالت كرديم؛ نتيجه اش هم پيروزى جنگ سى و سه روزه و پيروزى جنگ بيست و دو روزه بود. بعد از اين هم هرجا هر ملتى، هر گروهى با رژيم صهيونيستى مبارزه كند، مقابله كند، ما پشت سرش هستيم و كمكش مى كنيم و هيچ ابائى هم از گفتن اين حرف نداريم. اين حقيقت و واقعيت است. اما اينكه حالا حاكم جزيره ى بحرين بيايد بگويد ايران در قضاياى بحرين دخالت مى كند، نه، اين حرف درستى نيست؛ حرف خلاف واقعى است. ما اگر در بحرين دخالت مى كرديم، اوضاع در بحرين جور ديگرى مى شد!

🔻 (14/ 11/ 1390) خطبه هاى نماز جمعه تهران


[ ظریف در گفت‌وگو با رسانه فرانسوی: ما چه موقع گفتیم که اسرائیل را نابود می‌کنیم؟ فقط یک نفر را پیدا کنید و به ما نشان دهید که این حرف را زده باشد. هیچ کس چنین حرفی نزده است.
‌احمدی نژاد هم حرف امام را یادآوری کرد که گفته بود: «اسرائیل از صفحه روزگار محو خواهد شد» او نگفته بود که «می‌خواهد آن را نابود کند». او گفته بود که اسرائیل با این سیاست‌هایی که دنبال می‌کند به این سرنوشت مبتلا خواهد شد.]
j_lotfi_j
1397/9/26
وحدت، رمز پیروزی!
j_lotfi_j
1397/9/26
یا فاطمة اشفعی لی فی الجنّة


⚪️ اعجاز این ضریح که همواره بی حد است، چیزی شبیه پنجره فولاد مشهد است

وفات حضرت فاطمه معصومه(علیهاالسلام) تسلیت باد
j_lotfi_j
1397/9/22
بیداری سرکوب‌شدنی نیست

⚪ ۲۲آذرماه سالگرد دستگیری شیخ ابراهیم زکزاکی رهبر شیعیان نیجریه و فاجعه کشتار زاریا
j_lotfi_j
1397/9/18
💠 وقتی شیر ، بین کفتارها گرفتار می شود ...
j_lotfi_j
1397/8/13
* بَلْ نَقْذِفُ بِالْحَقِّ عَلَى الْباطِلِ فَيَدْمَغُهُ فَاِذا هُوَ زاهِقٌ... * (انبياء/آیه18)
بلكه ما حق را بر سر باطل مي كوبيم تا آن را هلاك سازد; پس در اين هنگام باطل مي شود...j_lotfi_j
1397/7/29
یعنی به تو رسیدن...
j_lotfi_j
1397/6/28
- محمد تولایی ؟
+ پَر ...

چه زیبا گفت
سید مرتضای آوینی :
در جمهـوری اسلامی
هـمہ آزادند ، الا حزب اللهـی هـا ...

🌷
j_lotfi_j
1397/6/9
موزیک ویدئو‌ی ، با صدای امیر عبّاس گلاب


j_lotfi_j
1397/6/6
پهلوانی که خادم شد...

https://eitaa.com/aqr_ir
j_lotfi_j
1397/6/4
◾️جان مک کین مُرد؛
سناتور آمریکایی که درباره بمباران ایران آواز می‌خواند!

و ایران هنوز پایدار است...
💬 فواد ایزدی

◾️ژنرال ، یکی از ضد ایرانی‌ترین شخصیت‌های آمریکا هم مُرد اما انقلاب همچنان پابرجا و استوار است؛ همانطور که ، صدام، شارون، فهد و بقیه‌ی دشمنان انقلاب، آرزوی‌شان را به گور بردند.
این آینده‌ی محتومِ ها، منافقین و ها هم هست.
💬حسین ظفری
j_lotfi_j
1397/6/4
+ببخشید آقای مجری من یه سوال دارم. من چندمین طلای کاروان رو گرفتم؟
-شما نهمین طلا رو گرفتید.
+پس محمدسیفی چندمی بود؟
-ببخشید شما هشتمی رو گرفتید. سیفی نهم.حالا چرا میپرسی؟ مگه فرق داره؟
+آخه من قبل از مسابقات نذر امام رضا کرده بودم

j_lotfi_j
1397/6/3
🔸رهبر انقلاب ۱۱ آذرماه ۱۳۸۳ در بخشی از دیدار مسئولان صداوسیما :

«شخصی تماس میگیرد و به‌خاطر هیچی، به او جایزه میدهند! یک روز من دیدم در یک برنامه‌ی تلویزیونی پنج میلیون تومان به یک نفر جایزه دادند؛ برای این‌که به چند سؤال جواب داد! این سرگرمىِ خیلی جالبی نیست. پنج میلیون تومان، تقریباً حقوق دو سه سال یک کارمند متوسط است{سال 83}. ممکن است بگویند این‌کار ترویج علم است. ترویج علم را از یک راهِ بهتر بکنید؛ این راه ضرر دارد. عده‌یی که این‌گونه مسابقات را نگاه میکنند، بی‌منطقی به ذهن‌شان می‌آید و از این بی‌منطقی سوءاستفاده میکنند. این کار منطقی ندارد که مثلاً بنده بدانم انجیل عربی است یا یونانی است یا لاتینی است؛ بعد بگویند حالا که شما دانستید، این پانصدهزار تومان یا فلان مبلغ مال شما! این کار معنی ندارد. بنابراین، مقوله‌ی سرگرمی و تفریح، لزومش یک مسأله است؛ با برنامه‌ریزی بودن آن یک مسأله است؛ بامحتوا بودنش یک مسأله است؛ پرهیز از جهات منفی هم در آن یک مسأله است».

j_lotfi_j
1397/6/3
تصویری از در حاشیه مراسم دعای عرفه _ گلزار شهدای نجف آباد _ ۱۳۹۷/۵/۳۰

https://iGap.net/ofogh_1396
j_lotfi_j
1397/5/31

علی علیزاده تحلیل‌گر سیاسی ایرانی و پژوهشگر فلسفه است. علیزاده به‌عنوان تحلیل‌گر در برنامه‌های: شبکه افقِ جمهوری اسلامی ایران، بی‌بی‌سی فارسی حضور داشته‌است.


علیزاده نوشت:

بیانیه‌ای علیه مردم

🔸غائله پشت غائله، غشغرغ پشت غشغرغ، از این هیاهوی بی‌بی‌سی به آن جنجال سلبریتی‌ها، از این آشوب ساخته در فضای مجازی به آن خبر دروغ بزرگ شده توسط منوتو. طوفانهایی در فنجان. همگی بر سر هیچ. 🔹افکار عمومی رسانه-زده که حتی شش ماه پیش خودش را به یاد نمی‌اورد. به یاد نمی‌اورد به خاطر خبر دروغ دستگیری دختربچه‌های رقصنده در برج میلاد، چقدر اشفته شده بود و چه لعنتی به زندگی در ایران میفرستاد، افکار عمومی مثل کودکی که در هوا بالا و پایین پرتاب شود، دیگر هیچ کنترلی بر احساساتش ندارد. چرا که امروز اتاقهای فکر همان اتاقهای کنترل احساسات توده‌ها هستند.
🔸افکار عمومی میداند فقیرتر شده. میداند از فساد خسته و از اینهمه اختلاف طبقاتی خشمگین و از نداشتن افق ثبات اقتصادی در آینده مضطرب است. اما نمیپرسد چرا هر هفته مغزش با یک داستان پر میشود که هیچ ربطی به این امور ندارد. نمیپرسد چرا صدایش بیش از آنکه برای پرسش از نابرابریهای اقتصادی بلند شود برای وارد نشدن زنان به ورزشگاه‌ بلند میشود. برای کنسرت بلند میشود. افکار عمومی، یعنی شمای خواننده این متن، نمیپرسد چرا پنج سال بعد از روحانی هنوز همه چیز کشور به آینده برجام موکول میشود.
🔹و تا زبان به نقد روحانی باز کنی صدایی از داخل حنجره افکار عمومی جواب میدهد: «جناح مقابلش کارشکنی کرده، سپاه روی موشک شعار نوشته، دولت پنهان مانع شده، تندروها کارشکنی کرده‌اند، دولت که اصلا قدرتی در ایران ندارد.»‌
🔸اگر اینطور بود چرا برای انتخابات و غبضه قدرت له له میزدند. چرا وقتی به معامله بر سر مصونیت قضایی برادران دولتیها میرسد همه گونه قدرت معامله دارند ولی بر سر مسایل و حقوق مردم قدرتی ندارند؟
🔹دیروز نوشتم فقط یک فقره دزدی بواسطه فرار مالیاتی گروهی از پزشکان شش هزار و هشتصد میلیارد تومن در سال است. یعنی سی و چهارهزار میلیارد تومن از روزی که روحانی به قدرت رسید. ایا سپاه مانعی در اصلاح نظام مالیات و پس گرفتن این سی و چهار هزار میلیارد تومن بیت‌المال بود؟
🔸دولتی با پیرترین، فشل‌ترین، بی‌انگیزه‌ترین، ناکارامدترین بوروکراتهای زهواردررفته‌ سوپرمیلیاردری که حتی در نظام اداری هم اصلاح بوجود نیاورد.
🔹و شما مردم، و شما افکار عمومی، و شما رای دهندگان که اجازه دادید ذهنتان هر هفته به بازی گرفته شود و روحانی را از پاسخگویی فراری دادید، شمایی که با مظلوم جلوه دادن دولت مانع پرسشگری و تمرکز روی مطالبات اقتصادی مردم عادی شدید، شما هم مقصرید. شما هم اگرچه بازنده پنج سال گذشته‌اید اما بی‌آنکه بدانید همدست برندگان ثروتمند شده این سالهایید.