matin rahmani
1396/3/23
matin rahmani
1396/3/23
سپتیک تانک

سپتیک تانک های تولیدی این شرکت در شبکه های فاضلاب شهری،صنعتی و بیمارستانی کاربرد دارد . سپتیک تانک های پلی اتیلن گروه صنعتی جینجر ماشین مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا و براساس نقشه های از پیش تعیین شده ساخته و عرضه می گردد.سپتیک پلی اتیلن در اندازه های 5-10-15-20-25-30-35-40-50 متر مکعب تولید و ساخته میشوند. مقاومت حلقوی سپتیک تانکهای پلی اتیلن 16-5/31 و 64 کیلو نیوتن می باشد.

از آنجاییکه همراه با انتقال فاضلاب مواردی مانند چوب و لاستیک – خاک –شن- ماسه و خرده سنگ ها نیز توام میباشد و این ضایعات تماما باعث بروز مشکلاتی در سیستم فاضلاب و باعث گرفتگی و انسداد خطوط لوله میشود برای کم کردن این ضایعات و جلوگیری از آسیبها استفاده از سپتیک تانک می باشد . سپتیک تانک ها در ابعاد و اندازه های مختلف تولید و بروش افقی و عمودی اجرا می شوند .

سپتیک تانک توان جداسازی مواد معلق و سنگین و نیز چربیها را دانسته و نیز تصفیه فضولات را نیز انجام میدهد و با نصب سپتیک سیال عاری از این مواد در شبکه فاضلاب جریان خواهد داشت معمولا برای نصب سپتیک از سپتیک های پلی اتیلن استفاده میشود . سپتیک های پلی اتیلن با داشتن مقاومت بالا در برابر خوردگی و مواد شیمیائی و اسیدها از راندمان بالائی برخوردارند.

سپتیک تانک های تولیدی این شرکت در شبکه های فاضلاب شهری،صنعتی و بیمارستانی کاربرد دارد . سپتیک تانک های پلی اتیلن روتنگران مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا و براساس نقشه های از پیش تعیین شده ساخته و عرضه می گردد.

سپتیک پلی اتیلن روتنگران در سایزها و در اندازه های مختلف تولید و عرضه میگردد.سپتیک تانک روتنگران جهت ذخیره آب و پسماند و فاضلاب کاربرد دارد.

سپتیک تانک پلی اتیلن دارای یک خروجی و یک ورودی و دریچه بازدید می باشد .

سپتیک تانک پلی اتیلن در مقاومت های مختلف با SN4-SN8-SN16 قابلیت تولید را دارد. سپتیک پلی اتیلن ها معمولا مطابق با نقشه از پیش تعیین شده ساخته می شوند سپتیک تانک های پلی اتیلن دارای ونت و صفحه های جدا شونده می باشند . جوشهای اکسترودرکه در سپتیک ها داده می شود و می بایست از تکنیک های خوبی برخوردار باشد. گروه تولیدی روتنگران واحد نمونه ای که در ساخت سپتیک و لوله کاروگیت و ماشینهای جوش در خاورمیانه دارای رتبه بالائی می باشد .