رضا حسنی
1395/8/24
آی پلیس مهاجرت جمهوری اسلامی ایران!!

تو را خدا و امام حسین(علیه السلام) این قدر سد راهی عاشقان خارجی غیر ایرانی، بویژه افغانستانی ها نشو!

خدا گواست و تاریخ مدرک است که شیعیان افغانستان از وقت که شیعه شدند، هرگز به علی لعن نکردند، تمام دستگاه معاویه نتوانیست، آنها را به ظاهر دشم علی جلوه بدهند، شما را خدا! شما جوانان مهاجر مار به بنام مسئولین شیعه و تشیخ و حکومت اسلامی، کافرشان نکنید.

سدراهی کربلای با مدرک و بی مدرک ما نشوید، به ابالفضل علمدار حسین شکایت خواهیم نمود که تما نقاب نفاق را از رخ شما بردارد....

* شما خیلی طله های خارجی را اذیت و اهانت می کنید... آن سرتیپ پاسدار رئیس شما باید در پیشگاه مالک اشتر علی (علیه السلام) جواب بده ....
رضا حسنی
1395/8/22
عبدالرحمان رحمانی و حکم تکفیر امام خمینی

یادداشتی از سیدجمال الدین سجادی

امام خمینی، رهبر انقلاب اسلامی ایران و یک تن از مراجع تقلید شیعیان است.
او بیش از صدها کتاب در زمینه های مختلف تالیف کرده و رهبر یک انقلابی است که حداقل در آسیا تا کنون بی رقیب بوده است و بسیاری از انقلاب ها از آن الگو گرفته اند.
می توان گفت خمینی تنها کسی است که تمام جریانات شیعه افغانستان بلا استثناء آنرا قبول دارند. حرکت و وحدت و نصر و سپاه و همه و همه خمینی را نه تنها رهبر خود، بلکه مکتب و ایدیولوژی خود می دانند، لیست پنج هزار نفری که تنها به جرم خمینیست بودن شهید شدند را نگاه کنید تا بدانید خمینی در کجاها زنده است.
آقای عبدالرحمان رحمانی گفته است : "خميني را در ضمير تان دفن كنيد. برخی افراد هزاره را برباد دادند و همين‌‌‌ها از خميني بت ساختند و تا توانستند ملت هزاره را تضعيف كردند. اگر هزاره را با خميني گره نزده بودند و در دام ايران نيانداخته بودند امروز ما بهترين لابي خارجي در غرب و كشورهاي عربي و ساير كشورها داشتيم".
اولین کسی که امام خمینی را به جامعه هزاره بعنوان یک سمبل معرفی کرد، رهبر شهید مزاری بود. شهید مزاری در نجف اشرف از شاگردان امام خمینی و بعدا نماینده ایشان در افغانستان شد.(وکالت خط ایشان در کتاب آفتاب موجود است)
رهبر شهید مزاری بیشتر از هر هزاره دیگری به خمینی پایبند بود، او حتی بخاطر ارتباط با امام به زندان ساواک رفت و چندین ماه با آقای رجایی رییس جمهور شهید ایران در یک سلول زندانی بود، پایبندی مزاری به خمینی را می شود از دفاتر سازمان نصر و حزب وحدت و بندهای میثاق وحدت فهمید و اینطور که آقای عبدالرحمان گفته است، منظورشان از برخی افراد دقیقا همین رهبر شهید و اطرافیانشان می باشند.
در واقع آقای عبدالرحمان نوک پیکان خود را بسوی رهبر شهید مزاری و یارانش قرار داده و می گوید رهبر شهید مزاری و تمام کسانی که با او همراه بودند باعث بدبختی جامعه هزاره بوده اند.
آقای عبدالرحمان یادش رفته که در سی سال پیش همین رهبر شهید مزاری و خمینی پارتها بودند که هزاره را احیا کردند.
برخی افراد که به مکتب خمینی پایبند بودند را برایتان می نویسم تا آقای عبدالرحمان هم بداند چه کسانی را متهم به ظلم علیه هزاره کرده است :
رهبر شهید مزاری
شهید حسینی
شهیدین سجادی
شهید موحدی
شهید واحدی
مرحوم استاد اعتمادی
مرحوم استاد حکیمی
مرحوم استاد عرفانی
مرحوم استاد واعظی
و ....
کانال خبرکده👇👇👇
https://telegram.me/joinchat/BBDnjD6IfInoGnWehvH8oA
رضا حسنی
1395/8/22