falkade
1395/9/2
برای به‌دست آوردنِ عدد شانس ، تمامِ اعداد تاریخ تولدتان را با هم جمع کنید، و رقم‌های عدد حاصل را نیز با هم جمع کنید تا وقتی که یک عدد میان ۱ تا ۹ به‌دست آورید. به مثال زیر توجه کنید.

مثلا، اگر تاریخ تولدتان ۱۰/۰۲/۱۳۶۳ باشد، باید به این شکل همه‌ی اعداد را جمع ببندید تا به عدد شانس‌تان برسید.

۰+۱+۲+۰+۳+۶+۳+۱ = ۱۶

حالا باید ۱ را نیز با ۶ جمع کنید. در این صورت عدد ۷ به‌دست می‌آید. عدد شانس شما ۷ است.


حالا که عدد شانس‌تان را به‌دست آوردید، ادامه‌ی مطلب را بخوانید تا شخصیت‌تان را بیشتر بشناسید.

۱. عدد ۱ نشان می‌دهد شما از بدو تولد یک رهبر بوده‌اید. شباهت‌های زیادی با آدم‌هایی دارید که عدد شانس‌شان ۴ یا ۹ است. اغلب خودتان را زیادی خسته می‌کنید، و برای ایجاد روابطِ مستحکم و طولانی وقت زیادی صرف می‌کنید، ولی خوش‌بختانه به سرعت می‌توانید قدرت‌تان را بازیابید.

۲. از شرایط‌تان راضی هستید و زندگی آرامی دارید و در پول درآوردن هم بسیار خوش‌شانس هستید. شریک عاطفی مورد علاقه‌تان باید حتما احساساتی و مهربان باشد. آدم‌هایی که عدد شانس‌شان ۲ است، آدم‌های حساسی هستند. اغلب می‌توانید با آدم‌هایی که عدد شانس‌شان ۷ یا ۹ باشد، سازگاری بیش‌تری داشته باشید.

۳. شما آدم کمال‌گرایی هستید. مهم‌ترین مسئله برای‌تان روابط دوستی‌تان است که حتی از ایجاد رابطه‌ی جنسی هم برای‌تان مهم‌تر است. یک آدمِ جدی هستید و به همین دلیل زندگی‌تان تا حدود زیادی خالی از شوخی و سرگرمی است. اغلب با آدم‌هایی که عدد شانس‌شان ۵ یا ۶ است، سازگاریِ بیش‌تری دارید.

⭕️ @falkhone

۴. علی‌رغم ظاهر سردتان، خصوصیت مثبتی دارید و آن این است که بسیار مهربان هستید. گاهی اوقات در یک رابطه‌ی دوستی حسود و تمامیت‌خواه می‌شوید، ولی به شکل غیرقابل منتظره‌ای می‌توانید بخشنده و سخاوتمند باشید. با آدم‌هایی با عدد شانس ۱ یا ۸ بیش‌ترین سازگاری را دارید.

۵. شخصی بسیار مهربان و دوست‌داشتنی و فوق‌العاده شوخ‌طبع هستید. با آدم‌هایی که عدد شانس‌شان ۵ یا ۳ است به خوبی سازگار می‌شوید.

۶. ذاتا شخص حسودی هستید، ولی خوش‌بختانه از لحاظ عشقی و عاطفی، زندگیِ ثابت و پایداری دارید. هر شخصی که عدد شانس‌اش ۶ باشد، از لحاظ بدنی بسیار فعال و پرانرژی است و هر چیزی را بخواهد، برای‌اش فوق‌العاده تلاش می‌کند. با آدم‌هایی که عدد شانس‌شان ۲ یا ۳ است، بسیار سازگار هستید.

⭕️ @falkhone

۷. به همه‌ی آدم‌های اطراف‌تان احساس همدردی و دلسوزی می‌کنید. آدم بسیار منظمی هستید و دوست دارید همه چیز دقیقا سرِ جایِ خودش قرار بگیرد. آدم‌هایی با عدد شانس ۴ یا ۶ بیش‌ترین سازگاری را با شما دارند.

۸. شخص باوفایی هستید و از این رو از نظر عشق و عاطفه، زندگیِ پایداری خواهید داشت. آدم‌هایی که عدد شانس‌شان ۸ است، عاشق مهمانی‌های لوکسو تجملی هستند. گاهی اوقات در بحث و جدل‌هایی که فکر می‌کنید حق با شما است، حسود و تمامیت‌خواه می‌شوید.

۹. خلاق و پر از تخیل و عاشق چیزهای رنگارنگ هستید. در موارد عاطفی، کنترل‌تان را به قلب‌تان می‌دهید و بسیار حساس می‌شوید. با آدم‌هایی که عدد شانس‌شان ۱ یا ۹ است، بسیار سازگار هستید.
falkade
1395/9/1
‌ 🎤سوپر گروه🎤

🔮🕳فال آنلاین🕳🔮

✔️ اموزش انلاین مقدماتی انواع فالها (تاروت,لنورماند,پاسور,قهوه,رونز و...)
✔️انواع اذکار🕯📿 و رموز گره گشا🕯📿
✔️هرشب مسابقه🎊 ازمطالب گفته شده درگروه (به همراه🎁 جایزه🎁)
✔️انواع تک نیت ها,ابجد,مهره مار و....(رایگان)در روزهای خاص
😳تخفیف ۱۰%فالها برا اعضا گروه😳
✔️مسابقه 👇
✅عکس قهوه☕️
✅حدس بزن
✅استیکر
✔️تخفیف ویژه دوره ای👇
✅👈مهره مار🐍,ناموس کفتار🐆 ,خرمهره🐴📿👉
✅تخفیف ۵۰%انواع( فال ترکیبی ، فال زندگی،جفت فال قهوه و...)
بچه هایی ک برنده میشن فقط تخفیفشون مختص همون جایزه س,ضمنا اینطو نیس ک چنتا تخفیف جمع شه ,برا دریافت حایزه هم دوهفته وقت ذارین و بعد دوهفته پوچ میشه


به ما بپیوندید👇
https://telegram.me/joinchat/Bd0Yhj4FgPlrKCzmUgR0Aw
falkade
1395/8/28
برای گرفتن فال قهوه و برگرداندن فنجان:
بعد از اینکه قهوه ترک را نوش جان نمودید در حالیکه به نیت و سوال مورد نظر فکر می کنید,فنجان را سه مرتبه چرخانده و صبر کنید که ته نشین شود . سپس نعلبکی را روی فنجان قرار داده و به جهت داخل، ان را واژگون کنید.طوریکه فنجان به صورت برعکس روی نعلبکی قرار گیرد.
بعد از چند دقیقه فنجان را همانگونه که برعکس است از روی نعلبکی برداشته و در سینی قرار دهید تا آب قهوه از لبه های فنجان گرفته شود.
آب قهوه داخل نعلبکی را در سینی خالی کرده و صبر کنید تا نقوش شکل گرفته و ثابت بماند

اخرین مرحله، تعبیر نقش های به وجود امده در فنجان و نعلبکی است .تعبیر نقوش بستگی به تجربه و قوه خیال پردازی فالگیر دارد
☕️☕️☕️☕️❤️❤️❤️❤️
در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با تفاسیر نقوش فال قهوه آشنا سازیم
https://telegram.me/falkade
falkade
1395/8/26
‌ ‌ ‌  

مهره مار در مارهای نر بار مثبت و در مارهای ماده حامل بار انرژی منفی هستند که مانند آهنربایی متابولیک دو جفت را بسوی هم جذب نموده و مقاربت برای ادامه نسل را باعث میگردد. اندازه این مهره ها حدودا به قدر ۲ عدد لپه معمولی است. بعد از عمل جفت گیری این مهره ها از سر مار جدا شده و بر زمین می افتد اگر فردی بتواند این مهره ها را که متعلق به دو مار جفت گیری کننده را از آن خود نموده و ۴۰ روز با خود داشته باشد مغناطیس طبیعی بدن با مغناطیس مهره مار هماهنگ شده و تقویت میشود و فرد دارنده بواسطه آن میدانی به مراتب وسیع تر و قویتر نسبت به فرد عادی فاقد مهره مار حول خود ساتع می نماید که آثار بی شماری را برای آن ناشی میگردد.

۱٫ بار مغناطیسی یاد شده اعصاب را به طرزی ریلکس و آرام می نماید و استرس های آگاهانه و استرس های ناخودآگاه را می زداید که دارنده تاکنون آن را تجربه نکرده است. این آرامش ضمن ایجاد اعتماد بنفس و آثار دیگرش بر فرد به افراد مرتبط با ایشان هم سرایت می کند و در این حالت است که افراد هر چه مغرض تر و هر چه عصبانی تر باشند باز به محض ملاقات حضوری با دارنده مهره مار در اثر آرامش ایجاد شده مثل موم رام می شوند و چون این حالت را مدام در حضور شما احساس می کنند شیفته شما می شوند و مدام دوست دارند در حضور شما باشند و از آرامش نایاب شما بهره مند گردند.

۲٫ به دلیل خاصیت فوق العاده مغناطیسی در مقابل بسیاری از بیماریها مصون خواهید بود تاثیر بسیار بالای آن در تسکین دردها هم برای استفاده کننده و هم مخاطبانی که در کنار شما ه

‌ ستند و نیز اثر قاطع آن بر از بین بردن جوش های صورت و زیباتر کردن چهره به اثبات رسیده است.

۳٫ خاصیت مغناطیسی آن در از بین بردن آثار سوء گوشیهای تلفن همراه (موبایل) و دکل های مخابراتی و تلوزیونی و نیز کابل های فشارقوی و لوازم خانگی و تمامی مواردی از این دست دیگر از خصوصیت های منحصر به فرد مهره مار است.

تجار و سیاست مداران و چهره های کاریزماتیک در سطوح بالا در کشورهای خاورمیانه خصوصا شیوخ و بزرگان عرب مهره مار را به عنوان رازی سر به مهر با خود دارند اما فناوری اطلاعات و اینترنت شرایطی را فراهم نموده است تا هیچ کالایی سری و مختص افراد خاص باقی نماند. در برخی مناطق همچون آذربایجان افرادی محلی وجود دارند که نسل اندر نسل به تهیه مهره مار می پردازند.

جهت سفارش👇
@falkade
falkade
1395/8/26
دعوا کن ، ولی با کاغذت ، اگر از کسی ناراحتی یک کاغذ بردار و یک مداد هر چه خواستی به او بگویی روی کاغذ بنویس خواستی هم داد بکشی ، تنها سایز کلماتت را بزرگ کن نه صدایت را . آرام که شدی برگرد و کاغذت را نگاه کن. آنوقت خودت قضاوت کن . حالا میتوانی تمام خشم نوشته هایت را با پاک کن عزیزت پاک کنی . دلی را هم نشکانده ای و وجدانت را هم نیازرده ای ...
خرجش همان مداد و پاک کن بود، نه بغض و پشیمانی .
گاهی میتوان از کوره خشم پخته تر بیرون آمد...

☕️ @falkhone ☕️
falkade
1395/8/26
🕯شمع درماني🕯


🔥آتش مقدس و اسرار آميز هم حرارت و آرامش دارد هم نور و روشنايي بهمراه دارد هم هيبت و عظمت . در سرتاسر زندگي بشري از فيزيكي تا غيرفيزيكي آتش انجام وظيفه كرده است از نور و گرماي خورشيد كه موجب حفظ زندگي در كره زمين است تا آتش عشق و احساسات كه موجب الهام و خلاقيت است .آتش در تمام جنبه هاي زندگي وجود دارد و حضورش تقريبا در همه جا حس ميشود از آتشفشان گرفته تا حرارت معمولي بدن.از همان زمانيكه آتش در اختيار بشر قرار گرفت از شمع نيز براي مقاصد فيزيكي و غير فيزيكي استفاده شد.
🕯شمع 🕯نماد پرقدرت نور و حرارت و انرژيست. چرا هرگاه شمعي روشن ميكنيم احساس خوشايند و خوبي پيدا ميكنيم ؟ چه در معابد و مساجد و كليساهاوچه در عزا و چه در عروسيها شمع جايگاه ويژه خود را دارد.بزرگان از قدما شمع را نشان جمع 4 عنصر حياتي در يكجا ميدانستند و آنرا مقدس ميشمردند:
🌐شعله آن نشان آتش – بدنه آن نشان خاك – اشك روان از ذوب آن نشان آب و دودي كه از سر آتش بر ميخاست را نشان باد ميدانستند.وقتي شمعي را روشن ميكنيد تمام اين 4 عنصر پر قدرت حيات را بكار گرفته ايد!شما خالق نوري هستيد كه پيش تر وجود نداشته است و اين نور انرژي شفابخش خود را تقديم شما و محيط پيرامونتان ميكند.وقتي شمعي روشن ميشود نور و نيروي ارتعاشي آن جان ميگيرد و در حين سوختن رنگ آن نيز در فضا پخش ميشود كه بر اساس رنگ شمع شما ميتوانيد نوع درمانتان را مشخص نماييد.قبل از اينكه به توضيحات مربوط به رنگها و كاربردهاي شفابخشي آن بپردازيم

✅ذكر نكاتي چند قبل از شروع كار مهم است :

1-💠شمع را قبل از استفاده تمييز كنيد براي اينكار از روغن زيتون استفاده كرده جهت روغن مالي شمع از پايين بسمت سر شمع باشد با اينكار انرژيهاي منفي جذب شده ببيرون منتقل ميگردد

2-💠از هر شمعي كه براي شفابخشي استفاده ميكنيد فقط و فقط براي همين منظور استفاده شود.

3-💠از شمع بر عليه ميل و اراده ديگران استفاده نكنيد واكنشهاي بدي برايتان بهمراه دارد.

4-💠حتما پس از پايان درمان شمع را خاموش كنيد يادتان باشد با فوت كردن هرگز اينكار را انجام ندهيد نفس نيز مانند آتش خلاق است نبايد براي خاموش كردن نيرويي خلاق از نيروي خلاق ديگري استفاده كرد(جالب است كه در اسلام نيز فوت به شمع مكروه است و قديمي ترها يا با انگشت يا با قاشقهاي سر كج شعله شمع را خاموش ميكردند)

5-💠اگر هنگامي كه ميخواهيد دعا كرده يا آرزويي بكنيد شمعي روشن نماييد زودتر دعا و آرزويتان برآورده ميشود چراكه تا زمانيكه شمع روشن است انرژي پرقدرت آن پشت سر خواسته هاي شماست.(حتما سقاخانه هاي قديم و سنت شمع روشن كردن هنگام دعا را فراموش نكرده ايد).

🔆اما براي اينكه بتوانيم از انرژي شمع بهترين بهره را ببريم بهتر است كه ابتدا با نوع چيدمان اثر گذار بر قدرت شفابخشي شمع آشنا شويم :

1- طرح مربع كه در 4راس مربع فرضي شمع گذاشته ودر بين آن مينشينيم.اين روش باعث ايجاد پايداري كل سيستم فيزيولوژيكي و باعث آرامش و ساماندهي است .

2-مثلثي : 3عدد شمع در طرح مثلث چيده در بين آن قرار ميگيريم اين روش باعث تقويت شفابخشي شمعهاست و همچنين باعث تطهير رنگ شمعها.

3- صليبي : شمعها را بصورت صليب چيده و در محل تلاقي خطوط فرضي شمعها نشسته.متعادل كننده هر 4 عنصر درونمان و روح و ذهن و جسممان – تقويت فوق العاده قلب – جذب سريع رنگ شمع در بدن .

4-ستاره 5 سو: اين طرح بسياري از فرشتگان شفابخش را بسوي شما جذب ميكند و باعث بيداري انرژيهاي معنوي ميگردد

5-ستاره 6 سو: ارتباط بين قلب و ذهن و روح و جسم بيكديگر.اين حالت شفابخشي با قدرت بسيارزيادي تمام مراحل روحي و جسمي بدن را فرا ميگيرد.تقويت كننده و محافظ.

6-ستاره 7سو: موثرترين حالت شفابخشي خصوصا براي كودكان . ايجاد تعادل و توازن در تمام چاكراها .ريشه تمام حالتهاي روحي و جسمي را آرامش ميبخشد.

براي انجام شفابخشي ميتوانيد از شمع با رنگهاي مختلف يا يكسان استفاده نماييد.
مدت اينكار 15 تا 30 دقيقه .

🔮 @falkhone

🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅🔅
falkade
1395/8/26
🕯شارژ کردن شمع :🕯

💥شارژ کردن یعنی اینکه شمع را با قدرت شخصی تان آماده کنید، شمع را محکم بین دست هایتان بگیرید. موم را بین انگشتان تان بگیریدو چشمان تان را ببندیدو احتیاج تان را با صدای بلند تکرار کنید.💥

🎗مثلا من شمع رابه نیت سلامتی شارژ میکنم تا برای من سلامتی بیاورد این مورد را 10 بار تکرار کنید و انرژی را از دستها به شمع منتقل کنید.
سپس برای ۵ دقیقه آرام بنشینید و احتیاج تان را مجسم کنید .🎗

📯اکنون شمع جادویی شما برای انجام مراسم درخواست آماده شده است درست است که شمع سفید برای انجام هر درخواستی به کار برده می شود، امااگر خواستید از رنگ سفید به جای رنگ دیگری استفاده کنید کل فرآیند را ۶ بار تکرار کنید، مدیتیشن قبل از هر مراسم می تواند بسیار موثر باشد.
🏴می توانید مراسم درخواست را به مراسمی آئینی تبدیل کنید. محلی برای خود درست کنید و تمام اشیا و عکس هایی که از آنها خاطره خوبی دارید و انرژی مثبت آنها را حس می کنید در آن قرار دهیداین مورد از موارد جانبی ریلکسیشن نیز محسوب می شود و کلا با ضمیر ناخودآگاه و نیروهای کهکشانی در ارتباط می باشد …
در این کار فقط و فقط باید تمرکز داشت و همچنین اعتقاد🏴

🔮 @falkhone

🌀💠🌀💠🌀💠🌀💠🌀💠🌀
falkade
1395/8/26
‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
فال
🎤❣زندگی من❣🎤

یه فال ترکیبی شامل👇

(پاسور♥️,قهوه☕️,تاروت☀️,لنورماند🌸,رونز,🐚ابجد💫،به همراه مشاوره با ذکرهای خوندنی قرانی مطابق با روز سعد ونحس شما)
آیا طرف مقابلم دوستم داره⁉️
آیا رقیب عشقی دارم⁉️
خونواده شوهرم ,دوستم احساسشون نسبت ب رابطمون چیه⁉️
ازدواج دارم با دوستم⁉️
اخر رابطمون چی میشه⁉️
طالعمون ب هم میخوره⁉️
چیکارکنم این رابطه حفظ شه؟!ازم دور نشه⁉️
دعا ونحسی دارم تو رابطه م⁉️
چطو از زندگیم و شریک زندگیم امواج منفی رو دور کنم⁉️
و کلی سوال هایی ک تو ذهنتونه
با فال ترکیبی جدید کانال
@falkhone
⚜ ۵فال خاص


فقط و فقط
🔽⏬🔽⏬🔽⏬🔽⏬🔽⏬🔽⏬
⁉️۵۰تومن⁉️
falkade
1395/8/26
‌ 🎤سوپر گروه🎤

🔮🕳فال آنلاین🕳🔮

✔️ اموزش انلاین مقدماتی انواع فالها (تاروت,لنورماند,پاسور,قهوه,رونز و...)
✔️انواع اذکار🕯📿 و رموز گره گشا🕯📿
✔️هرشب مسابقه🎊 ازمطالب گفته شده درگروه (به همراه🎁 جایزه🎁)
✔️انواع تک نیت ها,ابجد,مهره مار و....(رایگان)در روزهای خاص
😳تخفیف ۱۰%فالها برا اعضا گروه😳
✔️مسابقه 👇
✅عکس قهوه☕️
✅حدس بزن
✅استیکر
✔️تخفیف ویژه دوره ای👇
✅👈مهره مار🐍,ناموس کفتار🐆 ,خرمهره🐴📿👉
✅تخفیف ۵۰%انواع( فال ترکیبی ، فال زندگی،جفت فال قهوه و...)


به ما بپیوندید👇
https://telegram.me/joinchat/Bd0Yhj4FgPlrKCzmUgR0Aw