فریدون حسنوند
1397/1/5
با حضور وزیر ارتباطات 23 روستا از روستاهای شهرستان تحت پوشش خدمات ارتباطی قرار گرفتند و 19 روستای دیگر هم تا پایان اردیبهشت ماه به بهره برداری می رسد.
فریدون حسنوند
1397/1/5
در سال 1396 به مردم وعده دادیم تا پایان سال 97 بیش از 100 طرح عمرانی در حوزه های مختلف عمرانی به بهره برداری می رسد ولی امروز به مردم می گوییم تا پایان سال 1397 بیش از 200 طرح عمرانی در به بهره برداری می رسد.
فریدون حسنوند
1397/1/5
مراسم یادبود علامه حاج شیخ عباس مخبر
۲ فروردین ۹۷
فریدون حسنوند
1397/1/5
✅فریدون حسنوند در همایش بزرگ بهار وحدت و سازندگی:

🔹حمایت از کالای ایرانی یعنی حمایت از ایجاد فرصت های شغلی با تکیه و توان داخلی و این مقوله یک شعار نیست بلکه یک راه و روش و منطق مهم اقتصادی است که در صورت توجه مناسب به خدمات این حوزه، بسیاری از مشکلات کشور رفع می شود.

🔸حمایت از کالای داخلی تنها به معنای خرید کالای ایرانی نیست بلکه به معنای تقویت کیفیت کالای ایرانی و توسعه اقتصادی کشور است و به همین جهت باید بیش از گذشته در مسیر تحقق اهداف اقتصادی این حوزه تلاش و کوشش کنیم.

🔹مسئولان اجرایی و اداری در تمامی حوزه ها باید بیش از گذشته نسبت به تحقق اهداف اقتصادی تعیین شده توسط مقام معظم رهبری و حمایت از کالای ایرانی، تلاش کنند.

🔸در سال 1396 با استفاده از ظرفیت ها و توان داخلی و برون مرزی، تلاش های گسترده ای برای تحقق اهداف مورد نیاز اقتصادی کشور انجام گرفت.

🔹کمیسیون انرژی شورای در حوزه نفت، گاز و تولید انرژی ها نقش و جایگاه بالایی دارد و بسیاری از نیازهای کشور و استان و شهرستان با استفاده از ظرفیت های موجود کمیسیون انرژی قابل رفع است که اقدامات جدی و عملی در این ارتباط پیگیری و اجرا شده است.

🔸مردم از تمام نمایندگان استان توقع دارند برای رفع مشکلات خود اقدامات جدی و عملی صورت گیرد و کمیسیون انرژی برای تحقق این هدف در کنار مردم حضور دارد و با پیش بینی و پیگیری افزایش اعتبارات استان، اقدامات جدی و عملی خود را در این ارتباط آغاز و انجام داده است.

🔹خدمت به مردم یک ضرورت است و امروز با برگزاری نشست های تخصصی، حضور وزرا، جذب اعتبارات، اجرای طرح های مختلف عمرانی در تمامی بخش های شهری و روستایی، حضور در محل و بررسی پروژه های عمرانی، شاهد جذب رضایت شهروندان از خدمات اجرا شده هستیم.

🔸امروز هر چه در عمران اندیمشک اتفاق می افتد مربوط به یک دستگاه نیست، از تمام ظرفیت های نظام مقدس اسلامی برای توسعه اندیمشک استفاده می کنیم تا در گوشه گوشه شهر با طی قانون، نشاط و روحیه جدید را بر شهر بدمیم.

🔹ما سعی بر اصلاح برخی رویکرد ها داریم و مردم بدانند ما برای خدمت آمده ایم و خدمت به مردم را یک وظیفه می دانیم و برای توسعه اندیمشک هر چه که باید و در توان است انجام می دهیم، بیایم برای انجام کارهای بزرگ همه در کنار هم باشیم.