ddddddda313
1398/10/17
انتقام
ddddddda313
1398/8/30
ایتا را نصب کنید مثل تل کار مکنه
ddddddda313
1398/8/27
هیچ
ddddddda313
1398/8/27
بیخیال
ddddddda313
1398/2/23
من
ddddddda313
1398/2/23
ادمهای
ddddddda313
1398/2/23
ببین، بیا بریم از کنار کلیسای وانک راه بیفتیم، آروم آروم راه بریم کنار رودخونه، مست بشیم از عطر تاریخ و کاشی و معاشقه و غزل. بگردیم دور میدون اصلی چالوس، ببرمت جلوی بیمارستانی که توش به دنیا اومدم برات داستان تولدمو وسط سفر خونوادم تعریف کنم غش غش بخندی. بریم یزد، جلوی مسجد جامع ببوسمت، اون پیرمرد مهربونه برامون اسفند دود کنه. بریم اردبیل، تو مقبره شیخ صفی گریه کنیم برای آغشتگی خون و دین. بریم آبادان، با بچه های شط برقصیم، لنج سواری کنیم و من تو رو به اقیانوس نشون بدم و بگم هوی، ببین پری دریایی منو... بریم نوشهر، آتیش روشن کنیم نزدیک دکه مجید، نوشابه شیشه ای بخوریم، مست بشیم از بودن هم، دراز بکشیم روی شن های خنک اردیبهشت و حرف بزنیم و کم کم صبح بشه. بریم چمخاله، صبح زود بیدارت کنم بغل دریا راه بریم و تو بهشت رو از نزدیک ببینی. بریم بازار بزرگ تهران، با هم دیزی بخوریم تو قهوه خونه ناصر پشت نوروزخان، وسط چشمها و سیبیلها من ببوسمت و تو بخندی و شهر ذوق کنه از ذوق کردن ما. بریم لب خط، وایسیم بغل بچه های پایین ، واسه قطاری که رد میشه دست تکون بدیم و بوس بفرستیم. بریم شیراز، حافظیه و سعدیه رو بگردیم و تو برام غزل بخونی و من به تو نگاه کنم، غزل دلربا. بیا بریم هرکجای جهان که تو دوست داری.
بیا بریم. چیه این دوری ؟
ddddddda313
1398/2/23
زندگی خوب یا بد،
داره میگذره ...

گذشته ها رو بیخیال،
امروز یه روزه تازست!

این گل های زیبا
تقدیم به شما عزیزان
بخصوص روزه داران عزیز

نماز و روزه تون قبول حق 🌹
‎‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‎‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‎‌‌‌‌‌
ddddddda313
1398/2/23
 🍃🌺🐷🍃🌺🐷🍃🌺🐷🍃🌺

پرده ای که در برابر چشمانتان قرار گفته بود و نمی گذاشت آینده ی خود را به طو واضح و مشخص ببینید به طور معجزه آسایی برداشته شده است و شما ناگهان می توانید از هر سو افق های دوردست را ببینید. البته داشتن چنین دید گسترده ای دردسرهای خاص خودش را هم برایتان به همراه خواهد داشت. شاید گزینه های بیشتری را در اختیارتان قرار بدهد، اما انتخاب را نیز برایتان سخت تر خواهد کرد. امروز آمادگی شما برای تطبیق دادن خودتان با شرایط متغیر برایتان مزیت بزرگی خواهد بود و انعطاف پذیریتان به هیچ عنوان نمی تواند برایتان نقطه ضعفی محسوب شود. اجازه ندهید غرورتان شما را وسوسه کند دیگران را وادار به پذیرش حرف هایتان کنید.
  🍃🌺🐷🍃🌺🐷🍃🌺🐷🍃🌺

شما شخصی منحصر بفرد و ارزشمند هستید، امروز این جمله را در تمام طول روز با خودتان تکرار کنید و کارهایتان را نیز با این جمله هماهنگ کنید و این ویژگی های شخصیتی خود را مدام در نظر داشته باشید. تحت شرایط کیهانی موجود ممکن است اطرافیانتان کمی عصبی به نظر برسند، اما اجازه ندهید تندخویی و بداخلاقی آنها شما را هم تحت تأثیر قرار دهد. به احساسات خود پناه ببرید تا از این وضعیت جان سالم به در ببرید. برای رسیدن به شادی به دنبال احساس رضایت قلبی و روانی باشید، فعلا وقت پراختن به مسائل مادی نیست، به جای درگیر کردن ذهن خود با این مسائل از بودن در کنار خانواده تان لذت ببرید.
  🍃🌺🐷🍃🌺🐷🍃🌺🐷🍃🌺

امروز روابطتان با دوستان و همکارانتان خیلی خوب و بی دردسر خواهد بود، اما آنقدر مشغول صحبت با آنها خواهید شد که کارهای اصلیتان را ممکن است فراموش کنید. بهتر است دقت بیشتری روی کارهایتان داشته باشید و اگر می خواهید نتایج بهتری دریافت کنید می توانید از مهارت های اطرافیانتان کمک بگیرید. شاید فکر کنید که ریسک کردن و گفتن آنچه در ذهنتان می گذرد بتواند به روابط اجتماعیتان کمک کند. ولی حقیقت این است که اگر جلوی زبانتان را بگیرید و روی حرف هایی که می زنید کنترل داشته باشید و قبل از حرف زدن فکر کنید به حفظ روابط خود در دراز مدت کمک بیشتری خواهید کرد.
  🍃🌺🐷🍃🌺🐷🍃🌺🐷🍃🌺
از انرژی موجود در امروز استفاده کنید تا بتوانید هرچیزی و هر کسی که در برابرتان قرار می گیرد را تحت تأثیر قرار دهید. اتفاقاتی که برایتان می افتند را بیش از اندازه جدی نگیرید و همه چیز را برای خودتان سخت نکنید. هر چقدر بیشتر حساسیت به خرج دهید اتفاقات ناخوشایند بیشتری را تجربه خواهید کرد. اگر در مسیر درست قرار داشته باشید آهسته و پیوسته پیش رفتن خیلی بهتر از دویدن می تواند به شما و پیشرفتتان کمک کند. پس سر حوصله قدم هایتان را بردارید و برای این که زودتر به مقصد مورد نظرتان برسید جزئیات کارهایی که باید انجام دهید را نادیده نگیرید. مشکلاتی که در سر راهتان هستند خیلی راحت تر از آنچه انتظارش را دارید حل خواهند شد.
  🍃🌺🐷🍃🌺🐷🍃🌺🐷🍃🌺

امروز رفتار همراه با بیخیالی شما در برخورد با دیگران ممکن است به راحتی با رفتار اطرافیانتان جور در نیاید. شاید به این نتیجه برسید که به نفعتان است گوشه ی خلوتی برای خودتان پیدا کرده و برای مدتی هرچند کوتاه از دیگران فاصله بگیرید. خودتان را با خواندن یک کتاب یا مجله ی خوب سرگرم کنید. یا حتی یک کار بهتر انجام داده و خودتان را با برنامه ریزی برای روزهای آینده سرگرم کنید و اجازه بدهید ذهنتان خودش را برای آنچه در روزهای آینده در انتظارتان است آماده کند. امروز ته دلتان احساس می کنید قلبتان بهتر می تواند راه صحیح برای رسیدن به آینده ای که آرزویش را دارید به شما نشان دهید، در مورد این موضوع با فرد مورد اعتمادی صحبت کنید.
 🍃🌺🐷🍃🌺🐷🍃🌺🐷🍃🌺

امروز لبخند معروفتان را زینت بخش صورتتان کنید و تمام روز هم بگذارید سر جایش بماند و روح زیبایتان را به همه دنیا نشان دهید. اگر دوست یا عزیزی ناراحت است هیچ اشکالی ندارد که بخواهید با او همدردی کنید، اما خودتان را بیش از اندازه درگیر این ماجرا نکنید. مواظب باشید خودتان را از انرژی منفی موجود در این موقعیت محافظت کنید. به جای این که در راه رسیدن به هدفتان هر شک و تردیدی که به سرتان می زند را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید سعی کنید با نگرش مثبت جلو بروید. حالا که فرصت خوبی برایتان فراهم شده است تا توانایی هایتان را به همه نشان دهید بدون معطلی نهایت استفاده را از آن ببرید و همچون ستاره ای بدرخشید.
ddddddda313
1398/2/23
 🍃🌺🐷🍃🌺🐷🍃🌺🐷🍃🌺

امروز در هر موقعیتی که قرار می گیرید و هر کاری که می خواهید بکنید با مخالفت ها و موانعی روبرو خواهید بود. برای غلبه به این وضعیت بهترین کاری که از دست شما ساخته است نشان دادن کمی انعطاف پذیری و پذیرفتن تجربه های جدید است. برای حفظ تعادل وضعیت موجود بهترین کاری که می توانید بکنید برقراری ارتباط با دیگران و حتی کمک گرفتن از آنها خواهد بود. شما همیشه با شور و هیجان بسیاری به زندگی نگاه می کنید، ولی امروز هر اتفاقی که می افتد بیشتر به تسلیم شدن فکر می کنید و دلایل بیشتری برای این کار پیدا می کنید. با وجود این که مثبت نگری بیش از حد می تواند شما را گمراه کند ولی تسلیم توهمات منفی شدن هم به کارتان نمی آید.
  🍃🌺🐷🍃🌺🐷🍃🌺🐷🍃🌺

امروز برای شما روز نسبتا آرامی خواهد بود و اطرافیانتان نیز شما را در هر شرایطی مورد حمایت خود قرار خواهند داد. احساساتی که تجربه می کنید را با اطرافیان خود در میان بگذارید تا ببینید آنها هم احساساتی شبیه به شما دارند. این احساس نزدیکی که بین شما به وجود می آید می تواند جادو کند. با وجود این که تعهدات بسیاری که دارید شما را خسته کرده اند، ممکن است وسوسه شوید مسئولیت های بیشتری را هم بپذیرید. بهتر است پایتان را از گلیمتان درازتر نکنید و بی آن که نگران کمبود وقت باشید تمرکز خودتان را روی وظایف فعلیتان بگذارید و برای خودتان دردسر درست نکنید.
  🍃🌺🐷🍃🌺🐷🍃🌺🐷🍃🌺

هیچ اشکالی ندارد اگر امروز کمی بی حوصله باشید و دلتان بخواهد به حال خودتن گذاشته شوید. به هر حال همه ی ما گاهی به تنهایی و کمی هم تنبلی نیاز داریم، امروز هم از برای شما یکی از همان روزهاست. با این احساس خود مبارزه نکنید و به روح و روانتان کمی استراحت بدهید. ممکن است یک نفر بخواهد جلوی پیشرفت شما به سوی جلو را بگیرد و شما باید در مقابل او تا جایی که می توانید ایستادگی کنید. خوشبختانه بخت با شما یار است و می توانید در مقابل این مخالفت ها و موانع با موفقیت بایستید، به شرط آن که در حرف هایتان زیاده گویی و اغراق نکنید و چشمتان را به روی عقل و منطق نبندید.
  🍃🌺🐷🍃🌺🐷🍃🌺🐷🍃🌺

امروز روز درخشش شماست. شاید دیگران تحت انرژی نهفته در امروز حال و روز خوبی نداشته باشند و دست و پای خود را گم کرده باشند، اما شما کاملا برای رویارویی با هر موقعیتی که سر راهتان سبز شود آماده اید. شاید حال و هوایتان کمی متغیر باشد، اما به طور کلی اوضاع روبراه است. حتی اگر سرعت پیشرفت کارها خیلی زیاد هم نباشد نتیجه نهایی باب میل شما خواهد بود. سخت کوشی های این چند وقت اخیرتان دارند به نتیجه می رسند. اگر توانستید بعداز ظهر با دوستانتان دور هم جمع شوید و یا حتی بهتر از آن، از هوای زیبای بهاری استفاده کرده و به گردش در طبیعت بروید. تا می توانید بازی کنید و بخندید و از روزتان لذت ببرید.
  🍃🌺🐷🍃🌺🐷🍃🌺🐷🍃🌺

این که روزتان را با چنین انرژی و تفکر مثبتی شروع کنید فوق العاده است. صرف نظر از مشکلات احتمالی که ممکن است سر راهتان سبز شوند شما قادر خواهید بود بهترین عملکرد ممکن را از خودتان نشان دهید. ذهن خودتان را با چیزهایی که ممکن است هرگز اتفاق نیفتند درگیر نکنید و روی این تمرکز کنید که روز زیبایتان را حتی از این که هست بهتر کنید. شاید دیگران فکر کنند که شما خوش شانس هستید، اما در واقع شما نمونه ای هستید که واقعیت داشتن قانون جذب را تأیید می کند. امروز ایده های عجیب و غریبی ممکن است به سرتان بزند، قبل از آن که خودتان را با آنها درگیر کنید به نظرات اطرافیان و نزدیکانتان در مورد آنها گوش بدهید.
 🍃🌺🐷🍃🌺🐷🍃🌺🐷🍃🌺

در محل کارتان شرایط جدیدی به وجود آمده اند که نوید بخش تغییرات بسیار خوبی برای شما هستند. شاید حجم اطلاعاتی که دریافت می کنید کمی زیاد باشد و آموزش هایی دریافت کنید که با دانش و تجربه قبلیتان در تضاد هستند. این موضوع می تواند باعث دلسردی و نگرانی شما شود، اما اگر کمی وقت بگذارید همه چیز روبراه خواهد شد و خودتان را با شرایط جدید وفق خواهید داد. امروز اگر در مسیرتان به دیواری بر بخورید شاید اولین کاری که به ذهنتان برسد این باشد که آنقدر به این دیوار بکوبید تا فرو بریزد، ولی شاید اگر خوب فکر کنید ببینید آنچه خودتان را با آن درگیر کرده اید آنقدر اهمیت نداشته باشد که بخواهید تا این حد خودتان را اذیت کنید
ddddddda313
1398/2/23
"تو" لعنتی ترین آدم این دنیایی
که حتی با خیالت هم میشود
"جان" گرفت
"گرم" شد
و "زندگی" کرد
‌‌ ‌‌‌‌‌‌
ddddddda313
1398/2/23
دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای        

   فـــرشتـه‌ات

به دو دست دعــــا نگهدارد...

ddddddda313
1398/2/23
خدایا...
دوستانی دارم بهترازگل


مهربانتر ازخورشید ...
مثل باران درفصل گرماآرام بخش وباصفا
آنها را در پناه آرام خودت

حفظ فرما
ddddddda313
1398/2/23
🔴تیر غیب....

ازین به بعد نیروهای متخاصم با وضعیت جدیدی در عرصه نظامی روبرو خواهند شد که از آن به عنوان میتوان نام برد...‌

چهار نفتکش سعودی و اماراتی در امنترین سواحل اماراتی در روز روشن منهدم میشوند ،اماراتی ها و سعودی ها و آمریکایی ها و....که نیروهای نظامی زیادی را هم در این نقاط حساس مستقر کرده اند سردر گم شده اند نمیدانند از کجا خوردند و نمیدانند کی زده....

صدای شکستن استخوانهای جلادهای منطقه را بوسیله تیرهای غیبی بیشتر ازین خواهیم دید
ddddddda313
1398/2/23
جناب آقاے روحانی...

سلام علیکم

احتراما باستحضار حضرتعالے میرساند که شما آنقدر ملت ایران را بیسواد فرض میکنید که در صحبتهاے اخیر خود فرموده اید بهاے بنزین نسبت به کشورهاے حوزه خلیج فارس 1200تومان ارزانتر است یعنے مبلغ بنزین مصرفے درکشورهاے عربے 2200تومان است لازم به ذکر است بدانے که برادر عزیز و فرهیخته و رییس جمهور دانا و کاردان که خود را عقل کل و بقیه ملت ایران را بیسواد حساب میکنے قیمت یڪ دستگاه سانتافه فول آپشن در ۷ کشورهاے حوزه خلیج فارس 34 میلیون تومان است و در کشور عزیز ما 750میلیون تومان . حقوقی ڪه کارگر ساده آنجا 9 میلیون تومان است ولے در کشور عزیز ما ۹۰۰هزارتومان ..

پس برادر عزیز شما هم ماشین خوب و درامد 9میلیونے در اختیار مردم قرار بده بنزین رابه3000تومان ارتقا دهید. ازطرف جمعے از بیسوادهاے ایران زمین باتشکر🙏🏻🙏🏻🙏🏻


آنقدر فوروارد کنید که برسه بدست خود روحانے باسواد...ایرانے نیستے اگه انتشار ندے.خواهش میکنم از ارسال متن جوڪ خوددارے کنید که فقط به نفع دولته.
*مقایسه قیمتى دولت احمدى نژاد و روحانی*🔹گوجه
محمود 300
حسن 8000

🔹رب گوجه
محمود 2500
حسن 17000

🔹شکر
محمود 800
حسن 7500

🔹موز
محمود2000
حسن 16000

🔹پیاز
محمود 500
حسن 13000

🔹پراید
محمود 7000000
حسن 50000000

🔹نخود
محمود 1500
حسن 11000

🔹کاهو
محمود 500
حسن 12000

پودر لباسشویی
محمود 500
حسن 6000

🔹بسکوییت
محمود 500
حسن 2500

🔹آدامس
محمود300
حسن 1000

🔹پوشڪ بچه
محمود5000
حسن 60000

🔹برنج_ایرانے
محمود ‌3000
حسن 18000

🔹مرغ
محمود 3500
حسن 15000

🔹گوشت
محمود 26000
حسن 120000

🔹دلار
محمود 3200
حسن 14000

🔹سکه طلا
محمود 600000
حسن 4500000

🔷یارانه
محمود45500
حسن 45500 🤪 از حق نگذریم این یکے خداییش هیچ تغییرے نکرده.


ddddddda313
1398/2/23
🔴صدای دشمن از صدای اردوگاه اصلاحات به صدا درآمد
بانمایش یه گروه ناو و ناوچه و هواپیما و در راستای دروغپردازیهای اینروزهای غرب و غربزده ها از جنگ میترسونه و بعد از صلح میگه و بعد هم نوشته :میانه روها!!! شکست خوردند یا بار دیگر ایران را از جنگ نجات میدهند!!!
اولا قبلا از کدام جنگ نجات داده اند ما را این مثلا میانه روها؟ اگر به فرض محال قبل از برجام کثیف، جنگ شده بود کشور به این روز میافتاد که با مدیریت اصلاح طلبهای کدخدا معاش افتاده؟هر دو جنگ جهانی هم به اندازه این جماعت دزد و ترسو اصلاح طلب خانه خراب کُن نیستند ... اصلا بزارن جنگ بشه ببینیم چی میخواد بشه؟اگه نخواهیم این احمقها ما را از جنگ نجات بدهند باید چکار کنیم؟
دوما به کجای این جماعت دیکتاتور میگن میانه رو؟نَمُردیم و معنی میانه رو از نظر این بی شرفها را فهمیدیم که وطن فروشی و بزدلی و بی غیرتی و نابودی مملکت و ملت و دست آوردهاش شده میانه روی !!!


اگر میانه روی اینه پس منم تندرو هستم و جنگ طلب
ddddddda313
1398/2/23
🔴یادتون هست با فشار دولت روحانی روزنامه کیهان ‏رو بخاطر این تیتر توقیف کردند

حالا تیترهای رسانه های دولتی و اصلاحاتی رو در ترساندن مردم از حمله آمریکا ببینید

تو دولت اعتدال گرا!!! تَکراری،پاکدست، زنده باد مخالف من و راست گو، تیتر برای ترساندن وحشیهایِ دیکتاتورِ سعودی و اماراتی بزنی رسانه ات توقیف میشه ،اما در القای جنگ و ترساندن مردم کشور خودت تیتر دروغین بزنی راست راست راه میری...

چه خوب گفت آوینی: در جمهوری اسلامی، همه آزادند، جز بچه حزب اللهی
ddddddda313
1398/2/23
🎥 انتقاد تند حجت الاسلام مختاری امام جمعه مردم ساوجبلاغ در مقابل گرانی ها:

🔻آقای رئیس جمهور این مردم اعتقاد دارند که امریکا و اروپا هیچ غلطی نمیتوانند بکنند، همه این غلط هارا داخلی ها دارن انجام میدهند.

🔻گرانی مردم را عاصی کرده، این گرانی که به آمریکا ربطی ندارد، ارتباط مستقیم با بی عرضگی بعضی از مسئولین دارد.

🔻 اقایان کنترل نکردن کارخانه ها و بازار که کار اروپا و امریکا نیست، مردم با غیرت پای انقلاب ایستاده اند و توقع غیرت از مسئولین دارند
ddddddda313
1398/2/22
تولد دوباره