mohammadjavad azarijahromi
1397/7/10
mohammadjavad azarijahromi
1397/6/11
فردا به استان سیستان و بلوچستان سفر خواهم کرد.
mohammadjavad azarijahromi
1397/6/4
سالهاست از فساد و فاسد می‌شنویم اما از عامل مهمی مثل فرآیندهای فسادزا غفلت می‌کنیم. با اصلاح فرآیندهای فسادآور به حاکمیت‌ها کمک می‌کند تا با از بخش اعظمی از فسادها جلوگیری کنند.


پ.ن: آرزوی سلامتی دارم برای همکار جوان و خوبم آقای باقری اصل که زحمات زیادی تا به اینجا برای تامین زیرساختهای دولت الکترونیکی کشیدند و اکنون به دلیل جراحی قلب در بیمارستان بستری هستند.


دولت الکترونیکی با اصلاح فرایندهای فسادآور

#
mohammadjavad azarijahromi
1397/3/20
بازدید امروز۹۷/۳/۲۰ از پارک علم و فناوری دانشگاه تهران
mohammadjavad azarijahromi
1397/2/25
دیروز و در آغاز برنامه‌های روز جهانی ارتباطات، با حضور در شرکت مخابرات ایران، شرکت ارتباطات زیرساخت و نیز بنیاد سعدی که مسئولیت توسعه زبان فارسی را برعهده دارد، برخی از دستاوردهای ملی حوزه ارتباطات کشور را افتتاح کردیم.
پروژه‌های مرکز مدیریت یکپارچه شبکه مخابرات ایران، توسعه ظرفیت لایه انتقال شبکه ملی اطلاعات به میزان هجده ترابیت جدید، توسعه گذرگاه بین‌المللی کشور و ایجاد اتصال بین هفت گذرگاه تامین اینترنت کشور و نیز رونمایی از برنامه موبایلی آموزش زبان فارسی برای علاقه‌مندان خارجی به زبان فارسی از پروژه‌های بهره برداری شده در این روز بود.
@azarijahromi
mohammadjavad azarijahromi
1396/12/13
پاسخ به سوال خبرنگار شبکه خبر در خصوص حضور در برنامه دورهمی و حواشی آن
mohammadjavad azarijahromi
1396/8/9
mohammadjavad azarijahromi
1396/7/22
mohammadjavad azarijahromi
1396/7/22
mohammadjavad azarijahromi
1396/6/27
امروز در اجلاس سراسری روسای دانشگاههای کشور به بحث و تبادل نظر در خصوص بهبود سرویسهای فناوری اطلاعات در دانشگاهها و توسعه کسب و کارهای نوپا در کنار دانشگاهها پرداختیم.
mohammadjavad azarijahromi
1396/6/26
کسب اولین مدال جهانی ایران در والیبال بسیار غرور آفرین بود. تبریک ویژه به بازیکنان و مربیان و
دست اندرکاران تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران
mohammadjavad azarijahromi
1396/6/25
بنا بر گزارشی که مخابرات ایران ارائه کرد،با حضور بازرس ویژه در ارومیه و دلجوئی و پیگیری، مشکل خواهر آذری ام حل شد . خوشحالم که امروز لبخند رضایت را در چهره ایشان میبینم.
mohammadjavad azarijahromi
1396/6/23

دیشب به همراه معاونین در جلسه ای با وزرای پیشین ارتباطات و فناوری اطلاعات به هم اندیشی در خصوص مسیر آینده توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات پرداختیم.
mohammadjavad azarijahromi
1396/6/22
این تصویر را دیروز در میانه شلوغی کار دیدم. زیرنویس عکس حاکی از این بود که با کارمند معترضی در مخابرات آذربایجان غربی برخورد شده و میز و صندلی وی جمع آوری شده است. اخباری به من دادند که تقاضاهای این گروه قابل اجابت نیست و خارج از قواعد فعلی مخابرات ایران است. موضوع را در همان شلوغی برای مدیرعامل مخابرات ایران ارسال کردم و خواستم سریعا پیگیری کنند و مشکل مرتفع گردد. بخش بزرگی از توان ارتباطات کشور به سرمایه انسانی است. مخابرات ایران شاید در ظاهر با مشکلات مالی مواجه باشد اما همواره حفظ کرامت انسانی بر ما واجب است. امیدوارم به زودی جای این اشک و تلخی، لبخند و شادی بر لبان این خواهر آذری ام نقش ببندد.
mohammadjavad azarijahromi
1396/6/19
پیامکهای تبلیغاتی مزاحم آرامش حریم خصوصی مردم را به هم ریخته است. پس از ساماندهی پنلهای ارسال انبوه از طریق سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی، اکنون ارسال این پیامکها از طریق شماره های عادی فزونی یافته است.
صاحبان کسب و کار بایستی به حریم خصوصی مردم احترام بگذارند و متوجه این موضوع باشند که این نوع تبلیغات اثر عکس دارد. وزارت ارتباطات نیز برای این نیاز مشروع کسب و کارها بایستی با همکاری مرکز ملی فضای مجازی راهکاری اندیشه کند. به سازمان تنظیم مقررات ابلاغ شد که با تمام توان جلوی مزاحمت برای مردم را بگیرد و راهکاری نیز برای کسب و کارها که نیازمند بهره گیری از این فضا هستند را بیابد. بزودی سامانه ای برای دریافت گزارشهای آنلاین شکایات مزاحمتها و توقف سریع آنها راه خواهیم انداخت
mohammadjavad azarijahromi
1396/6/16
انتقال مفاهیم در قالب زبان بازی،تاثیرگذاری بیشتری دارد. در میان بازیهای مفید گاهی اندیشه های شیطانی نیز تبدیل به یک بازی می شود و نهنگ آبی یکی از بازیهاست در این میان و برای صیانت از جوانان مهم ترین وظیفه را در کنار حاکمیت ، خانواده ها بر عهده دارند. رسانه های رسمی و اجتماعی برای اطلاع رسانی خوب عمل کردند. بایستی مراقبت کنیم کار رسانه ای دغدغه ایجاد کند .و نه ترس _ترس ناشی از بی اطلاعی است و وظیفه رسانه دقیقا اطلاع رسانی است.
این بازی از بسیاری از فروشگاههای نرم افزار حذف شده و به طریق معمول از ایران هم قابل دسترس نیست. امروز با مدیران vk برای عدم اشاعه خشونت از طریق این شبکه اجتماعی مذاکره میکنیم هر چند این شبکه اجتماعی در ایران مسدود است اما تلاشی برای این موضوع خواهیم کرد.
توصیه فرهنگ استفاده از تبلت و سیم کارت خاص برای کودکان و نظارت والدین بر فعالیت فرزندان در فضای مجازی امری ضروری است . از بخش خصوصی برای توسعه این حوزه که بازار خوبی هم پیش رو دارد دعوت به فعالیت بیشتر میکنیم و حمایت لازم نیز به عمل خواهد آمد.
انتظار داریم مرکز ملی بازیهای رایانه ای نیز از طریق مدارس و معلمان تربیتی برای آگاهی رسانی به والدین و معلمان برای استفاده بهتر از بازیهای رایانه ای وارد عمل گردد.
mohammadjavad azarijahromi
1396/6/16
سی و چهار سال چشم انتظاری،وصالتان مبارک.
همزمان با بازگشت پیکر مطهر شهید حسن جنگجو،مادر بزرگوارشان به لقاءالله پیوست.
آرامش امروز ما مدیون رشادت ها و چشم انتظاریهاست.
به خانواده این شهید بزرگوار تبریزی تسلیت عرض میکنم.
mohammadjavad azarijahromi
1396/6/16
به همراه همکاران برای تجدید بیعت با امام راحل و شهدا در حرم امام حضور یافتیم.در صحبتهای آنجا اشاره داشتم.
بسیار خرسندم که در شروع کار رسمی، توفیق دیدار با یادگار گرامی حضرت امام (ره) آیت الله سید حسن خمینی را یافتیم.
مقام معظم رهبری به جوانان عرب در بیداری اسلامی فرمودند: آرمانهایتان را روی کاغذ بنویسیدتا یادتان نرود به دنبال چه هدفی بودید. امروز به حرم امام آمدیم تا مرور کنیم آرمان امام و شهدا را و یادمان نرود که چه مسیری را بایستی پیگیری کنیم.
خدمت به مردم از اولویت های اصلی است . اعتلای اسلام در دنیا به سخن نیست ، عمل ما معرف ماست
امیدواریم دعای امام و شهدا در طی مسیر همراه ما باشد.
پ.ن: یادگار امام هم امروز پیگیر اصلاح تعرفه های اینترنت بودند و اشاره به پیگیری مردمی در این خصوص داشتند.