mohammad frouzan
1396/8/19
سلام و عرض ادب با معرفی ما به دیگران به اشاعه فرهنگ نماز در جامعه کمک کرده؛از اجر عظیم معنوی آن برخودار شوید.فروزان هستم مدیر کانال آثار و برکات نماز https://t.me/namazasar
ataimohammd
1395/7/20
عباس (ع)علمدارد سوریه چه کم دارد
ataimohammd
1395/7/18
کاش انقدر بزرگ شده بودم که سه امتیاز پرت میکردم تو صورتشون و میگفتم اعتقاداتم بالاتر از بازیه .اما حالا حسینیه و حسینیها را به این بهانه نشان عالم میدم
ataimohammd
1395/7/17
مهم نیست نبرد کربلا 1400سال طول بکشد مهم اینست که این نبرد با عزت و اقتدار و با صالحین ادامه و به پایان برسد چه در اقتصاد سیاست و نظامی
ataimohammd
1395/7/7
اهای کسی که پابند گناهی و دلبسته هوس اخر کار دست خداست مقاومت بی فایده است
ataimohammd
1395/7/2
فکر گناه
مهمانی بودیم؛ خانه پسرخاله. بچه‌های فامیل هم جمعشان جمع بود و دنبال سوژه‌ای بودند برای خنده و خوش‌گذرانی. یکی از بچه‌ها سوژه را پیدا کرده بود. عروسک بزرگی را برداشت، لباسش را درآورد و پرت کرد سمتِ شعبان. همه منتظر بودند ناراحتیش را ببینند و بزنند زیر خنده.
شعبان که چشمش به عروسک افتاد؛ سریع بلند شد تا مهمانی را ترک کند. با لحن خاصی به شعبان گفتند: «حالا مگه چی شده که می‌خوای بری!؟» شعبان رو به بچه‌ها کرد و حرفی زد که هیچ‌کس انتظارش را نداشت: «این عروسک فکر آدم رو مشغول می‌کنه، این عروسک می‌تونه آدم رو به گناه بندازه».
شهید شعبان قاضی‌پور

آرشـیو مؤسسه فرهنـگی مطـاف عشق


امـام عــلـی (علـــیه الســـلام)
كسى كه در انديشه گناه باشد و پيرامون آن بسيار فكر كند سرانجام همان افكار بد و انديشه‏هاى پليد، او را به ارتكاب گناه مي‌خواند و آلوده‏اش مي‌سازد.
غــــــررالـــحـــــــــــــــــــــــكم، ص186
ataimohammd
1395/7/2
پوشش زیر آوار
یک بار زمان جنگ رفتم خانه‌شان؛ درست همان زمانی که بمباران‌های هوایی، امانِ مردم را بریده بود. اواخر شب، وقتی می‌خواستیم بخوابیم، گلدسته را با پوشش و حجاب کامل دیدم! با تعجب پرسیدم: «دخترم کاری پیش اومده؟ جایی می‌خوای بری؟!»
گفت: «نه. پدر جان! اینجا هر لحظه ممکنه بمباران هوایی بشه، ممکنه فردا صبح زنده نباشیم و به همین خاطر باید آمادگی کامل داشته باشیم تا وقتی بدن ما رو از زیر آوار در میارن، حجابمون کامل باشه».
شهیده گلدسته محمدیان

کتــاب چهار فصل عشق، ص68


رسول خدا (صلی الله علیه و آله و سلم)
حیا و عفت نیکو است و از زنان نیکوتر است.
نهــــج الفـــصـــاحه، ص 578
ataimohammd
1395/7/2
همه دور تا دور سفره نشسته بودیم؛ پدر و مادر مهدی، خواهر و برادرش. من رفتم توی آشپزخانه، چیزی بیاورم وقتی آمدم، دیدم همه نصف غذایشان را خورده اند، ولی مهدی دست به غذایش نزده تا من بیایم.
یادگاران، جلد ده، کتاب شهید زین الدین، ص 19
ataimohammd
1395/6/25
گر چه روزگار ما رو از هم جدا کرد قلبمو با غم تو اشنا کرد! مهدی
ataimohammd
1395/6/23
عشقی که ریشش هوس باشه هزار نفرهم که عاشقت باشن تنهایی
ataimohammd
1395/6/18
یا منصوراغث
ataimohammd
1395/6/16
اهمیت ندارد ایستاده در ..به اسکار برود یا هر فیلم دیگری اصولا گرفتن مدال از دنیایه بی فرهنگی وبی اخلاقی افتخار امیز نیست