رضا منصوری
1395/6/30
گزارش کاراموزی بررسی و معرفی کارخانه آبسال گزارش کاراموزی بررسی و معرفی کارخانه آبسال
رضا منصوری
1395/6/30
گزارش کاراموزی پروژه تبلیغاتی شرکت طوس طیف گزارش کاراموزی پروژه تبلیغاتی شرکت طوس طیف
رضا منصوری
1395/6/30
گزراش کاراموزی تعطیل یا اجرای حدود در زمان غیبت امام معصوم (ع) گزراش کاراموزی تعطیل یا اجرای حدود در زمان غیبت امام معصوم (ع)
رضا منصوری
1395/6/30
گزارش کارآموزی حسابداری شهرداری گزارش کارآموزی حسابداری شهرداری
رضا منصوری
1395/6/30
گزارش کارآموزی دامپزشکی در روستا گزارش کارآموزی دامپزشکی در روستا
رضا منصوری
1395/6/30
پاور پوینت "قطب شمال" تحقیقی درباره ی "قطب شمال" برای ارائه در کلاس
رضا منصوری
1395/6/30
پایان نامه مطالعه انواع آب گرم کن های خورشیدی موجود در ایران و طراحی بهینه آن پایان نامه مطالعه انواع آب گرم کن های خورشیدی موجود در ایران و طراحی بهینه آن
رضا منصوری
1395/6/30
شیپ فایل محدوده سیاسی شهرستان دماوند (واقع در استان بوشهر) این شیپ فایل در محیط نرم افزار GIS قابل ویرایش و قابل نمایش می باشد.
رضا منصوری
1395/6/30
شیپ فایل محدوده سیاسی شهرستان رباط کریم(واقع در استان تهران) این شیپ فایل در محیط نرم افزار GIS قابل ویرایش و قابل نمایش می باشد.
رضا منصوری
1395/6/30
شیپ فایل محدوده سیاسی شهرستان قصر شیرین(واقع در استان کرمانشاه) این شیپ فایل در محیط نرم افزار GIS قابل ویرایش و قابل نمایش می باشد.
رضا منصوری
1395/6/23
پروژه ، پایان نامه ، نمونه سوالات پیام نور ، سوالات کنکور ، سوالات استخدامی ، تحقیق ، تجربیات مدون
رضا منصوری
1395/6/23
پاورپوینت اپیدمیولوژی سرطان معده پاورپوینت بررسی و مطالعه اپیدمیولوژی (همه گیری شناسی) سرطان معده در ایران در قالب 24 اسلاید، چکیده: سرطان معده شایع ترین سرطان در مردان ایرانی می باشد. شواهد موجود نشان می دهد که میزان بروز آن در مناطق جغرافیایی کشور تفاوت دارد، با این حال الگوی بروز سرطان معده در ایران مشخص نیست. یرایی سرطان معده..
رضا منصوری
1395/6/23
پرسشنامه توانمندی های ریاضی دانش آموزان اول دبستان پرسشنامه استاندارد ارزیابی توانمندی های ریاضی دانش آموزان اول دبستان که دارای 40 سوال است. توضیحات کامل در مورد تفسیر، روش نمره گذاری و روایی و پایایی به همراه منبع در متن آورده شده است.
رضا منصوری
1395/6/23
پرسشنامه توانمندی های ریاضی دانش آموزان دوم دبستان پرسشنامه استاندارد ارزیابی توانمندی های ریاضی دانش آموزان دوم دبستان که دارای 40 سوال است. توضیحات کامل در مورد تفسیر، روش نمره گذاری و روایی و پایایی به همراه منبع در متن آورده شده است.
رضا منصوری
1395/6/23
پرسشنامه توانمندی های ریاضی دانش آموزان سوم دبستان پرسشنامه استاندارد ارزیابی توانمندی های ریاضی دانش آموزان سوم دبستان که دارای 57 سوال است. توضیحات کامل در مورد تفسیر، روش نمره گذاری و روایی و پایایی به همراه منبع در متن آورده شده است.
رضا منصوری
1395/6/23
پرسشنامه توانمندی های ریاضی دانش آموزان چهارم دبستان پرسشنامه استاندارد ارزیابی توانمندی های ریاضی دانش آموزان چهارم دبستان که دارای 38 سوال است. توضیحات کامل در مورد تفسیر، روش نمره گذاری و روایی و پایایی به همراه منبع در متن آورده شده است.
رضا منصوری
1395/6/23
پرسشنامه توانمندی های ریاضی دانش آموزان پنجم دبستان پرسشنامه استاندارد ارزیابی توانمندی های ریاضی دانش آموزان پنجم دبستان که دارای 45 سوال است. توضیحات کامل در مورد تفسیر، روش نمره گذاری و روایی و پایایی به همراه منبع در متن آورده شده است.
رضا منصوری
1395/6/23
پایان نامه بررسی رابطه فرهنگ سازمانی و میزان به کارگیری فناوری اطلاعات و ارتباطات چکیده: فرهنگ سازمانی، نوعی برنامه ریزی اندیشه جمعی است که در سالیان اخیر به عنوان یک تفکر غالب در عرصه سازمانهای مطرح بوده است. این اندیشه جمعی، متمایز کننده اعضا از یک گونه به گونه دیگر است. هر کس به نوعی با جمع و گروههای انسانی کارکرده باشد، از وجود این پدیده مهم سازمانی آگاه است. این پژوهش به ...
رضا منصوری
1395/6/23
کتاب تاریخ ایران زمین کتاب تاریخ ایران زمین نوشته امیر حسین خنجی
رضا منصوری
1395/6/23
پاورپوینت تولید سنگ های گرانیت پاورپوینت بررسی فرایند تولید سنگ های گرانیت به همراه تصاویر در قالب 13 اسلاید، مقدمه: منابع‌ معدنی‌ به‌ عنوان‌ مواد اولیه‌ مورد استفاده‌ در تولیدات‌ صنعتی‌ و برخی‌ فعالیت‌های‌ اقتصادی‌ مانند ساختمان‌، ارزش‌فراوانی‌ دارد و کشورهای‌ صاحب‌ منابع‌ مذکور می‌توانند از فرآوری‌ و عرضه‌ این‌ مواد به‌ بازار..