aliiiiiiiiii45
1395/9/10
💠🌀💠🌀💠🌀💠🌀


💍ای مسلمان ! تا زنده ای و در سلامتی نماز بخوان

تو را چه شده ؟!

📿چرا برای ۵ دقیقه وقت گذاشتن برای نماز تنبلی میکنی و به خود و خدای خود بخل می ورزی؟!

😏می گویی چرا باید نماز بخوانم ؟! چرا چرا میکنی .ولی هنگامی که از خدا حاجتی داری انتظار داری حتما برآورده اش کند ..و نمی پرسی چرا باید برآورده اش کند ؟! اینجا چرا چرا نمیکنی !!

بترس از آن روز
👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻


خَاشِعَةً أَبْصَارُهُمْ تَرْهَقُهُمْ ذِلَّةٌ وَقَدْ كَانُوا يُدْعَوْنَ إِلَى السُّجُودِ وَهُمْ سَالِمُونَ

ﺩﻳﺪﮔﺎﻧﺸﺎﻥ ﺍﺯ ﺷﺮم ﻭ ﺣﻴﺎ ، ﻓﺮﻭ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ ، ﺧﻮﺍﺭﻯ ﻭ ﺫﻟﺖ ﺁﻧﺎﻥ ﺭﺍ ﻓﺮﺍ ﮔﻴﺮﺩ ﻭ ﺍﻳﻨﺎﻥ [ ﺩﺭ ﺩﻧﻴﺎ ] ﺑﻪ ﺳﺠﺪﻩ [ ﺑﺮ ﺧﺪﺍ ] ﺩﻋﻮﺕ ﻣﻰ  ﺷﺪﻧﺪ ﺩﺭ ﺣﺎﻟﻰ ﻛﻪ ﺗﻨﺪﺭﺳﺖ ﺑﻮﺩﻧﺪ [ ﻭﻟﻰ ﺍﺯ ﻓﺮﻣﺎﻥ ﺧﺪﺍ ﻣﺘﻜﺒﺮﺍﻧﻪ ﺭﻭﻯ ﻣﻰ ﮔﺮﺩﺍﻧﺪﻧﺪ . ](43) سوره قلم


به داد خود برس قبل از آنکه مرگ بی خبر سراغت بیاید

💠🌀💠🌀💠🌀💠🌀
aliiiiiiiiii45
1395/9/9
دست خانم درد نکنه ..واقعا کیک خوشمزه ای بود 😋
aliiiiiiiiii45
1395/9/9
گویند مردی وارد مسجدی شد تا کمی استراحت کند...
کفشاشو گذاشت زیر سرش و خوابید.
طولی نکشید که دو نفر وارد مسجد شدند.
یکی از اون دو نفر گفت: طلاها رو بزاریم پشت جعبه مهرها
اون یکی گفت: نه اون مرد بیداره وقتی ما بریم طلاها رو بر میداره.
گفتند: امتحانش کنیم کفشاشو از زیر سرش برمیداریم
اگه بیدار باشه معلوم میشه.
مرد که حرفای اونا رو شنیده بود، خودشو بخواب زد. اونها کفشاشو برداشتن و مرد هیچ واکنشی نشون نداد.
گفتند پس خوابه طلاها رو بزاریم زیر جعبه مهرهای نماز
بعد از رفتن آن دو، مرد بلند شد و رفت که جعبه طلای اون دو رو برداره اما اثری ازطلا نبود و متوجه شد که همه این حرفا برای این بوده که در عین بیداری کفشهاش رو بدزدن.

یادمان باشد هیچ وقت خودمان را به خواب نزنیم!!
aliiiiiiiiii45
1395/9/9
لبیک یا الله
aliiiiiiiiii45
1395/9/9
صباح الخیر ..صباح النور
aliiiiiiiiii45
1395/9/9
روزی دیگر ..و صبح زیبایی دیگر
من و میهنم در امن و امان
خدایا شکرت 🏵🌹🌷⚘
یارب تو مرا به نفسِ طناز مده


باهر چه به جزتوست مرا ساز مده


من درتو گریزان شدم از فتنه ی خویش


من آنِ توام مرا به من باز مده

aliiiiiiiiii45
1395/9/9
🌅الــــسلام عـــــلیـــکـــم صــــبـــحــــتـــون بــــخـــیـــر و شـــــادے و نـــیـــڪــے دوســــتـــان
￿
✾⇣❁✿🔹••┈✰┈•🔹✿❁⇣✾

┏🌅️━━━━━ ━ 🌿━━┓
✨ 🌺لــا إ لــــہ إلــاالـلــہ🌺✨
┗━━ 🌿━ ━━━━━🌅️
aliiiiiiiiii45
1395/9/8
تعطیلی روز 12 فروردین "لغو" می‌شود/ *براساس این طرح، در سراسر کشور به‌جای پنجشنبه‌ها روز شنبه تعطیل می‌شود و به این ترتیب تمام مردم روزهای جمعه و شنبه را تعطیل خواهند بود.

 

ابوالفضل ابوترابی در گفت‌وگو با تسنیم پیرامون طرح ساماندهی تعطیلات کشوری اظهار داشت: بنده این طرح را آماده کرده و امضاهای آن را نیز گرفته‌ام که در دستور کار مجلس قرار خواهد گرفت.

وی درباره جزئیات این طرح افزود: براساس این طرح، در سراسر کشور به‌جای پنجشنبه‌ها روز شنبه تعطیل می‌شود و به این ترتیب تمام مردم روزهای جمعه و شنبه را تعطیل خواهند بود.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: با توجه به اینکه ایران تنها کشور در جهان است که روزهای پنجشنبه و جمعه تعطیل است بنابراین برای هماهنگی با سایر کشورهای اسلامی که روزهای جمعه و شنبه تعطیل هستند، باید این طرح را در دستور کار قرار دهیم.

وی با بیان اینکه علاوه بر این بسیاری از دستگاه‌ها در روز پنجشنبه تعطیل هستند، افزود: با تعطیل‌شدن همه دستگاه‌ها در روزهای جمعه و شنبه این اختلاف بین ایران و کشورهای اسلامی که با آنها در تعامل هستیم به حداقل می‌رسد.

ابوترابی خاطرنشان کرد: براساس این طرح 5 روز نخست فروردین به عنوان تعطیلات بهاره درنظر گرفته می‌شود، علاوه بر این روز 13 فروردین به عنوان روز طبیعت تعطیل است اما تعطیلی روز 12 فروردین لغو می‌شود.

وی با اشاره به سایر تعطیلات درنظر گرفته شده در این طرح، بیان کرد: 5 روز آخر شهریور، یعنی از 25 این ماه به‌عنوان تعطیلات تابستانه درنظر گرفته می‌شود.

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این طرح برای مطرح‌شدن در مجلس در نوبت بررسی قرار گرفته است، گفت: امضاهای این طرح گرفته شده و به کمیسیون تخصصی ارائه می‌شود، به نظر می‌رسد احتمال تصویب این طرح بالا باشد.
aliiiiiiiiii45
1395/9/8
برای خواهران محترم تبیانی


✅برای داشتن مژه‎های بلند و جذاب، چای سبز غیر شیرین را در آب داغ بریزید تا دم بکشد. سپس اجازه دهید خنک شود و سپس چشم‎های خود را در آن باز و بسته کنید
aliiiiiiiiii45
1395/9/8
افزایش سوخت و ساز بدن بعد از ۳۰ سالگی
@drsafaralizadeh1

📢درست است که پس از سال ۳۰ سالگی سوخت و ساز بدن کند می شود. به این ترتیب کاهش وزن مشکل می شود، و باید زیاد تلاش کنید. اگر می خواهید سوخت و سازتان قویتر شود این راهکارها را انجام دهید:

🔺 نوشیدن قهوه بدون قند در صبح
🔺خوردن تخم مرغ آب پز برای صبحانه
🔺چای سبز و آب به جای نوشابه
🔺 مقدار زیادی غذاهای تند گرم بخورید
🔺حداقل ۳۰ دقیقه در روز ورزش کنید
🔺بجای شام سالاد فصل و پنیر و مرغ بخورید 🌺کلینیک طب سنتی🌺
aliiiiiiiiii45
1395/9/8
🏵🌹⚘🌷
aliiiiiiiiii45
1395/9/8
امروز رفتم برنامه های دیگه از شبکه های اجتماعی دانلود کردم "قاصدک و نزدیکا " اونموقع بود که فهمیدم جای من فقط تو تبیانه..و درجا حذفشون کردم ...درود بر تبیان و تبیانیها😌🖑
aliiiiiiiiii45
1395/9/6
صبحتان به عشق
صبحتان به ناز
صبحتان به خیر
aliiiiiiiiii45
1395/9/4
‍ سلام به پنج شنبه خوش آمدید
یک روزبی نظیر
یک صبح دلنشین
یک لبخندازته دل
یک خداےهمیشه همراه
باهزار
آرزوی زیبا
تقدیم لحظه هاتان
aliiiiiiiiii45
1395/8/30
.
aliiiiiiiiii45
1395/8/30
سلام صبح بخیر ..خدایا شکرت
aliiiiiiiiii45
1395/8/28
نـ ☆:
فقط افراد با IQ بالای 130 میتونن پاسخ صحیح را پیدا کنند😳

یک سبد سیب داریم که 5 تا سیب توشه. چطوری می توانیم سیب ها رو بین 5 تا بچه تقسیم کنیم، به گونه ای که هر بچه یک سیب خوشمزه داشته باشه و یک سیب هم در سبد باقی بمونه؟😳
aliiiiiiiiii45
1395/8/27
😂😂
aliiiiiiiiii45
1395/8/27
پسرم عشقم دانیال
aliiiiiiiiii45
1395/8/27
شگفتی های قران

شهاب ها و شهاب سنگ ها در قرآن

در علم ستاره شناسی شهاب سنگ به قطعات سنگی معلق در قضا گفته می شود که روزانه تعداد زیادی از این شهاب سنگها با جو زمین برخورد می کنند و در اثر حرارت آن آتش می گیرند و تبدیل به شهاب می شوند.اگر جو زمین وجود نداشت قطعات سنگی که از آسمان فرود می آمدند مستقیم به زمین اثابت می کردند ولی به واسطه وجود جو زمین قبل از برخورد به زمین می سوزند و خطری برای ساکنان زمین ایجاد نمی کنند.

دانشمندان معتقد هستند شهاب سنگی که در 5 میلیون سال قبل به نزدیکی قاره آمریکا اثابت کرد باعث نابود شدن بخش اعظم حیات از جمله دایناسور ها شد.اگر جو زمین قدرت آن را نداشته باشد که این قطعات سنگی را بسوزاند بصورت سنگهای بزرگ به زمین برخورد می کنند و خساراتی به بار می اورند.

در سوره الصافات آیات ۱۰ و ۱۱ شهابها و شهاب سنګها به خوبی توصیف شده اندږ

إِلَّا مَنْ خَطِفَ الْخَطْفَةَ فَأَتْبَعَهُ شِهَابٌ ثَاقِبٌ ﴿۱۰﴾فَاسْتَفْتِهِمْ أَهُمْ أَشَدُّ خَلْقًا أَم مَّنْ خَلَقْنَا إِنَّا خَلَقْنَاهُم مِّن طِینٍ لَّازِبٍ ﴿۱۱﴾

مگر کسى که ربایشى برباید، که شهابى درخشان در پى‏اش افتد﴿۱۰﴾ پس از ایشان بپرس آیا آفرینش آنان استوارتر است یا آنانى که آفریده‏ایم، ما ایشان را از گلى چسبنده آفریده‏ایم‏﴿۱۱﴾

در آیه ۱۰ به خوبی به این مساله اشاره شده است که اګر کسی بخواهد به جو زمین نزدیک شود امکان برخورد با شهاب ها را خواهد داشت و در ادامه نیز اشاره شده است که جنس شهاب ها از گل چسبنده که خاک ها و سنگ ها نیز از آن تشکیل می شوند است که قبل از برخورد با جو زمین جنس شهابسنگ ها از قطعات سنګی است که از گل چسبنده تشکیل شده ولی بعد از برخورد با جو زمین شهاب سنگ ها آتیش ګرفته و به شهاب های درخشان تبدیل می شوند.