IOZIDXX
1397/5/29
شرکت توسعه فن آوران آگرین با نام تجاری فروشگاه اینترنتی Optix با سابقه درخشان خود در زمینه واردات و توزیع محصولات خاصی چون دوربین های تایم لپس و نظارتی، دوربین های اکشن کمرا، میکروسکوپ یا لوپ دیجیتال، دوربین های مداربسته، انواع بورسکوپ ها، انواع دوربین های خودرویی، انواع دوربین های گردان PTZ، تجهیزات شبکه (لگراند)، درب بازکن های صوتی و تصویری، دوربین های چشمی دیجیتال درب آپارتمان، انواع ردیاب های کودکان و حیوانات خانگی و پوشاک دیجیتال بر آن است تا بر مبنای هدف دادن درست مسیر مشتریان، علاوه بر معرفی و ارائه محصولاتی با کیفیت و البته با قیمت‌هایی مناسب، بستری مطمئن و راحت را برای کاربران فراهم کند تا با خیالی آسوده اقدام به خرید نمایند.

ارائه تجهیزات با حداقل 6 ماه گارانتی، تأمین سفارشات مشتریان محترم با حداقل زمان تحویل و مناسب ترین قیمت روز بازار دنیا و ایران همراه با آموزش رایگان از نقاط قوت شركت توسعه فناوران آگرین مي باشد.

رضایت کامل و رابطه مستدام با مشتریان مأموریت اصلي ماست.

شایان ذکر است که این شرکت در راستای واردات دوربین تایم لپس دارای نمایندگی از شرکت brinno می باشد و انواع متفاوتی از دوربین های تایم لپس و نظارتی را جهت کاربردهای مختلف اعم از مستندسازی پروژه های ساخت و ساز، گزارش روند اجرایی پروژه ها به مدیران، آموزش برخی علوم و تکنیک ها، نمایش نمونه کارها و پروژه‌ها، تبلیغات و بازاریابی و ... به مشتریان محترم عرضه می دارد. همچنین در زمینه تامین و توزیع بروسکوپ های صنعتی نیز با نمایندگی optix فعالیت چشمگیری را آغاز نموده و به جهت مصارف مختلف سعی بر عرضه انواع تفاوتی از بروسکوپ ها اعم از دارای صفحه نمایش، دارای گیره موبایل، دارای قابلیت اتصال به WiFi و ... داشته است.
IOZIDXX
1397/5/29
دوربین های بازرسی چشمی (آندوسکوپ ها هستند که از نوع ویدئو بروسکوپ و یا بروسکوپ می باشد)
دوربین های تایم لپس و نظارتی
دوربین های چشمی دیجیتال درب آپارتمان
دوربین های گردان 360 درجه (PTZ)
دوربین های خودرویی
میکروسکوپ و لوپ دیجیتال
پوشاک دیجیتال