E9S1P2E
1398/2/5
چرا هلدینگ بهسام؟


1-سبد کالای گسترده
2-تأمین کالا با گریدهای کیفی متفاوت
3-تحویل فوری کالا درب کارخانه و محل مورد نظر شما
4-واحد آموزش
5-پشتیبانی
6-خدمات پس از فروش
7-تولید خطی کمپرسور های با کیفیت پیستونی و اسکرو
8-فن آوری
9-دقت در انتخاب محصولات
10-ضمانت


1-سبد کالای گسترده:

با توجه به گستردگی محصولات بهسام شما می توانید با مراجعه به این مجموعه دامنه ی وسیعی از نیازهای خو را مرتفع سازید .نیازهایی از قبیل لوازم تجهیزات مرتبط با هوای فشرد(کمپرسور-فیلتراسیون-مخازن)،تجهیزات پنوماتیک (سیلندرهای پنوماتیک-شیر برقی-اتصالات)،ابزاربادی،تجهیزات هیدرولیک(جک های هیدرولیک-شیر برقی –پاور پک)،لوازم برقی(الکترو موتور-کنتاکتورو...)

بدیهی است که این امر سبب می شود شما عزیزان زمان و انرژی کمتری صرفه معقوله تدارکات و خرید خود نموده ، می توانید این انرژی را در بخش های دیگری مانند تولید و فروش صرف نمایید.

2-تأمین کالا با گریدهای کیفی متفاوت :

هلدینگ بهسام با توجه به نیاز وسفارش مشتری قادر به تأمین برندهای مختلف است از برندهای معتبراروپایی تا برندهای ایرانی و چینی.

3-تحویل فوری کالا درب کارخانه و محل مورد نظر شما:

هلدینگ بهسام به منظوره صرفه جویی در زمان و هزینه ی شما عزیزان تمامی کالاهای مورد نیاز شما را در کوتاه ترین زمان ممکن درب کارخانه به شما تحویل می دهد.دیگر نیاز نیست برای خرید لوازم مورد نیاز خود به خیابان های شلوغ و پر ترافیک مراجعه کنید،می توانید با یک تلفن ،فکس،تلگرام محصولات خود را سفارش دهید.

4-واحد آموزش:

هدف هلدینگ بهسام صرفاً تجارت نیست ،این مجموعه قصد دارد تجربیات و دانش فنی خود را که طی دودهه فعالیت در زمینه ی تولید کمپرسور و تجهیزات پنوماتیک به دست آورده با شما عزیزان به اشترک بگذارد.شما می توانید با ارتباط با این مجموعه علاوه بر مرتفع سازی نیازهای خود ،سطح دانش فنی مجموعه خود را نیز افزایش دهید.

5-پشتیبانی:

به منظور رفاه بیشتر مشتریان،واحد تعمیرات و خدمات پس از فروش هلدینگ بهسام در صورت بروز هر گونه اشکال در محصولات فروخته شده درهر منطقه از کشور،در اسرع وقت نسبت به تعمیر دستگاه های معیوب اقدام خواهند نمود.

6-خدمات پس از فروش:

تیم فروش هلدینگ بهسام به صورت ماهانه با مشتریان تماس گرفته و زمان تعویض قطعات را یادآوری و در صورت لزوم تیم خدمات را اعزام میکند.در صورتی که مشتریان بابت هر گونه اشکال احتمالی تماس بگیرند سریعاٌ نیرو اعزام میگردد.

همچنین تیم خدمات در هر زمان آماده آموزش اولیه دستگاه ها به متقضیان می باشد.

7-تولید خطی کمپرسورهای با کیفیت پیستونی و اسکرو:

باعث کاهش قیمت،صرفه جویی در زمان،سرعت و نیروی کار می شود –یکی از بهترین مزیت های این مجموعه این است که محصولات ما در انبار موجود است و با توجه به نیاز مشتری در اسرع وقت دراختیار مشتری قرار میگیرد در صورتی که دربیشتر شرکت ها به صورت سفارشی بوده است.

8-فن آوری:

هلدینگ بهسام از ابتدای تأسیس تا کنون با کادر فنی و مهندسین مجرب و با هدف دستیابی به کیفیت و کارایی برتر محصولات خود را مطابق با معیارهای جهانی تولید وعرضه میدارد.

9-دقت در انتخاب محصولات:

هلدینگ بهسام به دلیل داشتن بیش از 11 سال تجربه در تأمین کمپرسورهای هوا،فیلتراسیون،درایر،لوله و تأسیسات،ابزار بادی،پنوماتیک ،هیدرولیک و تجهیزات مربوطه از اهمیت بالایی در انتخاب محصولات برخوردار است.

10-ضمانت:

با اطمینان از کیفیت محصولات،هلدینگ بهسام کلیه محصولات خود را به مدت 1 سال ضمانت می کند.