B7RQVIG
1398/4/2
ورزمان برگزار می نماید : همایش بزرگ ماساژ و طب سنتی
آموزشگاه فنی و حرفه ای ورزمان اولین همایش سراسری ماساژ و طب سنتی را به مناسبت 6 مرداد روز ملی مهارت و آموزش های فنی و حرفه ای برگزار می نماید.در این همایش مطالب آموزشی با محوریت ماساژ و طب سنتی بصورت تئوری و عملی زیر نظر اساتید برجسته برگزار خواهد شد.همچنین در حاشیه این مراسم اولین دوره مسابقه ماساژ درون اموزشگاه ورزمان نیز برگزار می شود
برای خواندن اطلاعات تکمیلی روی لینک زیرکلیک کنید
http://www.varzman.com/news/great-massage-and-traditional-medicine-conference
B7RQVIG
1398/3/25
ماساژ آروماتراپی چیست؟
ماساژ آروماتراپی چیست؟
B7RQVIG
1398/3/21
انواع آموزش ماساژ؛ چه ماساژی برای شما مناسب است؟
آموزش ماساژ برای سالیان درازی تمرین و استفاده می شده است. اگر شما به ماساژ نیاز دارید و ماساژ می خواهید، باید بدانید که حدود 80 نوع استایل خاص ماساژ هست که بسته به نوع و میزان فشار، حرکات و تکنیک متفاوت هستند که شامل مالش، فشار دادن، و دستکاری عضلات و بافت های نرم دیگر با دست، انگشتان، ساعد، آرنج و یا حتی پاها می شود.
برای خواندن ادامه ی مطلب روی لینک زیر کلیک کنید
http://www.varzman.com/blog/types-of-massage-training
B7RQVIG
1398/3/21
بهترین روغن ماساژ تحریک کننده چیست؟
روغن ماساژ یکی از مدیاهای مهم در انجام تکنیک های ماساژی است که نیاز به اصطکاک مناسب بین دست و بدن ماساژ گیرنده دارند که توسط ماسور استفاده می شود.روغن ماساژ توسط ماساژور با اهداف متفاوتی استفاده می شود.در این مقاله به بررسی بهترین روغن ماساژ تحریک کننده می پردازیم.
برای خواندن ادامه ی مطلب روی لینک زیر کلیک کنید
http://www.varzman.com/blog/stimulating-massage-oil
B7RQVIG
1398/3/21
آموزش ماساژ بارداری + 5 تکنیک اصلی
برای ماساژ در بانوان باردار ابتدا پوزیشن مناسبی اتخاذ کنید؛ پوزیشن کف یا زانو زدن می‌تواند مناسب باشد. سپس از فرد دیگری بخواهید طبق موارد زیر ماساژ را به انجام برساند. ماساژ پاها، کمر و گردن، سر و صورت و شکم؛ البته توصیه می‌شود که ماساژ شکم در خانه انجام نشود و به مالش با روغن ویتامین E کفایت می‌شود.
برای خواندن ادامه ی مطلب روی لینک زیر کلیک کنید
http://www.varzman.com/blog/train-pregnancy-massage
B7RQVIG
1398/3/21
آموزش ماساژ آقایان در چهار مرحله
در پایان روز کاری همسرتان وارد خانه می‌شود و در حال که با یک دستش کمرش را گرفته با شما احوال پرسی می‌کند. اینجاست که این مقاله آموزش ماساژ آقایان به کارتان می‌آید! تا انتها نکات آموزش ماساژ آقایان را دنبال کنید تا بتوانید خودتان در خانه همسرتان را ماساژ دهید و آرامش را به او هدیه دهید.
برای خواندن ادامه ی مطلب روی لینک زیر کلیک کنید
http://www.varzman.com/blog/men-massage-training
B7RQVIG
1398/3/11
مقاله امروز وب سایت ورزمان در رابطه با پروستات میباشد برای خواندن ادامه مطلب روی لینک زیر کلیک کنید
http://www.varzman.com/blog/do-not-know-about-prostate-massage
B7RQVIG
1398/2/25
آموزش ماساژ مردان برای جذب مشتری بیشتر
ماساژ مردان نیازمند دستان بسیار قوی است؟این سوال را اکثر هنرجویان آموزشگاه ماساژ ورزمان روزانه در تماس های تلفنی از ما می پرسند.بسیاری از علاقه مندان با فراگیری دوره های آموزشی ماساژ فکر می کنند تفاوت ها بسیار زیادی بین ماساژ خانم ها و آقایان وجود دارد در حالی که از دیدگاه یه متخصص ماساژ نکات مهمتری به جز دستان قوی مورد نیاز است.
برای ادامه مطلب به لینک زیر مراجعه فرمایید
http://www.varzman.com/blog/men-s-massage-training
B7RQVIG
1398/2/21
قیمت ماساژ برای آموزشگاه داران مجوز دار از سازمان فنی و حرفه ای برای سال 1398 توسط انجمن صنفی ماساژ شهر تهران اعلام شد.با توجه به تصمیم کانون کشوری آموزشگاه داران و انجمن صنفی ماساژ دوره های آموزش ماساژ برای سال 1398 با افزایش قیمت همراه شد که در ادامه می توانید لیست آن را مشاهده کنید.

http://www.varzman.com/news/massage-price-98
B7RQVIG
1398/2/3
کلاس ماساژ جامع و قابل اعتماد چگونه انتخاب کنم؟
فقط کافیست کمی در نت سرچ کنید تا تعداد زیادی کلاس ماساژ با قیمت های مختلف و پیشنهادهای مختلف برای انتخاب سبک های ماساژ(پکیج) مشاهده کنید.گاهی برای شما گیج کننده هست که کدام کلاس ماساژ را انتخاب نمایید.در این مقاله برای شما مطالبی را عنوان می کنیم که بعد از آن می توانید
http://www.varzman.com/blog/how-to-choose-a-unique-massage-class
B7RQVIG
1398/2/3
دسته بندی کامل انواع مدرک ماساژ در ایران را بشناسید
اگر علاقه مند به شروع شغل ماساژ باشید باید حتما مدرک معتبر ماساژ دریافت نمایید.تنوع و تعدد مدارک ماساژ باعث سردرگمی خیلی از دوستان و عاشقان یادگیری ماساژ شده است . برای یادگیری ماساژ باید دوره آموزش ماساژ را بصورت تکمیلی بگذرانید و بعد از با قبولی در آزمون های مربوطه مدرک معتبر ماساژ دریافت نمایید.
http://www.varzman.com/blog/categories-degree-massage
B7RQVIG
1398/2/3
رمزگشایی از محاسن و معایب دوره ماساژ در ایران
می خواهید دوره ماساژ شرکت کنید؟در این مطلب ویزه برای شما عناوینی در نظر گرفته ایم که به شما کمک می کند بهترین دوره های ماساژ را بشناسید و با شناخت کافی بهترین و مناسب ترین شیوه برای آموزش ماساژ را انتخاب نمایید.در واقع شرایط کمی گیج کننده است اما بهترین راه برای انتخاب دوره ماساژ تحقیق است و تحقیق و تحقیق.
http://www.varzman.com/blog/benefits-of-massage-courses-in-iran
B7RQVIG
1398/2/3
معتبرترین مرکز آموزش ماساژ در تهران + لیست مزیت ها
آموزشگاه های ماساژ بسیاری در شهر تهران وجود دارد که شما می توانید برای یادگیری علم زیبای ماساژ به آنجا مراجعه نمایید.آموزشگاه ماساژ باید دارای مجوز از سازمان فنی و حرفه ای کل کشور باشد.مراکز آموزش ماساژ فنی و حرفه ای زیر شاخه رشته بهداشت و ایمنی می باشند و حرفه های آموزش ماساژ را دارند.
http://www.varzman.com/blog/most-reliable-massage-training-center-in-tehran-advantages-list
B7RQVIG
1398/2/3
بهترین موسسه ماساژ در ایران کجاست ؟
وقتی برای جستجوی بهترین آموزشگاه ماساژ تحقیق می کنیم عناوین زیادی جلب توجه می نمایند.موسسه ماساژ ، انجمن ماساژ ، موسسه ماساژ و یا آموزشگاه ماساژ فنی و حرفه ای را بیشتر می بینید .امروز می خواهیم نکاهی به تفاوت های موارد ذکر شده در زمینه مراجعه به مراکز آموزش ماساژ بیاندازیم تا بهترین تصمیم را بگیریم.
http://www.varzman.com/blog/where-is-the-best-massage-school-in-iran
B7RQVIG
1398/1/22
کلاس آموزش ماساژ تایلندی زیر نظر آموزشگاه ماساژ فنی و حرفه ای ورزمان در تاریخ 20 اردیبهشت ماه برگزار می شود.ماساژ تایلندی یکی از سبک های ماساژ شرقی است که با لباس اجرا می شود.ماساژ تایلندی دارای فواید بسیاری برای بدن است و هر ساله افراد زیادی برای آموزش این سبک ماساژ اقدام می کنند.